Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Nysa

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Nysa ulice: 3 - Maja, Aleja Wojska Polskiego, Azaliowa, Bazaltowa, Berberysowa, Braci Gierymskich, Bramy Grodkowskiej, Brata Dionizego Wegnera, Brata Ferdynanda Fludera, Brata Gotfryda Bochnigha, Brata Kazimierza Froncka, Brata Rajmunda Kasperczyka, Brodzińskiego, Bukszpanowa, Bursztynowa, Diamentowa, Dunikowskiego, Eichendorffa, Franciszkańska, gen. Bora-Komorowskiego, gen. Fieldorfa pseudonim „Nil”, generała Maczka, generała Okulickiego, generała Sosnkowskiego, generała Władysława Andersa, Głowackiego, Gołębia, Granitowa, Grodkowska parzyste: 2 - 30, nieparzyste: 1 - 33, Grodkowska parzyste: 32 - do końca, nieparzyste: 37 - do końca, Grottgera, Chełmońskiego, Chodkiewicza, Ireny Sendlerowej, Jaskółcza, Jastrzębia, Jaśminowa, Jeziorna, Kaczkowskiego, Kadetów II RP, Kadłubka, Kalinowa, Kamienna, Karugi, Kmicica, Kołłątaja, Kombatantów RP, Kordeckiego, Kościuszki, Krasickiego, Krucza, Kryształowa, Kukułcza, Krzemieniecka, Lazurowa, Leszczynowa, Lwowska, Łąkowa, Malczewskiego, marszałka Rydza Śmigłego, Merkert, Michałowskiego, Mieczysława I, Mieleckiego, mjr Dekutowskiego „Zapory”, Nowogródzka, Obrońców Tobruku, Ojca Benno Sonsalli, Orla, Orląt Lwowskich, Osiedle Podzamcze sektor A, Osiedle Podzamcze sektor B, Osiedle Podzamcze sektor C, Oświęcimska, Otmuchowska, Orzeszkowej, Pawlik, Piaskowa, Pionierów, Plac im. Kazimierza Albina Zalewskiego, Plac Kilińskiego, Plac Sikorskiego, Poniatowskiego, Powstańców Śląskich, Porzeczkowa, Poziomkowa, Poznańska, Prądzyńskiego, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rubinowa, Saperska, Słoneczna, Słowiańska, Słowicza, Sokola, Stanisławowska, Szkolna, Szlak Chrobrego, Szymanowskiego, Św. Elżbiety, Tarnopolska, Torowa, Ujejskiego, Wileńska, Witkiewicza, Wiosenna, Władysława Łokietka, Własta, Wyczółkowskiego, Złotogłowicka, Żytomierska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Sylwia Joanna Zamojska
      39 (0,89%)
    2. 4 Grażyna Maria Stefanowska-Gutowska
      79 (1,80%)
    3. 7 Zdzisław Piszczek
      76 (1,73%)
    4. 3 Janusz Marek Smagoń
      123 (2,80%)
    5. 2 Marek Michał Święs
      153 (3,49%)
    6. 1 Ewelina Elżbieta Szewczuk
      516 (11,76%)
    7. 5 Antoni Jacek Jaremczuk
      59 (1,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY 2018”

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Hofman
      42 (0,96%)
    2. 3 Marek Roman Raszczuk
      8 (0,18%)
    3. 2 Jolanta Renata Cyganowska
      16 (0,36%)
    4. 4 Agnieszka Katarzyna Kieblesz
      31 (0,71%)
    5. 5 Beata Joanna Szerszeń
      46 (1,05%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Jadwiga Ewa Ostrowska
      36 (0,82%)
    2. 5 Beata Ewa Sajboth
      31 (0,71%)
    3. 1 Stanisław Witold Buczkowski
      98 (2,23%)
    4. 2 Wiesław Eugeniusz Tokarz
      121 (2,76%)
    5. 3 Ewa Anna Krzyżowska
      20 (0,46%)
    6. 6 Jolanta Wanda Hetmańczyk
      15 (0,34%)
    7. 7 Daniel Szmidko
      19 (0,43%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORDIANA KOLBIARZA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Adam Tomasz Zelent
      973 (22,18%)
    2. 2 Maciej Antoni Krzysik
      249 (5,68%)
    3. 3 Marta Anna Kurowska-Kułak
      41 (0,93%)
    4. 6 Bogusława Renata Lizak
      48 (1,09%)
    5. 4 Barbara Borkowska
      80 (1,82%)
    6. 7 Wojciech Paweł Kalika
      49 (1,12%)
    7. 5 Marta Weronika Figuła
      19 (0,43%)

