Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Jednorożec ul. Długa od 46 do 164 Jednorożec ul. Grzybowa Jednorożec ul. Klubowa, ul. Ogrodowa, leśniczówka Uścianek
Pokaż więcej
Maria Teresa Janiszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK
21
(10,66%)
Jacek Gołębiewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK
26
(13,20%)
Renata Koper
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
150
(76,14%)
Okręg 2
Sołectwo: Jednorożec ul. Długa od 1 do 45 Jednorożec ul. Jasna Jednorożec ul. Polna
Pokaż więcej
Cezary Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWULSKIEGO
72
(34,12%)
Jerzy Opalach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK
29
(13,74%)
Halina Krajewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HALINY KRAJEWSKIEJ
61
(28,91%)
Małgorzata Kardaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
49
(23,22%)
Okręg 3
Sołectwo: Jednorożec ul. B. Chrobrego Jednorożec ul. Dąbrówki Jednorożec ul. Mazowiecka Jednorożec ul. Mieszka I Jednorożec ul. Piastowska Jednorożec ul. Sportowa Jednorożec ul. Strażacka Jednorożec ul. Warszawska Jednorożec ul. Zielona
Pokaż więcej
Teresa Piotrak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWULSKIEGO
111
(39,36%)
Elżbieta Dominik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK
49
(17,38%)
Bożena Bączek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK
30
(10,64%)
Marianna Jakończyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
92
(32,62%)
Okręg 4
Sołectwo: Jednorożec ul. G. Narutowicza Jednorożec ul. Gen. J. Hallera Jednorożec ul. Gwiaździsta Jednorożec ul. Ignacego Paderewskiego Jednorożec ul. Józefa Piłsudskiego Jednorożec ul. Księżycowa Jednorożec ul. Leśna Jednorożec ul. Macieja Rataja Jednorożec ul. Odrodzenia Jednorożec ul. Osiedlowa Jednorożec ul. Słoneczna Jednorożec ul. Stanisława Mikołajczyka Jednorożec ul. Wincentego Witosa Jednorożec ul. Władysława Grabskiego Jednorożec ul. Władysława Sikorskiego Plac Św. Floriana
Pokaż więcej
Małgorzata Przybyłek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWULSKIEGO
51
(21,16%)
Anna Obrębska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK
62
(25,73%)
Maria Grażyna Gomółkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK
19
(7,88%)
Monika Czachowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
109
(45,23%)
Okręg 5
Sołectwo: Drążdżewo Nowe
Pokaż więcej
Eliza Bastek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK
8
(4,60%)
Janusz Mizerek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK
42
(24,14%)
Mariusz Kaczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(50,00%)
Monika Rogowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF STANCEL
37
(21,26%)
Okręg 6
Sołectwo: Ulatowo-Pogorzel
Pokaż więcej
Mariola Piotrak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK
9
(4,95%)
Ariel Pietrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK
61
(33,52%)
Sławomir Gadomski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(26,92%)
Urszula Janina Gołota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
63
(34,62%)
Okręg 7
Sołectwo: Stegna
Pokaż więcej
Jadwiga Szwarc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWULSKIEGO
69
(22,77%)
Alicja Opalach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK
36
(11,88%)
Piotr Paweł Sopelewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK
30
(9,90%)
Tadeusz Sobolewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
168
(55,45%)
Okręg 8
Sołectwo: Małowidz
Pokaż więcej
Leszek Waldemar Sędrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWULSKIEGO
36
(29,51%)
Tadeusz Roczeń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK
23
(18,85%)
Tomasz Gołębiewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK
20
(16,39%)
Janusz Leleński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF STANCEL
22
(18,03%)
Daniel Filip Więcek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
21
(17,21%)
Okręg 9
Sołectwa: Ulatowo-Dąbrówka, Ulatowo-Słabogóra, Kobylaki-Czarzaste, Kobylaki-Korysze, Kobylaki-Wólka
Pokaż więcej
Agnieszka Opalach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK
23
(11,98%)
Robert Bruździak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK
26
(13,54%)
Lucyna Popiołek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(46,35%)
Zbigniew Ropelewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
54
(28,13%)
Okręg 10
Sołectwa: Lipa, Obórki
Pokaż więcej
Janusz Więcek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWULSKIEGO
136
(51,13%)
Izabela Dominik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK
41
(15,41%)
Zdzisław Mieczysław Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
89
(33,46%)
Okręg 11
Sołectwo: Parciaki
Pokaż więcej
Stefan Józef Kopowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK
18
(5,56%)
Urszula Regina Banul
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK
11
(3,40%)
Paweł Berk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
113
(34,88%)
Łukasz Grzegorz Prusik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF STANCEL
54
(16,67%)
Aldona Płodzicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
128
(39,51%)
Okręg 12
Sołectwa: Dynak, Budy Rządowe
Pokaż więcej
Tomasz Płocharczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK
52
(31,52%)
Adam Tabaka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK
17
(10,30%)
Józef Brzozowy
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(32,73%)
Marzena Wilga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF STANCEL
38
(23,03%)
Mariusz Kamil Piotrak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
4
(2,42%)
Okręg 13
Sołectwa: Żelazna Prywatna, Żelazna Rządowa
Pokaż więcej
Włodzimierz Bruździak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWULSKIEGO
87
(42,03%)
Krzysztof Merchel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK
42
(20,29%)
Zbigniew Piórkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK
7
(3,38%)
Hanna Ogonowska-Berk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
71
(34,30%)
Okręg 14
Sołectwo: Olszewka
Pokaż więcej
Krzysztof Grabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWULSKIEGO
71
(26,20%)
Agnieszka Białczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK
5
(1,85%)
Roman Prusik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK
6
(2,21%)
Mieczysław Opalach
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(17,71%)
Karol Majewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
141
(52,03%)
Okręg 15
Sołectwo: Połoń
Pokaż więcej
Jerzy Węgierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWULSKIEGO
39
(20,42%)
Andrzej Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK
27
(14,14%)
Agnieszka Dębek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK
31
(16,23%)
Katarzyna Więcek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
94
(49,21%)