Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Korsze

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    część Osiedla Nr 1 - ulice: Mikołaja Kopernika, Ogrodowa, Wojska Polskiego-numery parzyste

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Mirosław Arkadiusz Miller
      22 (11,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Ewa Zadłużna
      60 (32,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DUDZIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Patrycja Rudzińska
      7 (3,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Krzysztof Bamburek
      98 (52,41%)

    Okręg 2

    część Osiedla Nr 1 - ulice: Dworcowa, Kolejowa, Mleczna, Nowy Świat, Polna, Powstańców, Przemysłowa, Racławicka, Wojska Polskiego-numery nieparzyste, Zwycięzców

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Andrzej Służała
      104 (47,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Maria Danuta Służała
      30 (13,64%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DUDZIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Kamil Dembowski
      18 (8,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Elżbieta Auguściak
      68 (30,91%)

    Okręg 3

    część Osiedla Nr 1 - ulice: Fryderyka Chopina, Michała Kajki, Wojciecha Kętrzyńskiego, Jana Kilińskiego, Bogumiła Linki, Stanisława Moniuszki, Marii Curie-Skłodowskiej, Wileńska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Andrzej Ryszard Wejkszo
      40 (23,67%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marta Zięba
      32 (18,93%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DUDZIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Tomasz Tadeusz Dudziak
      21 (12,43%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Andrzej Tuzik
      76 (44,97%)

    Okręg 4

    część Osiedla Nr 2 - ulice: Adama Mickiewicza-numery nieparzyste, Juliusza Słowackiego, Wolności-numery od 1 do 10A

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Andrzej Bukiejko
      112 (46,28%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marian Karusewicz
      68 (28,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DUDZIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Dariusz Kirklewski
      9 (3,72%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Łucja Szymańska
      53 (21,90%)

    Okręg 5

    część Osiedla nr 2 - ulice: Długa, Słoneczna, Wiejska, Wolności-numery od 11 do 55, Zielona

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Grażyna Maria Wojtanis
      74 (33,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Elżbieta Łotoczko
      75 (34,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Agnieszka Maria Seferyn
      69 (31,65%)

    Okręg 6

    część Osiedla nr 3 - ulica Adama Mickiewicza-numery parzyste

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jacek Bogdan Waś
      23 (6,80%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Andrzej Filip Auguściak
      155 (45,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DUDZIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Krzysztof Dzięgielewski
      31 (9,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Wojciech Robert Bieniarz
      129 (38,17%)

    Okręg 7

    część Osiedla Nr 3 - ulice: Marii Konopnickiej, Tadeusza Kościuszki, Krótka, ks. Stanisława Lachowicza, Młyńska, Elizy Orzeszkowej, Władysława Reymonta, Szkolna, Wylotowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Leokadia Parol
      93 (28,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Dorota Płocharczyk
      82 (25,39%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DUDZIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Zbigniew Zakrzewski
      9 (2,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Kamil Józef Rechinbach
      139 (43,03%)

    Okręg 8

    sołectwa: Glitajny, Parys, Piaskowiec, Podlechy

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Aneta Rosicka
      41 (12,62%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Tadeusz Woźniak
      143 (44,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DUDZIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Anita Maria Jędrzejewska
      22 (6,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Urszula Romańczuk
      119 (36,62%)

    Okręg 9

    sołectwa: Babieniec, Kraskowo, Płutniki, Tołkiny

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Małgorzata Zubek
      0 (0,00%)

    Okręg 10

    sołectwo: Garbno

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Agnieszka Bakunowicz-Bogaczuk
      69 (24,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Wanda Elżbieta Leszczyńska
      112 (39,30%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Mirosław Zielonka
      104 (36,49%)

    Okręg 11

    sołectwa: Błogoszewo, Gudziki, Saduny, Warnikajmy

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Sylwia Prusinowska
      38 (16,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Monika Kaczmarczyk
      43 (18,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DUDZIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Krystyna Borzęcka
      93 (40,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Paweł Tokarzewski
      58 (25,00%)

    Okręg 12

    sołectwa: Łankiejmy, Dłużec Wielki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marlena Zwierzyńska
      103 (43,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Danuta Jutal
      83 (34,73%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Jacek Czajkowski
      53 (22,18%)

    Okręg 13

    sołectwa: Gudniki, Suśnik

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Katarzyna Urszula Kurgan-Romańczuk
      40 (22,73%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Ilona Czekaj
      136 (77,27%)

    Okręg 14

    sołectwa: Bykowo, Karszewo, Sajna Wielka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Andrzej Wankiewicz
      69 (37,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Roman Rosicki
      48 (26,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KĘTRZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Renata Błażewicz
      67 (36,41%)

    Okręg 15

    sołectwa: Kałwągi, Prosna, Sątoczno

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Elżbieta Sychowicz
      39 (22,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Justyna Kurchan
      80 (45,45%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Irena Stróg
      57 (32,39%)