Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Radziechowy-Wieprz

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Część sołectwa Brzuśnik: Od granic z miejscowością Wieprz do numeru 148 (skrzyżowanie z drogą gminną).

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Stanisław Piela

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

    83 (33,74%)

    Marek Goryl

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    163 (66,26%)

    Okręg 2

    Część sołectwa Brzuśnik: Na południe od numeru 148.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Cecylia Adamczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS

    53 (23,45%)

    Rafał Andrzej Gołek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    173 (76,55%)

    Okręg 3

    Sołectwo Bystra: Obszar całego Sołectwa Bystra.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Irena Małgorzata Rodak

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

    94 (20,52%)

    Zofia Pietrysko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE

    78 (17,03%)

    Andrzej Biegun

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    286 (62,45%)

    Okręg 4

    Część sołectwa Juszczyna: Od granic z miejscowością Wieprz do mostu nad potokiem przy numerze 225.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Czesław Marcin Kubień

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

    90 (22,61%)

    Tadeusz Noga

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE

    86 (21,61%)

    Jacek Świniański

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    222 (55,78%)

    Okręg 5

    Część sołectwa Juszczyna: Na wschód od nr 225 do granicy miejscowości.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bronisław Murański

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

    53 (13,49%)

    Katarzyna Jadwiga Zielińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE

    107 (27,23%)

    Damian Dudys

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    233 (59,29%)

    Okręg 6

    Sołectwo Przybędza: Obszar całego Sołectwa Przybędza.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Kosiec

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Część sołectwa Radziechowy: Ulice: Dębowa, Główna od granicy z m. Wieprz do skrzyżowania z Promienną, Modrzewiowa, Nowa, Ogrodowa, Promienna, Rolnicza, Stanowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Antoni Skowronek

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

    98 (24,20%)

    Jan Józef Kręcichwost

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE

    62 (15,31%)

    Wiesław Stanisław Tlałka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    245 (60,49%)

    Okręg 8

    Część sołectwa Radziechowy: Ulice: Akacjowa, Główna od skrzyżowania z Promienną do skrzyżowania ze Słoneczną, Łagodna, Łukowa, Morawców, Piekarska, Słoneczna, Studzienna, Wałowa, Sportowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Józef Jakubiec

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

    128 (34,78%)

    Grzegorz Brodka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    240 (65,22%)

    Okręg 9

    Część sołectwa Radziechowy: Ulice: Galiców, Główna od skrzyżowania ze Słoneczną do skrzyżowania z Jasną, Jasna, Kasoni, Łączna, Maciejków, Młodych, Różana, Topolowa, Wspólna, Osiedlowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Jurasz

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

    111 (31,09%)

    Mariusz Janik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    246 (68,91%)

    Okręg 10

    Część sołectwa Radziechowy: Ulice: Bukowa, Cicha, Główna od skrzyżowania z Jasną do skrzyżowania z Lipową, Kamienna, Kwiatowa, Peków, Plebańska, Sadowa, Szkolna, Św. Marcina, Wajdowa, Wiśniowa, Zakole.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Lucyna Maria Kądziołka

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

    110 (28,57%)

    Jadwiga Koźlik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    275 (71,43%)

    Okręg 11

    Część sołectwa Radziechowy: ulice: Abramska, Bielów, Borowa, Brzegowa, Jaworowa, Kopiec, Lalików, Leśna, Lipowa, Michalskich, Orzechowa, Pod Matyską, Suchedla, Św. Marcina, Temlów, Wesoła, Wisłów, Zielona.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jadwiga Maria Klimonda

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

    85 (25,07%)

    Andrzej Gowin

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE

    74 (21,83%)

    Marek Tlałka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    180 (53,10%)

    Okręg 12

    Część sołectwa Wieprz: ulice: Beskidzka, Brzozowa, Dębowa, Figurów, Klonowa, Kościelna, Krótka, Łąkowa, Majowa, Pod Grapą, Polna, Szewska, Wierzbowa, Wodna, Zagórczańska, Zielona, Żywiecka od granicy z m. Brzuśnik do skrzyżowania z Majową i Wiśniową.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Żelazny

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

    99 (26,98%)

    Bogusław Jerzy Uniwersał

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE

    112 (30,52%)

    Katarzyna Syc

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    156 (42,51%)

    Okręg 13

    Część sołectwa Wieprz: ulice: Borowa, Długa, Górska, Jodłowa, Kuśnierska, Miodowa, Słoneczna, Sportowa, Świerkowa, Wiśniowa, Zakładowa, Źródlana, Żywiecka od skrzyżowania z Majową i Wiśniową do skrzyżowania z Borową.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Orliński

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

    160 (43,48%)

    Jadwiga Kliś

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    208 (56,52%)

    Okręg 14

    Część sołectwa Wieprz: ulice: Browarna od Żywieckiej do Objazdowej, Centrum, Grabowa, Graniczna, Leśna, Łukowa, Nad Sołą do skrzyżowania z Objazdową, Objazdowa, Pod Górkami, Różana, Spacerowa, Szkolna, Wesoła, Wrzosowa, od skrzyżowania Żywieckiej z Borową do skrzyżowania Browarnej z Objazdową.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Matlak

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

    154 (40,10%)

    Beata Maria Śleziak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE

    87 (22,66%)

    Janina Kłusak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    143 (37,24%)

    Okręg 15

    Część sołectwa Wieprz: ulice: Bubrów, Browarna od Objazdowej, Brzegowa, Cicha, Fabianicka, Grojec, Kamienna, Nad Sołą, Nowy Dwór, Ogrodowa, Pod Grojcem, Prosta, Sosnowa, Topolowa, Wiejska.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Trzos

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

    156 (39,00%)

    Tomasz Marcin Biegun

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE

    84 (21,00%)

    Magdalena Izabela Świniańska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    160 (40,00%)