Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - lidzbarski

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Lidzbark Warmiński

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Łukasz Szymański
      24 (0,37%)
    2. 1 Rafał Tkaczuk
      211 (3,28%)
    3. 2 Maria Katarzyna Trypucka
      26 (0,40%)
    4. 5 Zbigniew Lewandowski
      26 (0,40%)
    5. 3 Andrzej Wojciech Gieryszewski
      23 (0,36%)
    6. 7 Adam Mateusz Mickiewicz
      12 (0,19%)
    7. 4 Teresa Iljuczonek
      16 (0,25%)
    8. 6 Zofia Maria Wojtowicz
      23 (0,36%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Grażyna Leśniewska
      34 (0,53%)
    2. 7 Wiesław Giers
      39 (0,61%)
    3. 4 Maria Żylińska
      197 (3,06%)
    4. 3 Rafał Józef Zieliński
      169 (2,62%)
    5. 8 Waldemar Jerzy Korzeniewski
      83 (1,29%)
    6. 1 Leszek Sierputowicz
      483 (7,50%)
    7. 2 Janina Mirosława Sobczak
      120 (1,86%)
    8. 6 Marek Myśliwiec
      132 (2,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Maria Felenczak
      82 (1,27%)
    2. 4 Oksana Anna Sytczyk
      38 (0,59%)
    3. 6 Artur Wangin
      135 (2,10%)
    4. 2 Damian Olaf Kardymowicz
      173 (2,69%)
    5. 7 Joanna Katarzyna Tarasewicz
      73 (1,13%)
    6. 8 Andrzej Kamiński
      179 (2,78%)
    7. 3 Bartosz Andrzej Buczyński
      59 (0,92%)
    8. 1 Ewa Jolanta Huss-Nowosielska
      120 (1,86%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marcin Rafał Gasperowicz
      113 (1,75%)
    2. 6 Piotr Łazowski
      28 (0,43%)
    3. 2 Janina Tausiewicz
      68 (1,06%)
    4. 3 Monika Osowska
      30 (0,47%)
    5. 4 Waldemar Leon Dobrzeniecki
      29 (0,45%)
    6. 7 Dorota Romanik
      51 (0,79%)
    7. 8 Adam Frączak
      21 (0,33%)
    8. 5 Wojciech Staniszewski
      17 (0,26%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Janusz Mucha
      327 (5,08%)
    2. 5 Aldona Anna Borys
      33 (0,51%)
    3. 4 Cezary Styczewski
      67 (1,04%)
    4. 3 Ewa Maria Giedryś
      175 (2,72%)
    5. 1 Jan Harhaj
      1 361 (21,13%)
    6. 6 Paweł Łukian
      83 (1,29%)
    7. 8 Bartłomiej Pacholak
      92 (1,43%)
    8. 7 Jolanta Nicewicz
      27 (0,42%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Monika Mazuro
      123 (1,91%)
    2. 2 Zenon Ramotowski
      93 (1,44%)
    3. 1 Sebastian Kuźniewski
      537 (8,34%)
    4. 5 Paweł Piątek
      89 (1,38%)
    5. 3 Karol Stanisław Szczebiot
      116 (1,80%)
    6. 6 Anna Wilk
      76 (1,18%)
    7. 7 Piotr Paweł Szutowicz
      320 (4,97%)
    8. 8 Monika Agnieszka Borowa
      89 (1,38%)

    Okręg 2

    Gminy: Kiwity, Lidzbark Warmiński

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Daniela Dworczyk
      22 (0,61%)
    2. 6 Mateusz Komuda
      53 (1,48%)
    3. 1 Ryszard Nałęcz
      72 (2,00%)
    4. 4 Stanisław Jagiełło
      23 (0,64%)
    5. 2 Katarzyna Bąk
      25 (0,70%)
    6. 5 Anna Mickiewicz
      3 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Brygida Małeć
      227 (6,32%)
    2. 4 Jacek Bakuła
      89 (2,48%)
    3. 1 Jerzy Kielak
      309 (8,60%)
    4. 5 Małgorzata Trochimowicz
      70 (1,95%)
    5. 3 Mariusz Prokopowicz
      117 (3,26%)
    6. 6 Marzanna Sartanowicz
      81 (2,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Brzeziński
      105 (2,92%)
    2. 2 Agnieszka Dubrawska
      37 (1,03%)
    3. 3 Mariusz Gulbiński
      24 (0,67%)
    4. 4 Barbara Koźlik
      60 (1,67%)
    5. 5 Józef Borkowski
      140 (3,90%)
    6. 6 Bożena Pelik-Ogonowska
      44 (1,22%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Sylwia Znamierowska
      90 (2,50%)
    2. 1 Marcin Kania
      217 (6,04%)
    3. 4 Władysława Baraniak
      74 (2,06%)
    4. 3 Elżbieta Janina Walesiak
      19 (0,53%)
    5. 2 Paweł Suchomski
      50 (1,39%)
    6. 6 Maciej Rozmysłowicz
      67 (1,86%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Aleksander Olechnowicz
      388 (10,80%)
    2. 2 Anna Czeryba
      163 (4,54%)
    3. 5 Justyna Zielińska
      66 (1,84%)
    4. 4 Grażyna Kraczek
      40 (1,11%)
    5. 3 Wojciech Pliszka
      98 (2,73%)
    6. 6 Krzysztof Osowski
      105 (2,92%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Alicja Maria Szukis
      106 (2,95%)
    2. 6 Adrian Wajda
      63 (1,75%)
    3. 4 Monika Kapuścińska
      89 (2,48%)
    4. 3 Zbigniew Michał Salmanowicz
      152 (4,23%)
    5. 5 Iwona Miecznikowska
      37 (1,03%)
    6. 1 Marek Grzegorz Kuźniewski
      268 (7,46%)

