Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - krotoszyński

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto i Gmina Krotoszyn

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Stanisław Szczotka
      1 778 (11,40%)
    2. 4 Kazimiera Bardzik
      65 (0,42%)
    3. 2 Jan Szyszka
      324 (2,08%)
    4. 6 Marcin Jamry
      403 (2,58%)
    5. 5 Regina Teresa Cierniewska
      76 (0,49%)
    6. 3 Krzysztof Kasprzak
      293 (1,88%)
    7. 9 Hieronim Marszałek
      377 (2,42%)
    8. 12 Mirosława Anna Roszak
      26 (0,17%)
    9. 7 Mariusz Karbowiak
      368 (2,36%)
    10. 8 Alina Małgorzata Kowal-Lisiak
      51 (0,33%)
    11. 10 Tomasz Józef Niciejewski
      89 (0,57%)
    12. 11 Marzena Maria Nowakowska
      289 (1,85%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Lucyna Małgorzata Kubiak
      85 (0,54%)
    2. 2 Przemysław Grzegorz Jędrkowiak
      463 (2,97%)
    3. 1 Zbigniew Sławomir Brodziak
      482 (3,09%)
    4. 4 Mirosław Marian Chojnicki
      96 (0,62%)
    5. 7 Agnieszka Dorota Gierłowska
      50 (0,32%)
    6. 6 Agnieszka Barbara Maćkowiak
      103 (0,66%)
    7. 8 Krzysztof Keller
      82 (0,53%)
    8. 5 Aleksandra Barbara Leja
      251 (1,61%)
    9. 12 Łukasz Robert Rak
      251 (1,61%)
    10. 10 Jan Kołodziej
      147 (0,94%)
    11. 9 Robert Paweł Wasielak
      44 (0,28%)
    12. 11 Aldona Emilia Sawczak
      20 (0,13%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE”

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Elżbieta Aleksandra Mikołajczyk-Spychaj
      58 (0,37%)
    2. 1 Paweł Radojewski
      2 071 (13,27%)
    3. 5 Ryszard Walenty Chojnicki
      234 (1,50%)
    4. 3 Urszula Górna
      114 (0,73%)
    5. 2 Juliusz Sylwester Poczta
      961 (6,16%)
    6. 9 Andrzej Włodarczyk
      106 (0,68%)
    7. 4 Ryszard Andrzej Czuszke
      206 (1,32%)
    8. 12 Antoni Artur Korsak
      170 (1,09%)
    9. 8 Beata Małgorzata Molenda
      83 (0,53%)
    10. 7 Piotr Maciej Wiedemann
      133 (0,85%)
    11. 11 Patrycja Kruszczyńska
      43 (0,28%)
    12. 10 Ewa Maria Ratajczyk
      123 (0,79%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Andrzej Stanisław Skrzypczak
      1 361 (8,72%)
    2. 2 Witold Marcin Blandzi
      281 (1,80%)
    3. 4 Jerzy Marek Antkowiak
      115 (0,74%)
    4. 10 Ewa Maria Wojtaszek
      81 (0,52%)
    5. 11 Ewa Szelerska
      37 (0,24%)
    6. 12 Łukasz Starczewski
      117 (0,75%)
    7. 3 Marian Włosik
      379 (2,43%)
    8. 7 Klaudia Maria Kotowska
      94 (0,60%)
    9. 6 Krzysztof Mielcarek
      220 (1,41%)
    10. 8 Monika Kaczyńska
      136 (0,87%)
    11. 9 Monika Ciepła
      111 (0,71%)
    12. 5 Zenon Jan Jędrzejak
      149 (0,95%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Dariusz Tadeusz Rozum
      570 (3,65%)
    2. 7 Sebastian Szostak
      95 (0,61%)
    3. 3 Dariusz Kazimierz Fabianowski
      156 (1,00%)
    4. 10 Marzena Katarzyna Budnik
      140 (0,90%)
    5. 5 Lidia Maria Kaczyńska
      80 (0,51%)
    6. 4 Andrzej Tadeusz Chmielarz
      135 (0,87%)
    7. 12 Włodzimierz Bolesław Hoffmann
      179 (1,15%)
    8. 8 Olimpia Robakowska
      109 (0,70%)
    9. 9 Krzysztof Piotr Sikora
      153 (0,98%)
    10. 11 Małgorzata Barbara Kozłowska
      80 (0,51%)
    11. 6 Katarzyna Maria Dajewska
      77 (0,49%)
    12. 2 Monika Magdalena Kwiatkowska
      233 (1,49%)

