Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto i Gmina Szydłowiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA
-
5
Marek Bogdan Janczyk
19
(0,22%)
-
1
Wiktor Artur Cielecki
22
(0,26%)
-
6
Albert Szymon Adamczyk
26
(0,30%)
-
2
Ewelina Lagner
15
(0,17%)
-
10
Edyta Halina Pomorska-Bębenek
4
(0,05%)
-
7
Jacek Podgórski
7
(0,08%)
-
8
Dominika Ewa Maciejewska
3
(0,03%)
-
3
Agnieszka Stępień
10
(0,12%)
-
4
Ewa Alicja Zimnicka
13
(0,15%)
-
9
Wojciech Wesołowski
3
(0,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZE
-
6
Stanisława Janina Czerwiak
68
(0,79%)
-
7
Barbara Majewska
313
(3,64%)
-
4
Marek Tomczyk
39
(0,45%)
-
5
Monika Katarzyna Garecka-Głowacka
162
(1,89%)
-
10
Andrzej Koniarczyk
126
(1,47%)
-
9
Dariusz Grudzień
41
(0,48%)
-
8
Laurencja Anita Piasecka
146
(1,70%)
-
1
Włodzimierz Górlicki
558
(6,49%)
-
2
Karol Arkadiusz Siebyła
542
(6,31%)
-
3
Piotr Wojciech Bialik
143
(1,66%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
8
Karolina Błaszczyk
63
(0,73%)
-
6
Kinga Janicka
18
(0,21%)
-
10
Sylwia Katarzyna Zielińska
12
(0,14%)
-
4
Maria Michalska
69
(0,80%)
-
5
Tadeusz Piętowski
73
(0,85%)
-
7
Adam Franciszek Kępczyński
31
(0,36%)
-
3
Adam Stanisław Wlazło
52
(0,61%)
-
9
Małgorzata Walasik
43
(0,50%)
-
1
Adam Mieczysław Włoskiewicz
79
(0,92%)
-
2
Rajmund Kazimierz Mamla
227
(2,64%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Piotr Walenty Kornatowski
349
(4,06%)
-
2
Magdalena Gwarek
185
(2,15%)
-
6
Marek Ruzik
142
(1,65%)
-
4
Grzegorz Marcin Winiarczyk
64
(0,74%)
-
3
Dariusz Wojciech Pytlak
130
(1,51%)
-
8
Ewelina Katarzyna Janczyk
34
(0,40%)
-
9
Antoni Matyszczak
82
(0,95%)
-
7
Beata Ziętkowska
103
(1,20%)
-
5
Krystyna Gwarek
208
(2,42%)
-
10
Marek Sokołowski
375
(4,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA SZYDŁOWCA
-
2
Krzysztof Zbigniew Barański
31
(0,36%)
-
6
Robert Kijak
58
(0,67%)
-
1
Włodzimierz Tomasz Górecki
140
(1,63%)
-
3
Marlena Magdalena Barszcz
78
(0,91%)
-
9
Paweł Rdzanek
38
(0,44%)
-
8
Krzysztof Pastuszko
84
(0,98%)
-
5
Łukasz Dariusz Jakubczyk
25
(0,29%)
-
10
Lidia Maria Ziółkowska
56
(0,65%)
-
4
Klaudia Patrycja Dróżdż
31
(0,36%)
-
7
Izabela Kępas-Bąk
34
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
-
1
Paweł Zawodnik
232
(2,70%)
-
2
Monika Stanik
79
(0,92%)
-
4
Iwona Buczek
99
(1,15%)
-
3
Agnieszka Sobutka-Klepaczewska
232
(2,70%)
-
6
Sławomir Lucjan Szcześniak
138
(1,61%)
-
9
Paweł Górlicki
95
(1,11%)
-
7
Elżbieta Katarzyna Farbiś
20
(0,23%)
-
10
Tomasz Henryk Orman
119
(1,38%)
-
8
Marzena Danuta Gil
46
(0,54%)
-
5
Mateusz Rycerski
77
(0,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
-
2
Michał Narcyz Kwiatek
192
(2,23%)
-
4
Albert Marian Krzewiński
87
(1,01%)
-
3
Łukasz Konrad Szcześniak
377
(4,39%)
-
5
Mariusz Szymkiewicz
40
(0,47%)
-
6
Dorota Pęksyk
7
(0,08%)
-
7
Jerzy Derleta
99
(1,15%)
-
10
Stefan Łękawski
93
(1,08%)
-
9
Beata Rzeźnik
50
(0,58%)
-
8
Magdalena Maria Dychała-Matysiak
108
(1,26%)
-
1
Danuta Jolanta Gnat
202
(2,35%)
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ZIEMI SZYDŁOWIECKIEJ
-
5
Krzysztof Wiesław Gula
166
(1,93%)
-
10
Ewelina Honorata Wiśniewska-Kurek
50
(0,58%)
-
8
Iwona Dagmara Czyżewska-Pochylska
76
(0,88%)
-
1
Krystyna Bednarczyk
108
(1,26%)
-
3
Martyna Małgorzata Dulęba
69
(0,80%)
-
7
Andrzej Stanisław Kwapisz
44
(0,51%)
-
4
Bogdan Jan Grzmil
42
(0,49%)
-
2
Jan Michał Depo
111
(1,29%)
-
6
Robert Maciej Górlicki
237
(2,76%)
-
9
Sławomir Grzegorz Wiktorowicz
124
(1,44%)
Okręg 2
