Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Księżpol

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Korchów Pierwszy od nr 1 do nr 110a

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Halina Kwik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

    98 (49,00%)

    Zofia Ewa Paszko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO

    64 (32,00%)

    Artur Mróz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

    38 (19,00%)

    Okręg 2

    Korchów Pierwszy od nr 111 do nr 159, Korchów Drugi

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Gałka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

    135 (72,97%)

    Bogdan Czerwonka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

    50 (27,03%)

    Okręg 3

    Płusy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Waldemar Piątek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

    76 (37,81%)

    Henryk Marczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO

    102 (50,75%)

    Monika Cap

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

    23 (11,44%)

    Okręg 4

    Marianka, Przymiarki, Rakówka od nr 1A do nr 68

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Popowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

    33 (13,36%)

    Piotr Karol Wołoszyn

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO

    173 (70,04%)

    Dariusz Spustek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

    41 (16,60%)

    Okręg 5

    Rakówka od nr 68A do nr 103, Budzyń, Zawadka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józefa Wardach

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

    94 (43,93%)

    Zbigniew Kuceł

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO

    73 (34,11%)

    Anna Izabela Adamowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

    47 (21,96%)

    Okręg 6

    Pawlichy, Kamionka, Księżpol: ul. Kościelna, ul. Gminna, ul. Tarnogrodzka, ul. Krańcowa, ul. Nadrzeczna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Tomasz Skakuj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

    76 (32,20%)

    Bogumił Potocki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO

    144 (61,02%)

    Angelika Ćwikła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

    16 (6,78%)

    Okręg 7

    Księżpol: ul. Biłgorajska, ul. Lipowa, ul. Modrzewiowa, ul. Polna, ul. Przemysłowa, ul. Słoneczna, ul. Sportowa, ul. Długa od nr 1 do nr 46

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ireneusz Schab

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

    96 (48,73%)

    Krzysztof Oleszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO

    66 (33,50%)

    Wiesław Kobel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

    35 (17,77%)

    Okręg 8

    Księżpol: ul. Długa od nr 47 do nr 192

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Edward Łebko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

    73 (38,83%)

    Grzegorz Szmołda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO

    92 (48,94%)

    Piotr Klucha

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

    23 (12,23%)

    Okręg 9

    Stare Króle, Gliny, Markowicze, Cegielnia Markowicze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Krzysztof Okoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

    100 (34,25%)

    Aneta Wryszcz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO

    133 (45,55%)

    Adrian Okoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA

    4 (1,37%)

    Beata Ostasz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

    55 (18,84%)

    Okręg 10

    Borki, Zanie, Zynie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Ksiądz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

    79 (44,38%)

    Piotr Kyc

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO

    32 (17,98%)

    Edward Okoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

    67 (37,64%)

    Okręg 11

    Stary Lipowiec, Nowy Lipowiec, Kulasze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Jerzy Zarosa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

    72 (50,00%)

    Agnieszka Zuzanna Rybak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO

    72 (50,00%)

    Okręg 12

    Rogale

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Edward Ździebło

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

    86 (43,22%)

    Alina Dziura

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

    23 (11,56%)

    Jacek Rymarz

    KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W ROGALACH

    90 (45,23%)

    Okręg 13

    Majdan Stary od nr 1 do nr 85

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Skwarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

    89 (52,35%)

    Tomasz Nowacki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO

    7 (4,12%)

    Tomasz Piotr Skwarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

    32 (18,82%)

    Jerzy Władysław Blicharz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    42 (24,71%)

    Okręg 14

    Majdan Stary od nr 87 do nr 165A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Franciszek Wróbel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

    43 (22,99%)

    Marcin Michał Smutek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO

    76 (40,64%)

    Wiesław Skóra

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

    68 (36,36%)

    Okręg 15

    Majdan Nowy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Tatar

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY

    76 (25,85%)

    Wiesław Robert Blicharz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO

    95 (32,31%)

    Stanisław Okoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

    123 (41,84%)