    Okręg 3

    Gminy: Orneta, Lubomino

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Andrzej Wojciech Janulewicz
      47 (0,77%)
    2. 1 Artur Józef Poddubiuk
      679 (11,13%)
    3. 2 Anna Sopyło
      44 (0,72%)
    4. 3 Ireneusz Gołębiewski
      242 (3,97%)
    5. 4 Agnieszka Katarzyna Szyszko
      71 (1,16%)
    6. 5 Zygmunt Wiesław Piotrowski
      59 (0,97%)
    7. 7 Zbigniew Wieczorek
      32 (0,52%)
    8. 8 Joanna Wanda Michalik
      5 (0,08%)
    9. 6 Bogusława Małgorzata Karpińska-Głowacka
      25 (0,41%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Tadeusz Walenty Fiodorowicz
      297 (4,87%)
    2. 5 Kamila Teresa Warcaba
      68 (1,11%)
    3. 4 Beata Strzyżewska-Ossowska
      28 (0,46%)
    4. 3 Joanna Wojciechowska
      81 (1,33%)
    5. 2 Wojciech Jerzy Broszkiewicz
      134 (2,20%)
    6. 6 Tadeusz Wojciech Fijałkowski
      121 (1,98%)
    7. 7 Ewa Anna Zaobidna
      112 (1,84%)
    8. 8 Barbara Lipiak
      69 (1,13%)
    9. 9 Wojciech Naruszewicz
      138 (2,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Zbigniew Antoni Matula
      35 (0,57%)
    2. 2 Wojciech Michańczyk
      448 (7,34%)
    3. 3 Anna Halina Bartoszewicz
      68 (1,11%)
    4. 4 Karol Łasiński
      227 (3,72%)
    5. 1 Jan Dyba
      152 (2,49%)
    6. 6 Teresa Gabriela Naguszewska
      45 (0,74%)
    7. 5 Beata Buszowiecka
      26 (0,43%)
    8. 8 Justyna Anna Podleś
      180 (2,95%)
    9. 9 Andrzej Gierlof
      129 (2,11%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mirosław Zdunek
      179 (2,93%)
    2. 3 Barbara Zawadzka
      68 (1,11%)
    3. 2 Sylwia Ciszewska
      118 (1,93%)
    4. 5 Jacek Andrzej Świniarski
      37 (0,61%)
    5. 6 Beata Milewska
      44 (0,72%)
    6. 8 Alina Kukuła
      30 (0,49%)
    7. 4 Danuta Maria Kuś
      60 (0,98%)
    8. 7 Janusz Ryszard Łazarczuk
      32 (0,52%)
    9. 9 Jan Kamieniecki
      19 (0,31%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jarosław Kogut
      665 (10,90%)
    2. 2 Elżbieta Suchodolska
      168 (2,75%)
    3. 8 Jolanta Maria Wagner
      16 (0,26%)
    4. 9 Mateusz Jurkiewicz
      97 (1,59%)
    5. 7 Tadeusz Makiewicz
      34 (0,56%)
    6. 3 Robert Tadeusz Sielicki
      173 (2,84%)
    7. 6 Józef Marijko
      77 (1,26%)
    8. 4 Elżbieta Ewa Fijarczyk
      114 (1,87%)
    9. 5 Bożena Hermanowicz
      63 (1,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Wojciech Dominik Szybko
      200 (3,28%)
    2. 2 Teresa Piórko
      34 (0,56%)
    3. 3 Dariusz Kazimierz Butkiewicz
      27 (0,44%)
    4. 4 Paulina Mikielewicz
      28 (0,46%)
    5. 5 Justyn Krzysztof Waraksa
      13 (0,21%)
    6. 8 Dorota Wiśniewska
      35 (0,57%)
    7. 6 Agnieszka Frągnowska
      72 (1,18%)
    8. 7 Jerzy Uscki
      40 (0,66%)
    9. 9 Andrzej Ołtuszewski
      97 (1,59%)