Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Kotlin ulice: 11 Listopada, 15 Sierpnia, 27 Grudnia, 28 Czerwca, 3 Maja, Ks. Piotra Wawrzyniaka, Marii Skłodowskiej-Curie, Parkowa, Poznańska numery: 1, 2a - 2b, 4a - 4b, 6a - 6c, Spółdzielców
Pokaż więcej
Andrzej Andrzejczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”
81
(38,21%)
Hieronim Adamski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”
131
(61,79%)
Okręg 2
Kotlin ulice: Adama Mickiewicza, Powstańców Wielkopolskich, Władysława Reymonta
Pokaż więcej
Jolanta Barbara Urbaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”
72
(31,03%)
Zdzisław Jan Staszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”
160
(68,97%)
Okręg 3
Kotlin ulice: Bolesława Prusa, Buchalińska, Cypriana Kamila Norwida, Dworcowa, Jana Kochanowskiego, Jana Matejki, Łąkowa, Piotra Szyszki, Południowa, Stanisława Moniuszki, Wąska, Orpiszewek
Pokaż więcej
Kazimierz Jan Śliwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”
66
(41,25%)
Magdalena Michalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”
94
(58,75%)
Okręg 4
Kotlin ulice: Cicha, Elizy Orzeszkowej, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Marii Konopnickiej, Tadeusza Kościuszki
Pokaż więcej
Roman Sylwester Paterczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”
65
(27,43%)
Tomasz Kosiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”
172
(72,57%)
Okręg 5
Kotlin ulice: Kpt. Józefa Sobczaka, Ks. Stanisława Rymarkiewicza numery: 2 i 4, Poznańska numery: 3, 5, 7 - 51C, Słoneczna, Waliszewska, Wojciecha Kosińskiego
Pokaż więcej
Krzysztof Stanisław Szyszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”
109
(42,08%)
Czesław Jakub Moch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”
150
(57,92%)
Okręg 6
Kotlin ulice: Fryderyka Chopina, Hugona Kołłątaja, Ignacego Krasickiego, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Ks. Stanisława Rymarkiewicza numery: 1, 3, 5 - 44, Leśna, Polna, Sławoszewska, Stanisława Staszica, Teodorowska, Twardowska
Pokaż więcej
Danuta Maria Maćkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”
77
(31,30%)
Lucjan Marian Antczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”
169
(68,70%)
Okręg 7
Dariusz Sowiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”
34
(32,38%)
Grzegorz Warmuz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”
71
(67,62%)
Okręg 8
Magnuszewice
Pokaż więcej
Zbigniew Orpel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”
110
(51,64%)
Szczepan Kazimierz Szymczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”
103
(48,36%)
Okręg 9
Robert Szyszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”
60
(37,97%)
Mirosław Marian Twardowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”
98
(62,03%)
Okręg 10
Kurcew i Parzew
Pokaż więcej
Zenon Marian Osicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”
106
(58,24%)
Stefan Taczała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”
76
(41,76%)
Okręg 11
Mateusz Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”
51
(38,06%)
Marta Hudak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”
83
(61,94%)
Okręg 12
Marcin Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”
36
(25,35%)
Beata Barbara Skowrońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”
106
(74,65%)
Okręg 13
Dominika Kwiecińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”
74
(52,11%)
Zdzisław Wojciech Wodniczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”
68
(47,89%)
Okręg 14
Wola Książęca
Pokaż więcej
Marian Niewiada
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”
125
(51,02%)
Natalia Maria Józefiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”
120
(48,98%)
Okręg 15
Radosław Wałkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”
93
(70,99%)
Piotr Ireneusz Wodniczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”
38
(29,01%)