Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Płośnica

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Płośnica obejmujące ulice: Bartłomieja Rusina, Kościelna Nr 6, 8, 10, 12, Kościelna od Nr 35 do Nr 81, Kwiatowa, Lipowa, Ks. Sylwestra Kończala, Nowa, Wincentego Witosa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Jarosław Kiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"

    53 (23,25%)

    Sylwia Bagniewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

    118 (51,75%)

    Włodzimierz Władysław Wasiek

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    57 (25,00%)

    Okręg 2

    Sołectwo Płośnica obejmujące ulice: Dworcowa, Działdowska, Leśniczówka, Młyńska, Rabusiewo, Sasorowo, Kościelna od Nr 1 do Nr 34 z wyłączeniem Nr 6, 8, 10, 12.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Józef Duda

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    116 (48,54%)

    Michał Breski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

    123 (51,46%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Gralewo i Murawki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Kornelski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    Sołectwo Turza Mała

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marian Zaremba

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    15 (14,02%)

    Marek Nowakowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

    92 (85,98%)

    Okręg 5

    Sołectwo Gródki obejmujące miejscowość Gródki od Nr 1 do Nr 51B oraz numery od 93 do końca, z wyłączeniem Nr 113

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Orłowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"

    62 (32,46%)

    Karol Dziombowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

    129 (67,54%)

    Okręg 6

    Sołectwo Gródki obejmujące miejscowość Gródki od Nr 52 do Nr 92 oraz Nr 113 oraz Sołectwo Prioma

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sebastian Zawadzki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    52 (27,66%)

    Anita Kamińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"

    60 (31,91%)

    Tomasz Gajek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

    76 (40,43%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Przełęk, Przełęk Kościelny, Przełęk Mały

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Józef Maciejewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"

    109 (67,70%)

    Stanisław Dudek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

    52 (32,30%)

    Okręg 8

    Sołectwo Rutkowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Roman Smyczyński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    22 (18,97%)

    Mirosława Bernadeta Żuchowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

    94 (81,03%)

    Okręg 9

    Sołectwo Skurpie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zenon Stanisław Łużewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"

    56 (40,58%)

    Dorota Borkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

    82 (59,42%)

    Okręg 10

    Sołectwo Niechłonin obejmujące miejscowość Niechłonin od Nr 1 do Nr 49 oraz Sołectwo Gruszka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Małgorzata Truszkowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    56 (43,08%)

    Krzysztof Jacek Pszenny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

    74 (56,92%)

    Okręg 11

    Sołectwo Niechłonin obejmujące miejscowość Niechłonin od Nr 50 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wioletta Anna Stańczak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    77 (41,62%)

    Zbigniew Zenon Skonieczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

    108 (58,38%)

    Okręg 12

    Sołectwo Jabłonowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosława Jarzynka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    56 (28,43%)

    Kazimierz Dramiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

    141 (71,57%)

    Okręg 13

    Sołectwo Zalesie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Damian Lemański

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    99 (56,57%)

    Marek Mątowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

    76 (43,43%)

    Okręg 14

    Sołectwo Wielki Łęck

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Renata Janowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    68 (39,31%)

    Paweł Psiuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

    105 (60,69%)

    Okręg 15

    Sołectwo Mały Łęck

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bożena Czepek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    30 (28,30%)

    Jerzy Antoni Miler

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

    76 (71,70%)