Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Brusy

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Osiedle nr 1 w Brusach – ulice: Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bratkowa, Fiołkowa, Frezjowa, Generała J. Bema, Generała Kazimierza Sosnkowskiego, Generała Stanisława Maczka, Generała Władysława Andersa, Gen. Stefana Grota-Roweckiego, Goździkowa, Harcerska, Jana III Sobieskiego, Józefa Poniatowskiego, Kalwaryjna od nr 12 do końca parzyste i od nr 15 do końca nieparzyste, Kazimierza Pułaskiego, Kazimierza Wielkiego, Kalinowa, Konwaliowa, Konarskiego, Kościuszki od nr 15 do końca nieparzyste i od nr 24 do końca parzyste, Księdza pułkownika Józefa Wryczy, Lawendowa, Łanowa, Mieszka I, Modrakowa, Okrężna, Poziomkowa, Rumiankowa, Romualda Traugutta, Różana, Stefana Batorego, Tulipanowa, Władysława Jagiełły, Wybickiego, Wrzosowa, Zielona

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Stanisław Konstanty Mientki
      104 (22,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Olgierd Władysław Chylewski
      351 (77,14%)

    Okręg 2

    Osiedle nr 1 w Brusach – ulice: 2 Lutego, Akacjowa, Dworcowa, Generała Józefa Hallera, Generała Władysława Sikorskiego, Jaśminowa, józefa chełmowskiego, Kalwaryjna od nr 1 do 13 nieparzyste i od nr 2 do nr 10 parzyste, Kościuszki od nr 1 do nr 13 nieparzyste i od nr 2 do nr 22 parzyste, Kwiatowa, Liliowa, Makowa, Młyńska od nr 1 do nr 13 nieparzyste i od nr 2 do nr 18 parzyste, Myśliwska, Na Zaborach, Plac Jana Pawła II, Pocztowa, Rzemieślnicza, Słoneczna, Stokrotki, Targowa od nr 1 do nr 9 nieparzyste i od nr 2 do nr 18 parzyste

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Marcin Wojciech Goebel
      69 (14,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Andrzej Antoni Wiecki
      205 (43,90%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marek Adam Skórczewski
      193 (41,33%)

    Okręg 3

    Osiedle nr 1 w Brusach: Armii Krajowej, Brzozowa, Dębowa, Graniczna, Jodłowa, Karpacka, Kasztanowa, Klonowa, Krótka, Młyńska od nr 15 do końca nieparzyste i od nr 20 do końca parzyste, Nad Dworcem, Ogrodowa, Podgórna, Prosta, Spokojna, Sportowa, Świerkowa, Targowa od nr 20 do końca parzyste i od nr 11 do końca nieparzyste, Tęczowa, Wiśniowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marek Zblewski
      0 (0,00%)

    Okręg 4

    Osiedle nr 2 w Brusach: 3 Maja, Derdowskiego od nr 11 do końca, Feliksa Bolta, Floriana Ceynowy, Gdańska nr 1a, Jagiellońska, Karnowskiego, Królowej Jadwigi, Łokietka, Mściwoja II, Świętopełka, Wincentego Witosa, Wojska Polskiego

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Bartosz Michnowski
      55 (12,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Grzegorz Lubiński
      182 (40,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-REALNA ZMIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Dariusz Adam Rutowski
      218 (47,91%)

    Okręg 5

    Osiedle nr 2 w Brusach: 1000 - Lecia, Bolesława Prusa, Błogosławionego Księdza Józefa Jankowskiego, Chełmowska, Derdowskiego od nr 1 do nr 10, Gdańska z wyjątkiem nr 1a, Kościelna, Ks. Augustyna Czarnowskiego, Łąkowa, Mickiewicza, Polna, Słowackiego, Szkolna, Wicka Rogali, Władysława Reymonta

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Andrzej Kulesza
      187 (51,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Henryk Zblewski
      179 (48,91%)

    Okręg 6

    Sołectwo Brusy-Jaglie Sołectwo Brusy-Wybudowanie Sołectwo Czarniż (Czarniż, Leśnictwo Giełdon) Sołectwo Żabno

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Zbigniew Stanisław Szczepański
      137 (38,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Witold Piotr Jaszewski
      221 (61,73%)

    Okręg 7

    Sołectwo Czapiewice (Czapiewice, Czapiewice-Wybudowanie) Sołectwo Czarnowo Sołectwo Gacnik Sołectwo Małe Gliśno (Małe Gliśno, Dąbrówka)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Janusz Rudnik
      169 (43,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marcin Ireneusz Cysewski
      221 (56,67%)

    Okręg 8

    Sołectwo Główczewice Sołectwo Leśno (Leśno, Leśno-Wybudowanie, Kaszuba, Kaszuba Wybudowanie, Wysoka Zaborska)

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Henryk Hamernik
      161 (26,52%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Tomasz Dorszyński
      446 (73,48%)

    Okręg 9

    Sołectwo Przymuszewo (Przymuszewo, Kruszyn, Lendy, Parzyn, Peplin, Windorp) Sołectwo Rolbik (Rolbik, Laska, Warszyn, Widno, Widno Wybudowanie) Sołectwo Skoszewo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Zbigniew Józef Łącki
      162 (64,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Alicja Weronika Borzyszkowska
      91 (35,97%)

    Okręg 10

    Sołectwo Lubnia (Lubnia, Lubnia-Wybudowanie, Blewiec, Lubnia Popówka) Sołectwo Orlik (Orlik, Lamk)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Leszek Szymon Skwierawski
      271 (49,54%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Michał Szczepański
      276 (50,46%)

    Okręg 11

    Sołectwo Zalesie (Zalesie, Zalesie-Wybudowanie)

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Michał Laska
      121 (49,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Emilia Maria Warnke
      122 (50,21%)

    Okręg 12

    Sołectwo Kosobudy (Kosobudy, Kosobudy-Wybudowanie) Sołectwo Kinice Sołectwo Huta (Huta, Broda, Chłopowy, Rudziny)

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Sławomir Józef Fifielski
      92 (16,97%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Michał Kin
      385 (71,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Magdalena Maria Bławat-Pestka
      65 (11,99%)

    Okręg 13

    Sołectwo Męcikał (Męcikał, Czernica, Dębowa Góra, Giełdon, Męcikał-Struga, Okręglik, Parowa, Pokrzywno, Spierwia, Turowiec)

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Marek Eugeniusz Daniłko
      211 (66,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Teresa Breska
      105 (33,23%)

    Okręg 14

    Sołectwo Małe Chełmy (Małe Chełmy, Małe Chełmy-Wybudowanie, Antoniewo, Antoniewo Wybudowanie) Sołectwo Wielkie Chełmy (Wielkie Chełmy, Wielkie Chełmy-Wyb. , Asmus, Krównia, Młynek)

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Wojciech Ossowski
      60 (20,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marzena Barbara Leszczyńska
      229 (79,24%)

    Okręg 15

    Sołectwo Czyczkowy (Czyczkowy, Czyczkowy-Wybudowanie)

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Kazimierz Paweł Drobinski
      89 (25,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Bernadeta Danuta Niebrzydowska
      265 (74,86%)