Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Sokołów Podlaski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZGODA I POROZUMIENIE"
-
3
Paweł Środa
262
(2,96%)
-
2
Izabela Aldona Trzpil
272
(3,07%)
-
4
Sylwia Wierzbicka
248
(2,80%)
-
1
Grzegorz Stefan Kobyliński
442
(4,99%)
-
6
Karol Omelańczuk
163
(1,84%)
-
5
Andrzej Szczepan Kublik
126
(1,42%)
-
7
Urszula Pieniak
185
(2,09%)
-
8
Marek Olędzki
112
(1,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Sławomir Wróblewski
627
(7,08%)
-
5
Jolanta Maria Krysiak
211
(2,38%)
-
4
Zbigniew Czerkas
587
(6,63%)
-
7
Piotr Sikorski
410
(4,63%)
-
6
Jerzy Franciszek Błoński
278
(3,14%)
-
8
Iwona Mergo-Golatowska
322
(3,64%)
-
2
Jolanta Ciołkowska
628
(7,09%)
-
1
Jacek Robert Odziemczyk
1 044
(11,79%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jarosław Puścion
1 525
(17,22%)
-
4
Anna Wasilewska
108
(1,22%)
-
2
Wojciech Jerzy Jańczuk
340
(3,84%)
-
3
Eugenia Zofia Murawska
258
(2,91%)
-
7
Barbara Gierzyńska
141
(1,59%)
-
5
Stanisław Sawicki
243
(2,74%)
-
8
Jarosław Czarkowski
213
(2,41%)
-
6
Daniel Omielańczuk
111
(1,25%)
Okręg 2
Gmina Bielany, Gmina Sokołów Podlaski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZGODA I POROZUMIENIE"
-
2
Lidia Anna Wojewódzka
239
(4,62%)
-
4
Karol Klewek
116
(2,24%)
-
5
Elżbieta Kaniuk-Tomasiuk
117
(2,26%)
-
1
Maciej Włodzimierz Osiński
239
(4,62%)
-
3
Karol Marian Mucha
251
(4,85%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Katarzyna Sikorska
509
(9,83%)
-
5
Renata Anna Kalicka
500
(9,66%)
-
2
Marian Koć
566
(10,93%)
-
4
Krzysztof Józef Więsak
945
(18,25%)
-
3
Ryszard Aleksander Domański
582
(11,24%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jarosław Krzysztof Misiak
318
(6,14%)
-
5
Katarzyna Wojewódzka
291
(5,62%)
-
3
Jan Henryk Wojtkowski-Paczóski
85
(1,64%)
-
4
Joanna Jadwiga Telak
162
(3,13%)
-
2
Tadeusz Józef Bieliński
258
(4,98%)
Okręg 3
Gmina Ceranów, Miasto i Gmina Kosów Lacki, Gmina Sterdyń
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZGODA I POROZUMIENIE"
-
1
Zdzisław Żochowski
168
(2,88%)
-
2
Marzena Pasik
65
(1,11%)
-
4
Małgorzata Lucyna Rybak
48
(0,82%)
-
5
Zdzisław Krawczuk
45
(0,77%)
-
6
Marta Żołnicka
96
(1,65%)
-
3
Marek Walenty Wilk
25
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Joanna Omieciuch
256
(4,39%)
-
2
Łukasz Jan Śmiejkowski
972
(16,67%)
-
4
Jerzy Józef Kapusta
161
(2,76%)
-
5
Andrzej Kietliński
577
(9,90%)
-
6
Bożena Teresa Kolanek
390
(6,69%)
-
1
Urszula Ewa Krzymowska
957
(16,41%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Longina Izabela Oleszczuk
633
(10,86%)
-
1
Czesław Marian Zalewski
440
(7,55%)
-
6
Mirosława Kur
180
(3,09%)
-
4
Adrian Banaszczuk
113
(1,94%)
-
3
Jan Godlewski
526
(9,02%)
-
5
Katarzyna Małgorzata Jurkowska
179
(3,07%)
Okręg 4
Gmina Jabłonna Lacka, Gmina Repki, Gmina Sabnie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZGODA I POROZUMIENIE"
-
3
Helena Anna Romańska
119
(1,65%)
-
2
Bogusław Witold Flażyński
112
(1,55%)
-
5
Rusłan Mielniczuk
81
(1,12%)
-
6
Tomasz Daniel Nowotniak
138
(1,91%)
-
1
Danuta Józefa Dobrzyńska
134
(1,86%)
-
4
Agata Bonawenturska
178
(2,47%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Janina Emilia Kalinowska
303
(4,20%)
-
3
Urszula Barbara Kalisiak-Gargaś
167
(2,32%)
-
5
Olga Pytel
516
(7,16%)
-
6
Sławomir Janusz Hardej
399
(5,54%)
-
2
Marek Ratyński
636
(8,82%)
-
1
Bogdan Wincenty Czarnocki
1 251
(17,36%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Ewa Halina Dorczuk
189
(2,62%)
-
2
Jerzy Robert Strzała
796
(11,04%)
-
3
Teresa Olszewska
739
(10,25%)
-
4
Sławomir Wantusiak
347
(4,81%)
-
1
Leszek Tadeusz Iwaniuk
1 030
(14,29%)
-
6
Urszula Osipiak
72
(1,00%)