Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Bogatynia

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwa: Białopole, Bratków, Działoszyn, Jasna Góra, Kopaczów, Krzewina, Lutogniewice, Opolno Zdrój, Porajów, Posada, Sieniawka, Wyszków-Wolanów.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGATYNIA ODNOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Wenata Stawicka-Czerska
      41 (1,66%)
    2. 2 Tadeusz Antoni Okorski
      24 (0,97%)
    3. 7 Marlena Wojciechowska
      27 (1,09%)
    4. 4 Anna Żytko
      30 (1,22%)
    5. 5 Adam Stojak
      21 (0,85%)
    6. 1 Piotr Remigiusz Nosal
      82 (3,33%)
    7. 6 Daniel Szczepankiewicz
      16 (0,65%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GRZMIELEWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Artur Paweł Siwak
      183 (7,42%)
    2. 4 Maria Teresa Bokszyńska
      32 (1,30%)
    3. 2 Olimpia Konstantyna Stanaszek
      138 (5,60%)
    4. 3 Tomasz Korniak
      142 (5,76%)
    5. 1 Krzysztof Peremicki
      197 (7,99%)
    6. 6 Justyna Marta Legeżyńska
      42 (1,70%)
    7. 7 Krzysztof Musielak
      344 (13,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY KOMITET WYBORCZY - WOLNE WYBORY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Beata Babiarz
      91 (3,69%)
    2. 5 Rudolf Kuczyc
      111 (4,50%)
    3. 2 Marian Górecki
      25 (1,01%)
    4. 3 Justyna Hajn
      8 (0,32%)
    5. 4 Dawid Klinkosch
      17 (0,69%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mateusz Grzegorz Smosarski
      123 (4,99%)
    2. 5 Karolina Kowalska
      38 (1,54%)
    3. 4 Dagmara Jadwisińczak
      32 (1,30%)
    4. 3 Krystian Tadeusz Bajsarowicz
      148 (6,00%)
    5. 2 Halina Bury
      103 (4,18%)
    6. 6 Andrzej Ireneusz Dżulis
      60 (2,43%)
    7. 7 Bartosz Giza
      33 (1,34%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Barbara Anna Arsan
      53 (2,15%)
    2. 1 Ryszard Morawski
      116 (4,70%)
    3. 3 Tadeusz Stanisław Kamiński
      9 (0,36%)
    4. 4 Dariusz Sobczak
      43 (1,74%)
    5. 7 Grzegorz Czerniakowski
      114 (4,62%)
    6. 6 Stanisława Antoniak
      4 (0,16%)
    7. 5 Małgorzata Aneta Otrociuk
      19 (0,77%)

