Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Krzeszowice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Krzeszowice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Jerzy Kołodziej
      51 (1,19%)
    2. 3 Anna Pachla
      11 (0,26%)
    3. 6 Leszek Węgrzyn
      13 (0,30%)
    4. 5 Małgorzata Lucyna Woszczyna
      13 (0,30%)
    5. 4 Andrzej Włodzimierz Mucha
      8 (0,19%)
    6. 7 Teresa Cieśla
      12 (0,28%)
    7. 1 Zygmunt Zbigniew Wójcik
      78 (1,82%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Sebastian Paweł Kobiela
      57 (1,33%)
    2. 7 Karina Anna Straż
      43 (1,00%)
    3. 1 Witold Bogusław Kulczycki
      330 (7,68%)
    4. 3 Anna Janina Blecharz
      101 (2,35%)
    5. 2 Robert Andrzej Chochół
      457 (10,64%)
    6. 4 Jan Karol Kurdziel
      104 (2,42%)
    7. 6 Tadeusz Kurek
      45 (1,05%)
    8. 5 Krystyna Galos
      166 (3,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE KRZESZOWICE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Czesław Andrzej Bartl
      420 (9,77%)
    2. 2 Paweł Jan Ochmański
      29 (0,67%)
    3. 4 Robert Jan Gurgul
      6 (0,14%)
    4. 5 Joanna Maria Szostecka
      9 (0,21%)
    5. 6 Marcin Piotr Braś
      18 (0,42%)
    6. 8 Marek Paweł Ropka
      23 (0,54%)
    7. 7 Joanna Dorota Smółka
      41 (0,95%)
    8. 3 Anna Katarzyna Chrząścik
      36 (0,84%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Małgorzata Janina Michel
      148 (3,44%)
    2. 4 Gabriel Szuster
      51 (1,19%)
    3. 6 Ewa Maria Bandyk
      15 (0,35%)
    4. 1 Wojciech Andrzej Pogan
      247 (5,75%)
    5. 3 Dorota Zofia Strojnowska
      64 (1,49%)
    6. 7 Maciej Antoni Kluba
      18 (0,42%)
    7. 2 Kamil Karol Kłosowski
      348 (8,10%)
    8. 5 Ilona Mariola Tataruch
      72 (1,68%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE KRZESZOWICE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Edyta Agnieszka Jaskólska
      1 (0,02%)
    2. 1 Anna Karolina Pomarańska
      101 (2,35%)
    3. 4 Mateusz Wiśniewski
      19 (0,44%)
    4. 2 Stanisław Józef Molik
      71 (1,65%)
    5. 6 Karolina Kulawik
      14 (0,33%)
    6. 3 Dominik Michalski
      12 (0,28%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA KRZESZOWICE”

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Maciej Jerzy Liburski
      145 (3,37%)
    2. 3 Jerzy Ciężki
      178 (4,14%)
    3. 2 Joanna Brzezińska
      40 (0,93%)
    4. 1 Magdalena Barbara Bonarska
      79 (1,84%)
    5. 4 Irena Maria Godyń
      80 (1,86%)
    6. 8 Wojciech Ryszard Styrylski
      340 (7,91%)
    7. 5 Katarzyna Monika Kowal
      41 (0,95%)
    8. 6 Helena Maria Latawiec
      142 (3,30%)

