Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Rawa Mazowiecka

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Stefana Jasińskiego, Jeżowska, Laskowa, Miodowa, Ogrodowa, Orzechowa, Piaskowa, Piekarska, Podmiejska, Pszeniczna, Sadowa, Skierniewicka, Wałowska, Willowa, Wiśniowa, Żytnia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO-TWÓJ WYBÓR

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Tomasz Walas
      41 (9,17%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Paweł Adam Majchrzyk
      165 (36,91%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SIENKIEWICZA „WSPÓLNA SPRAWA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Walentyna Ewa Juszczak
      22 (4,92%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA IRLI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Piotr Irla
      219 (48,99%)

    Okręg 2

    Armii Krajowej, Faworna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kolejowa, Tadeusza Kościuszki, Krzywe Koło, Księdza Ignacego Jana Skorupki, Księże Domki, Łowicka, Murarska, Nowa, Parkowa, 1 Maja, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego-od numeru 8 do numeru 16, Plac Wolności, Juliusza Słowackiego,-parzyste do numeru 68,-nieparzyste do numeru 27 b , Zamkowa, Zatylna, Ziemowita

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Alicja Iwona Perek
      183 (39,52%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SIENKIEWICZA „WSPÓLNA SPRAWA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Michał Jan Lichtfeld
      41 (8,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA IRLI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Sławomir Stefaniak
      239 (51,62%)

    Okręg 3

    Adama Asnyka, Jana Brzechwy, Marii Dąbrowskiej, Dolna, Aleksandra Fredry, Górna, Katowicka-parzyste od numeru 20 do końca,-nieparzyste od numeru 7 do końca, Jana Kochanowskiego, Marii Konopnickiej, Janusza Korczaka, Ignacego Krasickiego, Kornela Makuszyńskiego, Elizy Orzeszkowej-parzyste od numeru 22 do końca,-nieparzyste od numeru 9 do końca, Bolesława Prusa, Henryka Sienkiewicza-parzyste od numeru 12 do końca,-nieparzyste od numeru 25 do końca, Leopolda Staffa, Tatar, Juliana Tuwima, Gabrieli Zapolskiej, Stefana Żeromskiego-parzyste wszystkie numery,-nieparzyste od numeru19 do końca, Narcyzy Żmichowskiej

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Leszek Witold Jarosiński
      301 (47,85%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SIENKIEWICZA „WSPÓLNA SPRAWA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Anna Justyna Kryczka
      68 (10,81%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA IRLI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Wojciech Zbigniew Skoczek
      260 (41,34%)

    Okręg 4

    Akacjowa, Browarna, Chmielna, Cmentarna, Kaczeńcowa, Katowicka-parzyste do numeru 18,-nieparzyste do numeru 5, Elizy Orzeszkowej-parzyste do numeru 20,-nieparzyste do numeru 7, Osada Dolna, Piwna, Przemysłowa-nieparzyste do numeru 1c , Różana, Henryka Sienkiewicza-parzyste do numeru 10,-nieparzyste do numeru 23, Słodowa, Tomaszowska (bez bloków), Tulipanowa, Wierzbowa, Wyzwolenia, Zielona, Stefana Żeromskiego-nieparzyste do numeru 17c

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Włodzimierz Andrzej Wróblewski
      157 (31,65%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SIENKIEWICZA „WSPÓLNA SPRAWA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Klaudia Karolina Jeziorska
      96 (19,35%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA IRLI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Tomasz Góraj
      243 (48,99%)

    Okręg 5

    Juliusza Słowackiego-parzyste od numeru 70 do końca,-nieparzyste od numeru 29 do końca, Tomaszowska bloki 10a, 10b, 10c, 10d, 10e, 10f, 10h, 10i

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO-TWÓJ WYBÓR

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Zbigniew Antosik
      92 (24,73%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jan Wojciech Gruchała
      90 (24,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SIENKIEWICZA „WSPÓLNA SPRAWA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Barbara Grzywacz Vel Grzywaczewska
      58 (15,59%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA IRLI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Ryszard Tomasz Gołka
      132 (35,48%)

    Okręg 6

    Krakowska od numeru 12 do końca, Niepodległości-od numeru 8 do końca (bez numeru 11), Opoczyńska, Polna-parzyste od numeru 8 do końca,-nieparzyste od numeru 15 do końca, Przemysłowa-parzyste wszystkie,-nieparzyste od numeru 3 do końca, Solidarności-numery 17, 18, 18a, 19, Zygmunta Zwolińskiego-od numeru 9 do końca,-bloki 8a, 8b

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Adam Grzegorz Miśkiewicz
      234 (43,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SIENKIEWICZA „WSPÓLNA SPRAWA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Adam Tomasz Tomczyk
      62 (11,59%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA IRLI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Katarzyna Agnieszka Kitlińska
      239 (44,67%)

