Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Bystrzyca Kłodzka

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    miasto Bystrzyca Kłodzka Ulice: Osiedle Szkolne: bloki 1 - 4 i 6 - 15

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BYSTRZYCKIE FORUM SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Agnieszka Iwona Sztalinger
      130 (21,10%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Dariusz Stanisław Piotrowski
      281 (45,62%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY SURMY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marcin Jarosław Gomułka
      185 (30,03%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jarosław Mariusz Knedla
      20 (3,25%)

    Okręg 2

    miasto Bystrzyca Kłodzka ulice: 1 Sierpnia, Ludowa, Miodowa, Modrzewiowa, Osiedle Kolorowe, Osiedlowa, Osiedle Szkolne: blok nr 5, Strażacka: parzyste nr 12 - 30, nieparzyste nr 15 - 23

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BYSTRZYCKIE FORUM SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Sławomir Tadeusz Wełna
      253 (43,03%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Janusz Sepetowski
      96 (16,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY SURMY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Rafał Andrzej Cymbalista
      187 (31,80%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Zbigniew Drozdowski
      52 (8,84%)

    Okręg 3

    miasto Bystrzyca Kłodzka ulice: Jurija Gagarina, Kasztanowa, Kosmiczna, Krakowska, Mikołaja Kopernika, Młynarska, Ogrodowa, Plac Tadeusza Kościuszki, Polna, Słoneczna, Spadzista, Wojska Polskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BYSTRZYCKIE FORUM SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Mieczysław Adam Kamiński
      229 (53,13%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Piotr Węckowicz
      51 (11,83%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY SURMY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Ewa Matys
      151 (35,03%)

    Okręg 4

    miasto Bystrzyca Kłodzka ulice: Adama Asnyka, Cypriana Kamila Norwida, Floriańska, Fryderyka Chopina, Górna, Ignacego Paderewskiego, Jana Kochanowskiego, Juliana Tuwima, Kolejowa, Kolonia, Ludwika Zamenhofa, Senatorska, Stanisława Moniuszki, Unii Lubelskiej, Władysława Broniewskiego, Władysława Orkana, Zgody

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BYSTRZYCKIE FORUM SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Anna Marta Kowalska
      152 (28,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY SURMY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Artur Jan Pokora
      339 (62,66%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Justyna Maria Marek-Dziwiec
      50 (9,24%)

    Okręg 5

    miasto Bystrzyca Kłodzka ulice: Kościelna, Nadbrzeżna, Plac Szpitalny, Podmiejska, Przyjaciół, Starobystrzycka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BYSTRZYCKIE FORUM SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Emilia Anna Siwek
      162 (39,90%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Mariusz Antoni Barczuk
      83 (20,44%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY SURMY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jerzy Andrzej Klajn
      149 (36,70%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Bronisław Pastuch
      12 (2,96%)

    Okręg 6

    miasto Bystrzyca Kłodzka ulice: Henryka Siemiradzkiego, Jana Pawła II, Krótka, Kupiecka, Mały Rynek, Międzyleśna, Plac Marii Skłodowskiej-Curie, Plac Wolności, Rycerska, Sienna, Stefana Okrzei: parzyste: nr 2 - 10, nieparzyste: nr 1 - 15, Środkowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BYSTRZYCKIE FORUM SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Aleksander Czaprowski
      145 (34,20%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Gabriela Agata Marek
      52 (12,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY SURMY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Dariusz Mirosław Krzemiński
      195 (45,99%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Edmund Karol Krawczyk
      32 (7,55%)

    Okręg 7

    miasto Bystrzyca Kłodzka ulice: Adama Mickiewicza, Błękitna, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Lotników, Marii Konopnickiej: parzyste: nr: 8 - 42, nieparzyste: nr: 33 - 39, Okrężna, Stefanii Sempołowskiej, Strażacka: parzyste nr 2 - 10, nieparzyste nr 1 - 13, Widokowa, Willowa, Wesoła

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BYSTRZYCKIE FORUM SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Janusz Marcin Gacek
      172 (34,82%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY SURMY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jan Marcin Krawczyk
      220 (44,53%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Władysław Morąg
      102 (20,65%)

    Okręg 8

    miasto Bystrzyca Kłodzka ulice: 1 Maja, Kłodzka, Marii Konopnickiej: parzyste: nr 2 - 6, nieparzyste: nr 1 - 31, Stefana Okrzei parzyste: od nr 12 do końca, nieparzyste: nr od 17 do końca, Odrowąża, Tysiąclecia Państwa Polskiego, Zielna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BYSTRZYCKIE FORUM SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Halina Anna Krzysztofik
      173 (35,31%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Małgorzata Żochowska
      134 (27,35%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY SURMY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Emilia Maria Idzi-Ważgint
      142 (28,98%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Mariusz Zbigniew Oczkowski
      41 (8,37%)

    Okręg 9

    wsie: Gorzanów, Mielnik, Topolice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BYSTRZYCKIE FORUM SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marzena Maria Serafin
      164 (37,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY SURMY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Agnieszka Monika Jędrak
      273 (62,47%)

    Okręg 10

    wsie: Nowa Łomnica, Paszków, Pokrzywno, Stara Łomnica, Starkówek, Szczawina, Szklarka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BYSTRZYCKIE FORUM SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Daniel Sebastian Koczela
      177 (33,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY SURMY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Leszek Edward Stróż
      327 (61,58%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Barbara Halina Marek
      27 (5,08%)

    Okręg 11

    wsie: Lasówka, Młoty, Mostowice, Nowa Bystrzyca, Piaskowice, Spalona, Stara Bystrzyca, Wójtowice, Zalesie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BYSTRZYCKIE FORUM SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marcin Korsak
      139 (29,70%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Magdalena Małgorzata Piętak
      84 (17,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY SURMY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marek Kornel Kaźmierski
      245 (52,35%)

    Okręg 12

    wsie: Długopole-Zdrój, Długopole Dolne, Ponikwa, Poniatów, Poręba, Rudawa, Wyszki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BYSTRZYCKIE FORUM SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Janusz Andrzej Gałan
      326 (47,52%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Daniel Piotr Wilk
      153 (22,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY SURMY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Władysława Płoch
      207 (30,17%)

    Okręg 13

    wsie: Nowy Waliszów, Piotrowice, Stary Waliszów, Zabłocie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BYSTRZYCKIE FORUM SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Michał Jan Krawczyk
      211 (33,44%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Ewelina Katarzyna Krupa
      99 (15,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY SURMY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Bogusława Katarzyna Chmielewska
      321 (50,87%)

    Okręg 14

    wsie: Góra Igliczna, Międzygórze, Wilkanów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marian Bogdan Młot
      86 (12,82%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY SURMY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Sebastian Mariusz Grzyb
      187 (27,87%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Krzysztof Józef Kędzia
      112 (16,69%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marian Adamów
      286 (42,62%)

    Okręg 15

    wsie: Biała Woda, Idzików, Kamienna, Marcinków, Marianówka, Pławnica, Szklary

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BYSTRZYCKIE FORUM SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Jan Szkwarek
      213 (37,70%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Janusz Mikunda
      38 (6,73%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA NOWAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Stanisław Marek Nowak
      115 (20,35%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY SURMY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Mateusz Bury
      199 (35,22%)