Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Marklowice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Jana Wantuły, Mokra od nr 9 - 9D (nieparzyste), Wiosny Ludów od nr 54 - 102 (parzyste) i od nr 67 - 129 (nieparzyste)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Benedykt Mika

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    106 (69,28%)

    Karol Andrzej Kubica

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MARKLOWICE”

    47 (30,72%)

    Okręg 2

    Bukowa, Jarzębinowa, Leśna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Michał Firla

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF FIRLA

    20 (10,70%)

    Tadeusz Józef Szkatuła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    45 (24,06%)

    Aleksander Kądziela

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MARKLOWICE”

    122 (65,24%)

    Okręg 3

    Mokra od nr 1 - 8C i od nr 10 - 15A , Orla, Środkowa, Zielona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Czesław Mrozek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    146 (54,28%)

    Henryk Klaja

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MARKLOWICE”

    123 (45,72%)

    Okręg 4

    Bławatkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Juliusz Kłosok

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    47 (36,15%)

    Ewa Monika Skupień

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MARKLOWICE”

    83 (63,85%)

    Okręg 5

    Astrów, Boczna, Osiedle Kolorowe, Sportowa, Wiosny Ludów od nr 2 - 52 (parzyste) i od nr 1 - 49 (nieparzyste), Wyzwolenia od nr 174 - 180A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Rączka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MARKLOWICE”

    125 (60,98%)

    Teresa Machnica

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESA MACHNICA

    80 (39,02%)

    Okręg 6

    Kormoranów, Tomasza Zana od nr 32 - 56 (parzyste) i od nr 43 - 69 (nieparzyste)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Józef Sieniawski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SIENIAWSKIEGO

    87 (57,24%)

    Robert Zenon Salach

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    13 (8,55%)

    Sabina Anna Draga

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MARKLOWICE”

    31 (20,39%)

    Grzegorz Bąk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DBAMY O MARKLOWICE

    21 (13,82%)

    Okręg 7

    Działkowa, Nowa, Pawła Musioła, Prosta, Spacerowa, Szeroka, Widokowa, Wyzwolenia od nr 182 - 216 (parzyste) i od nr 79 - 133 (nieparzyste)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Michał Hojka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    56 (25,93%)

    Jarosława Mańka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MARKLOWICE”

    100 (46,30%)

    Jerzy Wesoły

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DBAMY O MARKLOWICE

    60 (27,78%)

    Okręg 8

    Słoneczna, Tomasza Zana od nr 2 - 30 (parzyste) i od nr 1 - 41 (nieparzyste), Wyzwolenia od nr 102 - 172 (parzyste) i od nr 43 - 75 (nieparzyste)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Maria Dorosz-Firut

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    19 (13,19%)

    Piotr Józef Pękała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MARKLOWICE”

    104 (72,22%)

    Piotr Szymon Fojcik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DBAMY O MARKLOWICE

    21 (14,58%)

    Okręg 9

    Brzozowa, Cmentarna, Jabłoniowa, Ogrodowa, Rolnicza, Wiśniowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Jan Guderley

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    21 (12,21%)

    Krystyna Franciszka Klocek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MARKLOWICE”

    107 (62,21%)

    Sebastian Krystian Skupień

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DBAMY O MARKLOWICE

    44 (25,58%)

    Okręg 10

    Kanarkowa, Porzeczkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Dawid Brzóska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    121 (60,80%)

    Józef Kowol

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MARKLOWICE”

    78 (39,20%)

    Okręg 11

    Gajowa, Goplany, Jana Kilińskiego od nr 2 - 4 (parzyste) i od nr 1 - 23 (nieparzyste), Krótka, Okrężna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Mika

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF FIRLA

    89 (34,77%)

    Damian Sylwester Miszczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    39 (15,23%)

    Wojciech Grzegorz Komorek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MARKLOWICE”

    128 (50,00%)

    Okręg 12

    Fiołkowa, Krakusa od nr 2 - 52 (parzyste) i od nr 1 - 71 (nieparzyste), Stawowa, Strażacka, Zgody

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Szymon Paweł Styrnol

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    55 (33,33%)

    Gabriel Józef Rduch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MARKLOWICE”

    60 (36,36%)

    Damian Chrószcz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DBAMY O MARKLOWICE

    50 (30,30%)

    Okręg 13

    Cicha, Jana Kilińskiego od nr 6 - 8 (parzyste) i od nr 25 - 29 (nieparzyste), Karola Szymanowskiego, Krakusa od nr 54 - 64 (parzyste)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Kubala

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    99 (63,46%)

    Bogdan Musioł

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MARKLOWICE”

    57 (36,54%)

    Okręg 14

    Dębowa, Kręta, Michała Mroza, Spokojna, Wąska, Wyzwolenia od nr 2 - 100A (parzyste) i od nr 1 - 41A (nieparzyste)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Marian Jambor

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    42 (29,37%)

    Barbara Gabriela Szulik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MARKLOWICE”

    101 (70,63%)

    Okręg 15

    Długa, Jankowicka, Lipowa, Kwiatowa, Polna, Rzemieślnicza, Stroma, Świerkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Leszek Zając

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MARKLOWICE”

    117 (86,67%)

    Piotr Stanisław Knura

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DBAMY O MARKLOWICE

    18 (13,33%)