    Okręg 2

    Miasto i Gmina Koźmin Wlkp. , Gmina Rozdrażew

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Mirosław Gryszka
      194 (2,72%)
    2. 2 Piotr Józef Osuch
      739 (10,37%)
    3. 6 Ewa Małecka
      92 (1,29%)
    4. 1 Renata Maria Zych-Kordus
      303 (4,25%)
    5. 7 Sławomir Szyszka
      402 (5,64%)
    6. 4 Małgorzata Ewa Michalska
      136 (1,91%)
    7. 5 Roman Jan Poczta
      132 (1,85%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Patrycja Droszcz
      171 (2,40%)
    2. 2 Jacek Paweł Zawodny
      561 (7,87%)
    3. 1 Henryk Jankowski
      937 (13,14%)
    4. 3 Danuta Maria Sobańska
      194 (2,72%)
    5. 6 Marzena Dorota Domeńska
      68 (0,95%)
    6. 4 Michał Ryba
      145 (2,03%)
    7. 7 Tomasz Leszek Neisch
      47 (0,66%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE”

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Cezary Tadeusz Piłkowski
      425 (5,96%)
    2. 5 Ewa Maria Lisek
      225 (3,16%)
    3. 2 Marcin Łukasz Leśniak
      460 (6,45%)
    4. 3 Jolanta Renata Bożejewicz
      59 (0,83%)
    5. 1 Janusz Baszczyński
      448 (6,28%)
    6. 7 Alicja Maria Banaszek
      36 (0,50%)
    7. 6 Aneta Agata Olbińska
      224 (3,14%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Sławomir Janicki
      172 (2,41%)
    2. 1 Grzegorz Król
      557 (7,81%)
    3. 3 Mirosław Ludwik Grygiel
      99 (1,39%)
    4. 7 Marcin Kasperkowiak
      96 (1,35%)
    5. 4 Regina Maria Perkiewicz
      82 (1,15%)
    6. 6 Maria Jędrzejak
      66 (0,93%)
    7. 5 Irena Kowalewicz
      59 (0,83%)

    Okręg 3

    Miasto i Gmina Kobylin, Miasto Sulmierzyce, Gmina i Miasto Zduny

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Irena Rękosiewicz
      734 (9,55%)
    2. 2 Andrzej Krzysztof Hejdysz
      256 (3,33%)
    3. 4 Krystyna Kułaga
      108 (1,41%)
    4. 3 Małgorzata Jańczak
      97 (1,26%)
    5. 6 Wiesław Jan Popiołek
      1 233 (16,05%)
    6. 5 Karol Konrad Nowak
      175 (2,28%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Zdzisław Józef Malec
      544 (7,08%)
    2. 4 Alina Adamkiewicz
      78 (1,02%)
    3. 2 Beata Elżbieta Antczak
      143 (1,86%)
    4. 3 Krystian Grzegorz Strugała
      191 (2,49%)
    5. 5 Bartosz Franciszek Łopaczyk
      38 (0,49%)
    6. 6 Agnieszka Woszczyńska
      176 (2,29%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE”

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Miłosz Zwierzyk
      776 (10,10%)
    2. 4 Anna Sława Nele
      382 (4,97%)
    3. 3 Karina Barbara Błaszczyk
      342 (4,45%)
    4. 2 Jolanta Maria Szymanowska
      81 (1,05%)
    5. 5 Jan Jerzy Patryas
      480 (6,25%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Walencik
      61 (0,79%)
    2. 3 Irmina Maria Marciniak
      151 (1,97%)
    3. 6 Robert Skowroński
      99 (1,29%)
    4. 1 Jarosław Kubiak
      594 (7,73%)
    5. 4 Danuta Barbara Kempa
      181 (2,36%)
    6. 5 Irena Krystyna Skrzypczak
      122 (1,59%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Patryk Swora
      237 (3,08%)
    2. 3 Monika Maria Plucińska
      111 (1,44%)
    3. 4 Edyta Kinga Cieplik
      90 (1,17%)
    4. 5 Marian Jan Kaczmarek
      124 (1,61%)
    5. 2 Izabela Matyba
      80 (1,04%)