    Okręg 2

    Frywałd, Nawojowa Góra, Rudno, Sanka, Tenczynek, Zalas

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Jadwiga Dudek
      18 (0,43%)
    2. 4 Anna Gędłek
      11 (0,26%)
    3. 1 Stanisława Teresa Maciejowska
      371 (8,91%)
    4. 5 Daniel Zbigniew Stępień
      23 (0,55%)
    5. 3 Kamil Łukasz Blecharz
      13 (0,31%)
    6. 2 Krzysztof Piotr Święszek
      27 (0,65%)
    7. 7 Stanisław Pankracy Spytkowski
      5 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Iwona Małgorzata Stachańczyk
      104 (2,50%)
    2. 5 Renata Gasek
      49 (1,18%)
    3. 4 Elżbieta Zofia Pogan
      50 (1,20%)
    4. 6 Grzegorz Ryszard Sikora
      72 (1,73%)
    5. 2 Wiesław Antoni Jagiełło
      199 (4,78%)
    6. 1 Henryk Woszczyna
      692 (16,61%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Anna Katarzyna Dudek
      80 (1,92%)
    2. 7 Ryszard Ryś
      157 (3,77%)
    3. 5 Elżbieta Anna Adamus
      51 (1,22%)
    4. 9 Barbara Ewa Kołacz
      41 (0,98%)
    5. 6 Kacper Stachańczyk
      7 (0,17%)
    6. 2 Wacław Michał Sobczyk
      153 (3,67%)
    7. 8 Jolanta Marta Żebrowska - Sibila
      6 (0,14%)
    8. 1 Andrzej Jerzy Osiniak
      231 (5,55%)
    9. 3 Zbigniew Andrzej Kochaniak
      22 (0,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE KRZESZOWICE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Michał Kucharski
      48 (1,15%)
    2. 1 Tomasz Franciszek Golonka
      23 (0,55%)
    3. 2 Dorota Agnieszka Kusz
      27 (0,65%)
    4. 5 Bogusława Łucja Nęcek
      9 (0,22%)
    5. 4 Grzegorz Wojciech Kajdas
      5 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA KRZESZOWICE”

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Beata Elżbieta Chmielowska
      100 (2,40%)
    2. 2 Jacek Piotr Kłeczek
      48 (1,15%)
    3. 3 Jarosław Sebastian Kot
      104 (2,50%)
    4. 7 Leszek Słota
      337 (8,09%)
    5. 4 Bolesław Kuciel
      131 (3,15%)
    6. 5 Ewa Lis
      175 (4,20%)
    7. 6 Anna Maria Łukasik
      364 (8,74%)
    8. 8 Jan Kazimierz Węgrzyn
      412 (9,89%)

    Okręg 3

    Czerna, Dębnik, Dubie, Filipowice, Miękinia, Nowa Góra-Łany, Nowa Góra, Ostrężnica, Paczółtowice, Siedlec, Wola Filipowska, Żary.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Kluza
      30 (0,62%)
    2. 5 Czesław Janas
      0 (0,00%)
    3. 6 Kazimierz Mirek
      16 (0,33%)
    4. 4 Teresa Stanisława Kuciel
      16 (0,33%)
    5. 1 Zofia Zawada
      36 (0,74%)
    6. 3 Krystyna Aniela Cholewa
      16 (0,33%)
    7. 7 Monika Eliza Cichoń
      9 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Barbara Maria Serwin
      159 (3,27%)
    2. 5 Dominik Krzysztof Pałka
      182 (3,74%)
    3. 8 Renata Gabriela Witoń - Kłeczek
      46 (0,95%)
    4. 6 Katarzyna Marta Stryczek
      118 (2,43%)
    5. 2 Leszek Mariusz Kramarz
      299 (6,15%)
    6. 3 Wojciech Franciszek Pałka
      483 (9,93%)
    7. 7 Stanisław Bogdan Stachowski
      26 (0,53%)
    8. 1 Władysław Ziomek
      265 (5,45%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Dorota Marek
      211 (4,34%)
    2. 7 Bożena Janowicz
      79 (1,62%)
    3. 6 Barbara Dudek - Ciura
      30 (0,62%)
    4. 4 Małogorzata Janina Kuciel
      116 (2,39%)
    5. 3 Przemysław Kulpa
      79 (1,62%)
    6. 2 Rafał Wacław Janik
      114 (2,34%)
    7. 5 Jerzy Wincenty Bugdał
      5 (0,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE KRZESZOWICE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Barbara Kubina - Sobańska
      69 (1,42%)
    2. 1 Stanisław Paweł Molik
      296 (6,09%)
    3. 2 Anna Skwara
      34 (0,70%)
    4. 5 Beata Katarzyna Drożdż
      13 (0,27%)
    5. 4 Łukasz Rafał Marszałek
      27 (0,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA KRZESZOWICE”

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Bogdan Maria Kurdziel
      150 (3,09%)
    2. 7 Kazimierz Stryczek
      267 (5,49%)
    3. 1 Beata Głąb
      442 (9,09%)
    4. 2 Adam Jan Godyń
      551 (11,33%)
    5. 4 Ewa Teresa Rogóż - Klocek
      196 (4,03%)
    6. 3 Dariusz Tymoteusz Kaczara
      219 (4,50%)
    7. 6 Kazimierz Adam Przybylski
      122 (2,51%)
    8. 8 Teresa Maria Szczurek
      64 (1,32%)
    9. 9 Anna Czesława Wróbel
      77 (1,58%)