    Okręg 2

    Bogatynia ulice: 1 Maja, Adama Mickiewicza, Aleja Żytawska, Aleksandra Puszkina, Armii Krajowej, Białogórska, Biskupia, Bolesława Chrobrego, Bolesława Prusa, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Danuty Siedzikówny-Inki, Dębowa, Dobra, Dworcowa, Dworska, Dzika, Fabryczna, Francuska, Generała Emila Fieldorfa-Nila, Generała Henryka Dąbrowskiego, Generała Józefa Bema, Generała Józefa Hallera, Generała Stefana Roweckiego – Grota, Generała Władysława Andersa, Główna, Górna, Górnicza, Górska, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Daszyńskiego, Izerska, Jagiellońska, Jana III Sobieskiego, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Matejki [1 - 12], Jasna, Jesienna, Juliusza Słowackiego, Karkonoska, Karpacka, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego, Kąpielowa, Kolejowa, Konrada, Krakowska, Kręta, Krótka, Krzywa, Kurzańska, Leśna, Letnia, Lipowa, Listopadowa, Ludowa, Łąkowa, Łużycka, Marii Konopnickiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mieszka I, Mikołaja Kopernika, Młodych Energetyków, Nadbrzeżna, Nadrzeczna, Najświętszej Maryi Panny, Nowa, Ogrodowa, Okólna, Olgi Boznańskiej, Opolowska, Osadnicza, Parkowa, Partyzantów, Pastwiskowa, Piaskowa, Piastowska, Plac Bohaterów Warszawy, Polna, Robotnicza, Rolnicza, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Skalna, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Spółdzielcza, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Batorego, Strumykowa, Sudecka, Sybiraków, Szczęśliwa, Śmiała, Środkowa, Tadeusza Kościuszki, Turowska, Wąska, Wesoła, Wiejska, Wiosenna, Włókiennicza, Wolności, Wspólna, Zamknięta, Zgorzelecka, Zielona, Zwycięstwa, Zygmunta Starego, Zygmuntowska, Żołnierzy II AWP.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁASIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Wojciech Marcin Błasiak
      260 (6,47%)
    2. 7 Małgorzata Lückmann
      25 (0,62%)
    3. 3 Dorota Jadwiga Wojewódka
      26 (0,65%)
    4. 2 Rafał Eugeniusz Tusień
      28 (0,70%)
    5. 4 Jakub Ireneusz Biniasz
      42 (1,04%)
    6. 6 Mieczysław Lech Merta
      5 (0,12%)
    7. 5 Renata Agnieszka Regner
      11 (0,27%)
    8. 8 Piotr Stanisław Wojda
      3 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGATYNIA ODNOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Tomasz Daniel Koncewicz
      88 (2,19%)
    2. 1 Zbigniew Szatkowski
      138 (3,43%)
    3. 4 Maciej Arkadiusz Nurski
      9 (0,22%)
    4. 3 Danuta Mroczka
      39 (0,97%)
    5. 5 Grzegorz Feliks Tyszkiewicz
      51 (1,27%)
    6. 2 Waldemar Walkowiak
      85 (2,11%)
    7. 6 Ewa Kloczkowska
      36 (0,90%)
    8. 9 Bogumiła Anna Bujak
      44 (1,09%)
    9. 7 Ewelina Barbara Woźniak
      12 (0,30%)
    10. 8 Cezary Szymon Marciniak
      15 (0,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GRZMIELEWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Anna Palikowska
      11 (0,27%)
    2. 3 Tomasz Tracz
      542 (13,48%)
    3. 6 Agnieszka Ewa Danilewicz
      27 (0,67%)
    4. 7 Radosław Marek Niementowski
      152 (3,78%)
    5. 5 Stanisław Mariusz Goszczycki
      78 (1,94%)
    6. 1 Filip Barbachowski
      416 (10,35%)
    7. 2 Marek Krzysztof Marczak
      165 (4,10%)
    8. 9 Monika Oleksak
      89 (2,21%)
    9. 8 Kamila Tobiasz
      37 (0,92%)
    10. 10 Jerzy Wiśniewski
      229 (5,70%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY KOMITET WYBORCZY - WOLNE WYBORY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Adaszewski
      109 (2,71%)
    2. 5 Elżbieta Zuzanna Kalwasińska
      49 (1,22%)
    3. 3 Jan Stanisław Gaszewski
      18 (0,45%)
    4. 7 Aneta Kamila Kubska
      15 (0,37%)
    5. 4 Piotr Hutt
      23 (0,57%)
    6. 2 Natalia Danielecka
      17 (0,42%)
    7. 6 Anna Katarzyna Karpińska
      1 (0,02%)
    8. 8 Adrian Młyńczyk
      11 (0,27%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Bożena Beata Zwolińska
      72 (1,79%)
    2. 5 Andrzej Jerzy Szostak
      17 (0,42%)
    3. 4 Tomasz Paweł Karwecki
      13 (0,32%)
    4. 3 Bogdan Tokarski
      52 (1,29%)
    5. 1 Piotr Kawecki
      213 (5,30%)
    6. 6 Anita Szakiel-Sosnowska
      68 (1,69%)
    7. 8 Agnieszka Salata-Niemiec
      28 (0,70%)
    8. 7 Grzegorz Krawczyk
      209 (5,20%)
    9. 10 Robert Mieczysław Woźniak
      38 (0,95%)
    10. 9 Bożena Fularz
      13 (0,32%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jolanta Marta Zakrzewska
      55 (1,37%)
    2. 1 Barbara Otrociuk
      137 (3,41%)
    3. 6 Monika Estera Cytowicz
      32 (0,80%)
    4. 3 Jerzy Tymochowicz
      24 (0,60%)
    5. 9 Aleksandra Kida
      5 (0,12%)
    6. 4 Artur Henryk Prędota
      56 (1,39%)
    7. 8 Beata Teresa Wenc
      11 (0,27%)
    8. 7 Stanisław Arsan
      7 (0,17%)
    9. 5 Robert Flak
      65 (1,62%)

