Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Gozdnica

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Gozdnica, ulice: Kościuszki, Krótka, Partyzantów, Wąska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ PRZEJCZOWSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Paweł Kazimierz Jankowski
      31 (60,78%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Roman Siwak
      20 (39,22%)

    Okręg 2

    Gozdnica, ulice: Leśna, Traugutta

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Ewa Katarzyna Zielińska
      41 (53,25%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Danuta Kozak
      36 (46,75%)

    Okręg 3

    Gozdnica, ulice: Akacjowa, Ogrodowa, Polna, Robotnicza, Sportowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Anna Halina Kulczyńska
      0 (0,00%)

    Okręg 4

    Gozdnica, ulice: Plac Wolności, Strzelecka, Wojska Polskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ PRZEJCZOWSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Joanna Szprycha
      16 (32,65%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Piotr Pielach
      26 (53,06%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Martyna Nowicka
      7 (14,29%)

    Okręg 5

    Gozdnica, ulice: Kombatantów, Kościelna od nr 1 do nr 2

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marzena Maria Maciejewska
      66 (76,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRALI CZADECKICH I PRZYJACIÓŁ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Małgorzata Elżbieta Figas
      20 (23,26%)

    Okręg 6

    Gozdnica, ulice: 3 Maja, Sikorskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ PRZEJCZOWSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Kamil Mateusz Cielecki
      11 (23,91%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Zofia Janina Przerwa
      35 (76,09%)

    Okręg 7

    Gozdnica, ulice: 1 Maja, Konopnickiej, Żeromskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Jagoda Magdalena Maksymowicz-Lesiuk
      24 (48,98%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Stanisław Kazimierz Kurzepa
      15 (30,61%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRALI CZADECKICH I PRZYJACIÓŁ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Halina Simlat
      10 (20,41%)

    Okręg 8

    Gozdnica, ulice: Dębowa, Górna, Mickiewicza, Zgorzelecka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Paweł Laskowski
      85 (85,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRALI CZADECKICH I PRZYJACIÓŁ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Anna Władysława Bieganowska
      14 (14,14%)

    Okręg 9

    Gozdnica, ulica: Kościelna od nr 4 do nr 8

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Beata Maria Augustyniak
      0 (0,00%)

    Okręg 10

    Gozdnica, ulica: Kościelna od nr 10 do nr 14

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Aleksandra Łasocha
      0 (0,00%)

    Okręg 11

    Gozdnica, ulice: Młyńska, Okrzei, Witosa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ PRZEJCZOWSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Mariusz Przemysław Przejczowski
      17 (22,08%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Małgorzata Wojciechowska
      18 (23,38%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Paweł Jurgo
      42 (54,55%)

    Okręg 12

    Gozdnica, ulice: Iłowiańska, Łąkowa, Wzniesienie, Zielona, Żagańska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ PRZEJCZOWSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Agnieszka Maria Kazimir
      13 (23,64%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Agnieszka Alicja Stogowska
      11 (20,00%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Mieczysław Adam Dziubacki
      15 (27,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRALI CZADECKICH I PRZYJACIÓŁ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Urszula Janina Śmigiera
      16 (29,09%)

    Okręg 13

    Gozdnica, ulice: Kolejowa, Zacisze

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Krystyna Anna Mulik
      42 (62,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRALI CZADECKICH I PRZYJACIÓŁ

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Elżbieta Bożena Citak
      25 (37,31%)

    Okręg 14

    Gozdnica, ulice: Fabryczna, Kościelna od nr 16 do nr 22, Matejki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Piotr Zbigniew Sowiński
      0 (0,00%)

    Okręg 15

    Gozdnica, ulica: Ceramików

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Elżbieta Kolman
      37 (57,81%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marian Chojecki
      27 (42,19%)