    Okręg 7

    Solidarności-numery 1, 2, 2b, 3, 4, 5, 6

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO-TWÓJ WYBÓR

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Wanda Ferensztajn
      57 (11,75%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jacek Grzegorz Stępniak
      126 (25,98%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SIENKIEWICZA „WSPÓLNA SPRAWA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Bartłomiej Kosiacki
      141 (29,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA IRLI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Tadeusz Boczek
      161 (33,20%)

    Okręg 8

    Niepodległości-numery 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Solidarności-numery 3a, 7, 8, 9, 10, 11, 12

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO-TWÓJ WYBÓR

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Paweł Stanisław Kubiak
      65 (14,41%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Maria Jolanta Kucharska
      148 (32,82%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SIENKIEWICZA „WSPÓLNA SPRAWA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Kinga Sylwia Jędras
      61 (13,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA IRLI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Celina Czesława Szczur
      177 (39,25%)

    Okręg 9

    Aleja Konstytucji 3 Maja , Krakowska-od numeru 1 do numeru 10, Adama Mickiewicza, Niepodległości-numer 11, Polna-parzyste do numeru 6,-nieparzyste do numeru 13, Południowa-od numeru 1 do numeru 10a, Zygmunta Zwolińskiego-bloki 1, 1a, 1b, 2a, 2b,-od numeru 3 do numeru 8

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO-TWÓJ WYBÓR

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Sandra Kowalewska
      32 (6,53%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Halina Rykaczewska
      137 (27,96%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SIENKIEWICZA „WSPÓLNA SPRAWA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jacek Mariusz Wieteska
      94 (19,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA IRLI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Małgorzata Rudniak
      227 (46,33%)

    Okręg 10

    Braci Świderskich, Wacława Gąsiorowskiego, Teofila Lenartowicza, Osiedle 9 Maja, Południowa-od numeru 11 do końca, Antoniego Urbańskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO-TWÓJ WYBÓR

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Włodzimierz Zimecki
      100 (17,57%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Stanisław Kabziński
      227 (39,89%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SIENKIEWICZA „WSPÓLNA SPRAWA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Michał Filipczak
      121 (21,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA IRLI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Mariusz Rafał Kozłowski
      121 (21,27%)

    Okręg 11

    Jerozolimska, Antoniego Jeziorańskiego, Jana Kilińskiego, Mikołaja Kopernika, Łąkowa, Mazowiecka, Miła, Jana Chryzostoma Paska, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego-od numeru 1 do numeru 7, Przechodnia, Władysława Reymonta, Słoneczna, Targowa, Warszawska, Wodna, Zamkowa Wola

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO-TWÓJ WYBÓR

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Anetta Agnieszka Małachowska
      45 (11,97%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Karol Franciszek Stefaniak
      121 (32,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SIENKIEWICZA „WSPÓLNA SPRAWA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Anita Agnieszka Ajewska
      59 (15,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA IRLI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Włodzimierz Krzysztof Błędek
      151 (40,16%)

    Okręg 12

    Jana Sobieskiego-bloki 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, Kazimierza Wielkiego-bloki 9, 11, 13 ,-domki od numeru 1 do numeru 7

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO-TWÓJ WYBÓR

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Urszula Wąsiewicz
      51 (10,94%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Paweł Bursztynowicz
      187 (40,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SIENKIEWICZA „WSPÓLNA SPRAWA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marcin Marek Mańkowski
      34 (7,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA IRLI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Grażyna Anna Dębska
      194 (41,63%)

    Okręg 13

    Jana Sobieskiego-bloki 16, 18, 20, 22, 24, Kazimierza Wielkiego-bloki 15, 17, 19, 21, 23

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO-TWÓJ WYBÓR

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Katarzyna Zimecka-Antosik
      61 (13,53%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Tomasz Sobiecki
      150 (33,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SIENKIEWICZA „WSPÓLNA SPRAWA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Rafał Jarosław Miszczak
      111 (24,61%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA IRLI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Rafał Daniel Bednarski
      129 (28,60%)

    Okręg 14

    Stefana Batorego, Bolesława Chrobrego, Kazimierza Wielkiego-bloki 22, 25, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 38, 40,-domki od numeru 31, Jana Sobieskiego-domki jednorodzinne

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO-TWÓJ WYBÓR

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marcin Sobotka
      104 (17,66%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Łukasz Dominik Jaskuła
      165 (28,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SIENKIEWICZA „WSPÓLNA SPRAWA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Cezary Miszczak
      81 (13,75%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA IRLI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Krzysztof Chałupka
      239 (40,58%)

    Okręg 15

    Aleksandrówka, Biała, Kazimierza Wielkiego-bloki 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, Mszczonowska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Piotr Wiesław Grzyb
      136 (28,75%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SIENKIEWICZA „WSPÓLNA SPRAWA”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jacek Paweł Malczewski
      130 (27,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA IRLI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Daniel Łaski
      207 (43,76%)