Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Chybie

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Frelichów, Sołectwo Zarzecze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Dominik Przybyła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA CHYBIE”

    111 (34,05%)

    Janusz Waleczek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    215 (65,95%)

    Okręg 2

    Sołectwo Chybie: ul. Bielska nr parzyste od ul. Wyzwolenia do końca, Kościuszki, Lipowa, Nowa Osada, Okrężna, Sportowa, Targowa, Wyzwolenia nr nieparzyste od ul. Bielskiej do granicy z sołectwem Frelichów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Barbara Pisarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA CHYBIE”

    193 (57,27%)

    Bożena Bernadetta Kunc

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    144 (42,73%)

    Okręg 3

    Sołectwo Chybie: ul. Bolesława Chrobrego, Kazimierza Wielkiego, Kwiatowa, Olchowa, Reymonta, Sienkiewicza, Skośna, Stefana Batorego, Wyzwolenia nr nieparzyste od granicy z sołectwem Frelichów do granicy z sołectwem Zarzecze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Mateusz Gandzel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA CHYBIE”

    94 (46,77%)

    Marek Węglorz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    107 (53,23%)

    Okręg 4

    Sołectwo Chybie: ul. Boczna, Graniczna, Leśna, Nowy Staw, Podleśna, Poranna, Szkolna, Wiosenna, Wyzwolenia nr parzyste od ul. Leśnej/Objazdowej do ul. Granicznej

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Stanisław Pisarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA CHYBIE”

    96 (43,84%)

    Jan Józef Szczypka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    123 (56,16%)

    Okręg 5

    Sołectwo Chybie: ul. Asnyka, Chopina, Jeżynowa, Kobieli, Mickiewicza, Morcinka, Norwida, Spokojna, Wyzwolenia nr parzyste od ul. Bielskiej do ul. Leśnej/Objazdowej

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Helena Teresa Bełtowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA CHYBIE”

    114 (38,78%)

    Krzysztof Antoni Krzempek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    180 (61,22%)

    Okręg 6

    Sołectwo Chybie: ul. Bielska nr nieparzyste do 7 i od ul. Cieszyńskiej do ul. Towarowej nr parzyste do torów kolejowych linii Katowice-Zebrzydowice, Bieniowiecka, Cieszyńska, Jagodowa, Objazdowa, Partyzantów, Św. Huberta, Towarowa, Zielona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ireneusz Józef Nowrotek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA CHYBIE”

    132 (63,77%)

    Jarosław Józef Holisz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    75 (36,23%)

    Okręg 7

    Sołectwo Chybie: ul. Akacjowa, Bielska nr nieparzyste od torów kolejowych linii Katowice-Zebrzydowice do granicy z sołectwem Mnich, nr parzyste od ul. Mickiewicza do ul. Wyzwolenia, Brzozowa, Dworcowa, Kolejowa, Kopernika, Modrzewiowa, Pileckiego, Pogodna, Wierzbowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Józef Żerdka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA CHYBIE”

    171 (53,94%)

    Leszek Stanisław Josek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    146 (46,06%)

    Okręg 8

    Sołectwo Mnich: ul. Bielska nr nieparzyste od ul. Pileckiego do granicy z gminą Strumień, Czuchowska, Dolna, Kolonia, Kolorowa, Kosynierów, Kręta, Łanowa, Pileckiego, Reja, Rodzinna, Spacerowa, Zaciszna, Zakątek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Andrzej Wójcikiewicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Sołectwo Mnich: Braterska, Cieszyńska nr nieparzyste do ul. Kruczej, nr parzyste od granicy z sołectwem Chybie do ul. Puszkina, Jaskółcza, Jastrzębia, Kanarkowa, Kochanowskiego, Kolejowa, Kopernika, Krótka, Moniuszki, Żwirki i Wigury

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Tadeusz Soboszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA CHYBIE”

    113 (50,22%)

    Dawid Piotr Czembor

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    112 (49,78%)

    Okręg 10

    Sołectwo Mnich: ul. Bociania, Konopnickiej, Łabędzia, Mewia, Skowronkowa, Słowackiego od ul. Cieszyńskiej do ul. Kruczej, Strusia, Topolowa, od ul. Cieszyńskiej do torów kolejowych

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Danuta Zientek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA CHYBIE”

    44 (15,77%)

    Grzegorz Wiesław Ochodek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    235 (84,23%)

    Okręg 11

    Sołectwo Mnich: ul. Bielska nr nieparzyste do ul. Cieszyńskiej, Topolowa od torów kolejowych do końca, Tuwima od ul. Bielskiej do ul. Topolowej

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Antoni Jan Duraj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA CHYBIE”

    110 (45,83%)

    Artur Michał Śmieja

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    130 (54,17%)

    Okręg 12

    Sołectwo Mnich: ul. Cieszyńska nr nieparzyste od ul. Kruczej do granicy z sołectwem Zaborze, Dębowa, Gagarina, Kamienna, Krucza, Pawia, Słoneczna, Słowackiego od ul. Kruczej do końca, Słowicza, Świerkowa, Tuwima od ul. Topolowej do ul. Dębowej

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Jerzy Mamica

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA CHYBIE”

    103 (47,25%)

    Mirosław Janusz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    115 (52,75%)

    Okręg 13

    Sołectwo Mnich: ul. Broniewskiego, Brzechwy, Dr Jordana, Cieszyńska nr parzyste od ul. Puszkina do granicy z gminą Strumień, Ogrodnicza, Pod Dudnią, Powstańców Śl. , Puszkina, Rolna, Wojska Polskiego

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Jan Śmieja

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA CHYBIE”

    145 (48,17%)

    Piotr Bronisław Gmuzdek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    156 (51,83%)

    Okręg 14

    Sołectwo Zaborze: ul. Cieszyńska od granicy z sołectwem Mnich do ul. Czereśniowej, Czereśniowa nr nieparzyste, Darwina, Górnicza, Kościelna, Miarki, Słoneczna, Strażacka, Świerkowa, Wiejska, Wspólna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Paweł Rottermund

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA CHYBIE”

    65 (31,86%)

    Marcin Paweł Puchalik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    139 (68,14%)

    Okręg 15

    Sołectwo Zaborze: ul. Cicha, Czereśniowa nr parzyste, Jarzębinowa, Kalinowa, Myśliwska, Ochabska, Stawowa, Wąska, Wiśniowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Jan Ciupka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)