Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Biała Piska

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Część Samorządu Mieszkańców Obwód Nr 1 w Białej Piskiej ulice: I Marszałka RP Piłsudskiego, Kolejowa, Kościuszki, Łąkowa, Sikorskiego, Sportowa, Zielona.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Andrzej Grzegorz Ekstowicz
      82 (23,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ZBIGNIEWA STĘPNIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Iwona Piechowska
      134 (38,84%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BIAŁA PISKA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Adam Ożarowski
      129 (37,39%)

    Okręg 2

    Część Samorządu Mieszkańców Obwód Nr 1 w Białej Piskiej ulice: Bolesława Prusa, Dolna, Krótka, Sienkiewicza, Słowackiego, Warszawska, Żeromskiego, Parkowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marcin Sebastian Siejk
      187 (46,52%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ZBIGNIEWA STĘPNIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Waleria Gutowska
      130 (32,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BIAŁA PISKA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Gerard Józef Marchwicki
      85 (21,14%)

    Okręg 3

    Część Samorządu Mieszkańców Obwód Nr 2 w Białej Piskiej ulice: Plac Adama Mickiewicza, Stefana Batorego, Kajki.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Iwona Krasińska
      29 (9,60%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ZBIGNIEWA STĘPNIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Dariusz Gąska
      85 (28,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BIAŁA PISKA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Grażyna Zawalich
      30 (9,93%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Monika Ryży
      113 (37,42%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAKOWSKIEJ E

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Elżbieta Sakowska
      45 (14,90%)

    Okręg 4

    Część Samorządu Mieszkańców Obwód Nr 2 w Białej Piskiej ulice: Cicha, Polna, Słoneczna, Różana, Wiśniowa, Handlowa, Moniuszki, Konopnickiej, Ogrodowa, Targowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Milena Sadowniczyk
      26 (6,81%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ZBIGNIEWA STĘPNIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jarosław Pac
      113 (29,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BIAŁA PISKA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Sławomir Zenon Sawicki
      156 (40,84%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLECH G

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Grażyna Olech
      87 (22,77%)

    Okręg 5

    Część Samorządu Mieszkańców Obwód Nr 2 w Białej Piskiej ulice: Witosa, Mazurska, Warmińska.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Danuta Kamińska
      80 (19,75%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ZBIGNIEWA STĘPNIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Daniela Irena Sadowska
      139 (34,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BIAŁA PISKA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Zbigniew Dąbkowski
      186 (45,93%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Monety, Nitki, Pogorzel Mała, Pogorzel Wielka, Rakowo Małe.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Krystyna Wiśniewska
      14 (6,73%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ZBIGNIEWA STĘPNIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Artur Mateusz Łoś
      89 (42,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BIAŁA PISKA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Anna Albińska
      105 (50,48%)

    Okręg 7

    Część Sołectwa Drygały ulice: Mickiewicza, Kolejowa, Kościelna, Polna, Sienkiewicza, Szkolna, Targowa, Drygały (Iłki).

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA ZDUŃCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Mieczysław Zduńczyk
      76 (27,05%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jolanta Nitkiewicz
      20 (7,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ZBIGNIEWA STĘPNIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Krystian Wojsław
      59 (21,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BIAŁA PISKA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Katarzyna Cybula
      126 (44,84%)

    Okręg 8

    Część Sołectwa Drygały ulice: Kościuszki, Grunwaldzka, Zielona.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA ZDUŃCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Adam Zduńczyk
      30 (11,41%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Monika Agnieszka Chwesiuk
      43 (16,35%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ZBIGNIEWA STĘPNIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Marek Grabowski
      104 (39,54%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BIAŁA PISKA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Beata Aneta Trzonkowska
      86 (32,70%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Dmusy, Myszki, Nowe Drygały, Sulimy, Zalesie.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Karolina Gajda
      77 (24,92%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ZBIGNIEWA STĘPNIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Janusz Połujański
      153 (49,51%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BIAŁA PISKA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Dorota Elżbieta Dowgiewicz
      79 (25,57%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Lipińskie, Łodygowo, Myśliki, Rogale Wielkie, Skarżyn, Sokoły Jeziorne, Włosty, Wojny.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ZBIGNIEWA STĘPNIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Eugeniusz Niedźwiecki
      139 (59,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BIAŁA PISKA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Anna Harasimowicz
      95 (40,60%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Cibory, Danowo, Kożuchy, Pawłocin, Świdry, Świdry Kościelne.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Patryk Krzysztof Sikorski
      37 (15,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ZBIGNIEWA STĘPNIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Małgorzata Piotrowska
      129 (54,89%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BIAŁA PISKA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Waldemar Podlaski
      69 (29,36%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Cwaliny, Gruzy, Guzki, Kózki, Kumielsk, Mikuty, Radysy, Szkody, Szymki.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ZBIGNIEWA STĘPNIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Sławomir Duda
      213 (51,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BIAŁA PISKA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Jarosław Florczyk
      197 (48,05%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Bełcząc, Konopki, Komorowo, Kowalewo, Kruszewo, Lisy.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ZBIGNIEWA STĘPNIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jerzy Brzózka
      181 (60,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BIAŁA PISKA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Dominik Janicki
      117 (39,26%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Giętkie, Kaliszki, Kolonia Kawałek, Oblewo, Orłowo, Ruda, Zabielne.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ZBIGNIEWA STĘPNIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Piotr Konopka
      96 (45,28%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BIAŁA PISKA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Jerzy Muszyński
      116 (54,72%)

    Okręg 15

    Samorząd Osiedla w Bemowie Piskim ulice: Generała Bema, Kętrzyńskiego, Kwiatowa, Lipowa, Pocztowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ZBIGNIEWA STĘPNIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Paweł Stanisław Łoniewski
      189 (45,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Michał Smaka
      131 (31,72%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Bazyl Adamiec
      93 (22,52%)