Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Biskupiec

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Część miasta Biskupiec, ulice: Jana Matejki, Kombatantów, Krzywa, Kwiatowa, Leśna, Modra, Parkowa, Pogodna, Słoneczna, Sosnowa, Szczerbiec, Tadeusza Kościuszki, Wiśniowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Mirosław Paszkowski
      92 (17,49%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BISKUPIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Anna Barbara Kotecka
      109 (20,72%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Henryk Archacki
      55 (10,46%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOZŁOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Krzysztof Cieślak
      270 (51,33%)

    Okręg 2

    Część miasta Biskupiec, ulice: Akacjowa, Al. Niepodległości, Armii Krajowej, Brzozowa, Bukowa, Bursztynowa, Diamentowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Jana Kilińskiego, Jesionowa, Klonowa, Kolejowa, Lipowa, Mikołaja Reja, Platynowa, Srebrna, Stalowa, Tartaczna, Złota, Żelazna, Żytnia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Damian Adam Płoski
      68 (12,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BISKUPIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Tadeusz Korkuć
      56 (10,02%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Krzysztof Kurek
      77 (13,77%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ewa Maria Majewska
      120 (21,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOZŁOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Andrzej Staszak
      238 (42,58%)

    Okręg 3

    Część miasta Biskupiec, ulice: 1 Maja, Bolesława Chrobrego, Floriańska, Ogrodowa, Pionierów, Plac Kościelny, Plac Wolności, Przeskok, Syreny, Szpitalna, Topiel, Warmińska, Wawelska, Wojciecha Bogusławskiego, Zygmunta Krasińskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Andrzej Szelkowski
      25 (4,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BISKUPIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Paweł Adam Głębocki
      27 (5,17%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Grażyna Stanisława Gogoł
      60 (11,49%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Józef Mikłaszewicz
      68 (13,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY I SYMPATYCY DO SAMORZĄDU

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Jarosław Edward Mądzik
      16 (3,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOZŁOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Krzysztof Ciechacki
      106 (20,31%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Ryszard Zieliński
      115 (22,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY ZIEMAK

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Krystyna Lucyna Ziemak
      105 (20,11%)

    Okręg 4

    Część miasta Biskupiec, ulice: Gdańska, Mikołaja Kopernika, Piwna, Plac Bramsche, Poznańska, Sądowa, Stefana Żeromskiego, Strażacka, Warszawska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Feliks Duchniewicz
      56 (12,81%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BISKUPIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Agnieszka Sylwia Kowalczyk
      53 (12,13%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Ryszard Kocięda
      43 (9,84%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Narcyz Kazimierz Klik
      49 (11,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY I SYMPATYCY DO SAMORZĄDU

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Jan Socha
      68 (15,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOZŁOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Sylwia Ewa Iwańska
      168 (38,44%)

    Okręg 5

    Część miasta Biskupiec, ulice: Adama Mickiewicza, Aleja Róż, Cmentarna, Czynu Społecznego, Fryderyka Chopina, Juliusza Słowackiego, Kryniczna, Mazurskie Przedmieście, Myśliwska, Ostre Koło, Przemysłowa, Przyjaciół, Stanisława Moniuszki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Antoni Zygmunt Kaczorowski
      15 (2,65%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BISKUPIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Mariola Kowsz
      104 (18,41%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Maria Cegiełko
      100 (17,70%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Janusz Gulan
      59 (10,44%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY I SYMPATYCY DO SAMORZĄDU

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Tomasz Jarmużewski
      103 (18,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOZŁOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Janusz Henryk Szczawiński
      184 (32,57%)

    Okręg 6

    Część miasta Biskupiec, ulice: Bohaterów, Jana Liszewskiego, Jeziorna, Krótka, Lazurowa, Okrężna, Plażowa, Polna, Repatriantów, Stefana Okrzei, Śmiała, Urocza, Zielona

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Wacław Romancewicz
      34 (8,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BISKUPIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Bożena Irena Jarmoc
      66 (15,60%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marianna Kiejno
      48 (11,35%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Józef Polak
      84 (19,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOZŁOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Michał Skrajnowski
      191 (45,15%)

    Okręg 7

    Część miasta Biskupiec, ulice: Al. Broni, Al. Wojska Polskiego, Elizy Orzeszkowej, Wincentego Witosa, Gen. Józefa Bema, Gen. Leopolda Okulickiego, Gen. Kazimierza Pułaskiego, Gen. Stanisława Maczka, Gen. Stefana Roweckiego, Gen. Władysława Andersa, Gen. Władysława Sikorskiego, Harcerska, Hubalczyków, Marii Zientary-Malewskiej, Sportowa, Stanisława Żółkiewskiego, Wiosenna, Wojewódzka, Zucha, Szarych Szeregów, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Witolda Pileckiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Szczepan Kawiecki
      98 (15,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BISKUPIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Elżbieta Halina Samorajczyk
      201 (30,88%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ewa Jadwiga Olczak
      100 (15,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOZŁOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marek Staniszewski
      252 (38,71%)

    Okręg 8

    Część miasta Biskupiec, ulica: Ludowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BISKUPIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Józef Marian Sokalski
      115 (17,80%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Józef Ryszard Malich
      73 (11,30%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Roman Bogdan Bartycha
      139 (21,52%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOZŁOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marcin Matwiejec
      319 (49,38%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Biskupiec Kolonie, Najdymowo, Rukławki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Dorota Szymańczuk
      31 (7,49%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Tomasz Gogoł
      42 (10,14%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Katarzyna Małgorzata Modlak
      191 (46,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOZŁOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Kamil Kryspin Wieczorek
      150 (36,23%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Czerwonka, Droszewo, Wilimy

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Wojciech Jacek Klauziński
      18 (3,73%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BISKUPIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Irena Gajdzis
      88 (18,22%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Iwona Żukowska
      42 (8,70%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Justyna Ewa Krzyżanowska
      51 (10,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOZŁOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Paweł Gacioch
      284 (58,80%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Biesowo, Biesówko, Łabuchy, Stryjewo, Węgój, Zarębiec

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Ryszard Szczepan Komsta
      34 (8,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BISKUPIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Zbigniew Szewczak
      183 (45,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOZŁOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Alina Jolanta Radziszewska
      189 (46,55%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Bredynki, Lipowo, Stanclewo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jerzy Franciszek Sporysz
      105 (23,65%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BISKUPIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Małgorzata Miśkiewicz
      81 (18,24%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Adela Ciurko
      56 (12,61%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Hahn
      57 (12,84%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOZŁOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Mariusz Józef Gutowski
      145 (32,66%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Borki Wielkie, Kamionka, Kobułty, Mojtyny, Sadowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Przemysław Piotr Biedrzycki
      106 (20,91%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BISKUPIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jolanta Dziachan
      28 (5,52%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Jacek Włoch
      136 (26,82%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOZŁOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Elżbieta Kostka
      237 (46,75%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Botowo, Labuszewo, Parleza Wielka, Rudziska, Zabrodzie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BISKUPIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Anna Ziemiańska
      91 (24,53%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mirosław Jacek Krzyżewski
      97 (26,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOZŁOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Angelika Barbara Zygmuntowicz
      183 (49,33%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Kojtryny, Nowe Marcinkowo, Rasząg, Rzeck

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BISKUPIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Józef Schirsching
      114 (41,91%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Dudzic
      158 (58,09%)