Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Ostrów Lubelski

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Bójki, Ostrów Lubelski-dzielnica Partyzantów ulice: Grzybowa, Jagiellońska, Jagodowa, Królewska, Litewska, Partyzantów, Rycerska, Sarmacka, Sosnowa, Szkolna, Szlachecka, Świerkowa, Unicka, Wileńska.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Zenon Miąc
      66 (37,29%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ryszard Smerdel
      89 (50,28%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Marzena Agata Walenciuk
      22 (12,43%)

    Okręg 2

    Ostrów Lubelski-dzielnica Partyzantów ulice: Batalionów Chłopskich, Błotna, Gęsia, Księżycowa, Kwiatowa, Leśna, Ogrodowa, Piaskowa, Piękna, Poprzeczna, Północna, Słoneczna, Wrzosowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jerzy Stanisław Sobich
      79 (43,41%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Grzegorz Sylwester Drozd
      56 (30,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Tomasz Szymula
      29 (15,93%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Andrzej Marek Włas
      18 (9,89%)

    Okręg 3

    Ostrów Lubelski-dzielnica Kościuszki ulice: Augustyna Respondka, Biskupa Zbigniewa Oleśnickiego, Długa, Krótka, Niecała, Poniatowskiego, Rolna, Uścimowska, Włodzimierza Poczatko.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Izabela Maria Belniak
      83 (44,62%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Borówka
      77 (41,40%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wojciech Zdzisław Spaczyński
      26 (13,98%)

    Okręg 4

    Ostrów Lubelski-dzielnica Kościuszki ulice: Cicha, Czerwonego Krzyża, Floriańska, Kościuszki, Mickiewicza, Sienkiewicza, Trzech Stawów. Ostrów Lubelski-dzielnica Partyzantów ulice: Batorego, Folwarczna, Reymonta.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Bożena Halina Kalisz
      34 (22,52%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Kazimierz Stanisław Kosiak
      80 (52,98%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Dariusz Jacek Borzęcki
      37 (24,50%)

    Okręg 5

    Ostrów Lubelski-dzielnica Śródmieście, Lubelska, Zamoście ulice: Garbarska, Lubartowska, Lubelska, Nowy Świat, Okopowa, Parczewska, Pod Lipami, Polna, Przemysłowa, Spółdzielcza, Strażacka, Wąska, Zagłoby, Żabia.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Andrzej Piotr Drabik
      75 (35,89%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Maria Bolesława Łukasiewicz
      57 (27,27%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Antoni Jacenty Kamiński
      77 (36,84%)

    Okręg 6

    Ostrów Lubelski-dzielnica Śródmieście, Lubelska, Zamoście ulice: Jana Pawła II, Króla Zygmunta, Łęczyńska.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Wiesław Witold Maleszyk
      85 (44,97%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Janina Okoń
      50 (26,46%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Paweł Puchacz
      54 (28,57%)

    Okręg 7

    Jamy

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Mariola Barbara Socha
      75 (53,19%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Stanisław Szymon Szkuat
      66 (46,81%)

    Okręg 8

    Kaznów-Kolonia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Dariusz Jarosław Lipski
      77 (53,47%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Leszek Jan Chmielewski
      57 (39,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Paweł Wiśniewski
      10 (6,94%)

    Okręg 9

    Kaznów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Mateusz Wójtowicz
      31 (24,80%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jolanta Maria Janicka
      51 (40,80%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Krzysztof Piotr Kwapiński
      43 (34,40%)

    Okręg 10

    Kolechowice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Arkadiusz Reszko
      75 (34,88%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Kamil Walenciuk
      29 (13,49%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Beata Marta Drabik
      15 (6,98%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Edward Stanisław Barszczyk
      96 (44,65%)

    Okręg 11

    Kolechowice-Folwark, Kolechowice-Kolonia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Katarzyna Banucha
      54 (22,98%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Adrian Łukasz Janiak
      15 (6,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Wojciech Kowalik
      73 (31,06%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Leszek Gadaj
      93 (39,57%)

    Okręg 12

    Rozkopaczew 1 - 100, Rudka Kijańska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marek Tomasz Sipta
      55 (39,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Piotr Czubacki
      25 (17,73%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Agnieszka Jesionek
      61 (43,26%)

    Okręg 13

    Rozkopaczew 101 - 400

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marcin Siodłowski
      93 (51,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Sławomir Antoni Miziołek
      88 (48,62%)

    Okręg 14

    Rozkopaczew od 401 do końca

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Janusz Szalast
      88 (54,32%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Jan Wójtowicz
      74 (45,68%)

    Okręg 15

    Wólka Stara Kijańska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Barbara Karwacka
      53 (45,69%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Konrad Józwiak
      32 (27,59%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Wiesława Duda
      31 (26,72%)