    Okręg 3

    Bogatynia ulice: 3 Maja, Artura Grottgera, Energetyków, Fryderyka Chopina, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Paderewskiego, Jacka Malczewskiego, Jana Matejki [13 - 60], Jana Styki, Jana Zamoyskiego, Janusza Kusocińskiego, Józefa Chełmońskiego, Juliana Fałata, Karola Szymanowskiego, Krzysztofa Komedy Trzcińskiego, Leona Wyczółkowskiego, Ludomira Różyckiego, Mieczysława Karłowicza, Osiedle Orła Białego, Pocztowa, Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Romualda Traugutta, Słowiańska, Sportowa, Stanisława Moniuszki, Stefana Okrzei, Szpitalna, Sztygarska, Św. Jana Pawła II, Warszawska, Władysława Stanisława Reymonta, Wojciecha Kossaka, Zesłańców Sybiru, Żołnierzy Niezłomnych.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁASIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Marian Feliks Wojewódka
      31 (0,72%)
    2. 5 Marcin Michał Szwargoliński
      21 (0,49%)
    3. 1 Dominik Andrzej Zawada
      218 (5,07%)
    4. 8 Małgorzata Burdziak
      30 (0,70%)
    5. 4 Grzegorz Fic
      37 (0,86%)
    6. 2 Ryszard Jerzy Koziński
      39 (0,91%)
    7. 6 Jolanta Maria Wereszczyńska
      14 (0,33%)
    8. 7 Alicja Kornet
      34 (0,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGATYNIA ODNOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Lipko
      69 (1,60%)
    2. 8 Maria Olga Podbiegłowska
      7 (0,16%)
    3. 10 Jerzy Grzegorz Stachyra
      113 (2,63%)
    4. 1 Artur Oliasz
      144 (3,35%)
    5. 9 Anetta Małgorzata Bednarek-Godek
      30 (0,70%)
    6. 4 Anna Olejarz
      35 (0,81%)
    7. 5 Krzysztof Wójcicki
      32 (0,74%)
    8. 6 Jolanta Elżbieta Syposz
      104 (2,42%)
    9. 7 Marek Tomala
      75 (1,74%)
    10. 3 Arkadiusz Dominik Karadzios
      66 (1,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GRZMIELEWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Beata Danuta Lipowicz
      59 (1,37%)
    2. 9 Andrzej Grzmielewicz
      217 (5,04%)
    3. 10 Katarzyna Piestrzyńska-Fudali
      148 (3,44%)
    4. 1 Krystyna Dudziak-Piwowarska
      266 (6,18%)
    5. 3 Michał Tadeusz Kubica
      298 (6,93%)
    6. 2 Jerzy Henryk Nawrocki
      60 (1,39%)
    7. 4 Tomasz Wiśniewski
      252 (5,86%)
    8. 5 Krzysztof Marek Gnacy
      116 (2,70%)
    9. 6 Halina Marianna Sadulska
      51 (1,19%)
    10. 8 Monika Kosiorek
      23 (0,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY KOMITET WYBORCZY - WOLNE WYBORY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Daniel Tomasz Grittner
      90 (2,09%)
    2. 7 Krystyna Sadowa
      26 (0,60%)
    3. 5 Brunon Damian Kucharski
      20 (0,46%)
    4. 2 Aneta Janina Grudzień
      81 (1,88%)
    5. 3 Adrian Grześków
      19 (0,44%)
    6. 8 Andrzej Mariusz Stępień
      7 (0,16%)
    7. 4 Kazimierz Jan Karpiński
      6 (0,14%)
    8. 6 Monika Maria Moneta
      16 (0,37%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Wojciech Wierzbicki
      91 (2,12%)
    2. 2 Paweł Szczotka
      114 (2,65%)
    3. 6 Aleksandra Joanna Kawecka-Molka
      41 (0,95%)
    4. 9 Henryk Mateusz Seńczuk
      34 (0,79%)
    5. 1 Dorota Bojakowska
      242 (5,63%)
    6. 5 Halina Maria Głowacka
      31 (0,72%)
    7. 3 Dawid Mariusz Szczepanik
      213 (4,95%)
    8. 7 Kamil Chyła
      41 (0,95%)
    9. 8 Dagmara Zofia Para
      43 (1,00%)
    10. 10 Janusz Sontowski
      31 (0,72%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Andrzej Walczak
      72 (1,67%)
    2. 1 Eugeniusz Kubica
      157 (3,65%)
    3. 9 Monika Król
      16 (0,37%)
    4. 2 Zygmunt Kostecki
      79 (1,84%)
    5. 4 Alfred Bronisław Patryarcha
      59 (1,37%)
    6. 6 Jan Warakomski
      5 (0,12%)
    7. 5 Zofia Chećko
      27 (0,63%)
    8. 3 Jerzy Grzegorz Rajewicz
      118 (2,74%)
    9. 7 Monika Ryszarda Bielińska
      10 (0,23%)
    10. 8 Joanna Julita Kuriata
      24 (0,56%)