Gmina Chlewiska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA
-
1
Anna Grażyna Jagieło
0
(0%)
-
4
Dariusz Leszek Grecki
9
(0,30%)
-
2
Andrzej Tomczyk
34
(1,12%)
-
3
Małgorzata Barbara Słoń
22
(0,73%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Krzysztof Leszek Rejczak
506
(16,71%)
-
2
Krzysztof Adamczyk
104
(3,43%)
-
4
Teresa Grażyna Pych
15
(0,50%)
-
3
Agnieszka Anna Dziuk
24
(0,79%)
-
5
Agnieszka Majewska
16
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Zdzisław Tadeusz Bąk
306
(10,10%)
-
2
Ewelina Podsiadła
90
(2,97%)
-
3
Kazimierz Gerard Nędzka
134
(4,42%)
-
4
Iwona Kierkuś
56
(1,85%)
-
5
Tomasz Sławomir Sadownik
169
(5,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
-
1
Małgorzata Katarzyna Bednarczyk
197
(6,50%)
-
3
Irena Iwona Białek
55
(1,82%)
-
2
Ilona Agata Pawlak
191
(6,31%)
-
5
Ryszard Napora
84
(2,77%)
-
4
Mariusz Grzegorz Kaźmierczyk
63
(2,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
-
1
Dariusz Mamla
430
(14,20%)
-
4
Beata Mnich
20
(0,66%)
-
2
Leszek Ryszard Jaśkiewicz
397
(13,11%)
-
5
Bożena Kołodziej
44
(1,45%)
-
3
Ryszard Stefan Szparaga
63
(2,08%)
Okręg 3
Gminy: Jastrząb, Mirów, Orońsko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA
-
2
Agata Kaluga
29
(0,40%)
-
3
Tadeusz Łyżwa
30
(0,41%)
-
4
Dorota Justyna Grzyb
9
(0,12%)
-
5
Wojciech Nitek
18
(0,25%)
-
1
Teresa Siuda
55
(0,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZE
-
1
Cezary Włodzimierz Sierawski
473
(6,53%)
-
8
Marzanna Małgorzata Błach
53
(0,73%)
-
7
Grzegorz Grduk
72
(0,99%)
-
5
Monika Kosterna
67
(0,93%)
-
4
Jarosław Wojciech Molenda
146
(2,02%)
-
3
Paweł Białas
72
(0,99%)
-
2
Jarosław Zbigniew Basiak
153
(2,11%)
-
6
Milena Monika Głuch
107
(1,48%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Janina Bodo
234
(3,23%)
-
8
Roman Bogusław Woźniak
391
(5,40%)
-
5
Marianna Michałowska
67
(0,93%)
-
3
Dariusz Tomczyk
154
(2,13%)
-
6
Konrad Tomkowski
69
(0,95%)
-
4
Aneta Kalita
55
(0,76%)
-
7
Maciej Paweł Rygiel
17
(0,23%)
-
2
Aneta Sodel
35
(0,48%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Andrzej Swęda
44
(0,61%)
-
3
Małgorzata Kruk
58
(0,80%)
-
1
Joanna Nina Kowalik
533
(7,36%)
-
2
Krzysztof Jacek Knop
193
(2,67%)
-
6
Michał Marcin Gajewski
179
(2,47%)
-
4
Alicja Figarska
476
(6,57%)
-
5
Cezary Szczepan Janczyk
172
(2,38%)
-
7
Daniel Marek Kępas
37
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA SZYDŁOWCA
-
1
Krzysztof Adamczyk
45
(0,62%)
-
3
Michał Gwóźdź
40
(0,55%)
-
5
Zbigniew Sodel
37
(0,51%)
-
7
Marta Ewelina Nowak
6
(0,08%)
-
2
Katarzyna Cender-Walas
15
(0,21%)
-
4
Michał Kojara
35
(0,48%)
-
6
Judyta Joanna Wasiłek
48
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
-
4
Marian Wojciech Fajdek
55
(0,76%)
-
2
Barbara Gula
132
(1,82%)
-
1
Anita Elżbieta Gołosz
1 014
(14,00%)
-
3
Sabina Figarska
137
(1,89%)
-
5
Damian Kamil Bodo
24
(0,33%)
-
6
Ilona Patrycja Kępa
20
(0,28%)
-
7
Michał Piotr Wiatrak
61
(0,84%)
-
8
Zdzisław Bredłowski
129
(1,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
-
5
Piotr Budzyński
212
(2,93%)
-
2
Krzysztof Parszewski
143
(1,97%)
-
6
Wioleta Anna Fijałkowska
92
(1,27%)
-
7
Remigiusz Józef Basiak
291
(4,02%)
-
4
Aleksy Sasin
103
(1,42%)
-
1
Aneta Agnieszka Majsiak-Gromek
204
(2,82%)
-
3
Marzena Aneta Janowska
151
(2,09%)
-
8
Cezary Czarnota
29
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ZIEMI SZYDŁOWIECKIEJ
-
2
Jolanta Barbara Piszczek
49
(0,68%)
-
1
Sławomir Teofil Lech
140
(1,93%)
-
3
Łukasz Edmund Spórna
20
(0,28%)
-
4
Urszula Miłowska-Molga
11
(0,15%)