    KOMITET WYBORCZY „LIGA NYSKA”

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Anna Barbara Pyka
      85 (1,94%)
    2. 5 Tomasz Mateja
      21 (0,48%)
    3. 2 Marek Jerzy Szczerski
      34 (0,78%)
    4. 6 Maria Zofia Peterka
      16 (0,36%)
    5. 4 Katarzyna Izabela Nowak
      12 (0,27%)
    6. 7 Aleksandra Barbara Margol
      42 (0,96%)
    7. 3 Maciej Michał Salachna
      40 (0,91%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE HANKUS 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marek Hankus
      142 (3,24%)
    2. 4 Jakub Mateusz Hyliński
      20 (0,46%)
    3. 3 Andrzej Stadnik
      31 (0,71%)
    4. 7 Kamila Hylińska
      3 (0,07%)
    5. 1 Ewa Anna Ozga
      57 (1,30%)
    6. 6 Ewelina Anna Hajduk
      5 (0,11%)
    7. 5 Artur Bronisław Michel
      10 (0,23%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Maria Radzikowska
      37 (0,84%)
    2. 3 Ewa Małgorzata Jakubek
      75 (1,71%)
    3. 1 Celina Barbara Lichnowska
      411 (9,37%)
    4. 2 Grzegorz Głowania
      221 (5,04%)
    5. 4 Sławomir Wiesław Suchoński
      50 (1,14%)
    6. 6 Dariusz Jeleń
      88 (2,01%)

    Okręg 2

    Miasto Nysa ulice: 22 Stycznia, Aleja Duńczyków, Aleja Roosvelta, Armii Krajowej, Asnyka, Batalionów Chłopskich, Bema, Bielawska, Biskupa Jarosława, Bohaterów Warszawy, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Bracka, Celna, Dąbrowskiego, Drzymały, Dubois, Dzierżona, Forteczna, Gierczak, Grodzka, Grzybowa, Chodowieckiego, Jagiellońska 1 - 13, Jagiellońska: 15 - do końca, Jana Sobieskiego, Karpacka, Kolberga, Kolejowa, Koszarowa, Kowalska, Krakowska, Kramarska, Kraszewskiego, Królowej Jadwigi, Ks. Józefa Kądziołki, Kupiecka, Ligonia, Lompy, Łukasińskiego, majora Sucharskiego, Marcinkowskiego, Mariacka, marszałka Piłsudskiego 2 - 43, Matejki, Mazowiecka, Miarki, Mickiewicza nieparzyste: 1 - 13, Moniuszki, Mostowa, Niemcewicza, Norwida, Nowowiejska, Ogrodowa, Orkana, Parkowa, Partyzantów, Piastowska, Plac 50 - lecia Armii Krajowej, Plac Jana Pawła II, Plac Katedralny, Plac Kopernika, Plac Kościelny, Plac Lüdinghausen, Plac Paderewskiego, Plac Staromiejski, Plebiscytowa, Pola, Prudnicka, Racławicka, Rynek Garncarski, Rynek Solny, Rynek, Siemiradzkiego, Skłodowskiej-Curie, Staszica, Strzelców Bytomskich, Stwosza, Sukiennicza, Szopena, Świętego Piotra, Teatralna, Tkacka, Toruńska, Towarowa, Traugutta, Wałowa, Warszawska, Waryńskiego, Władysława Jagiełły, Wolności, Wrocławska, Wyspiańskiego, Wyzwolenia, Zagłoby, Zamojskiego, Zjednoczenia, Żwirki i Wigury

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Beata Maria Cichewicz
      69 (1,34%)
    2. 1 Paweł Józef Szyra
      478 (9,31%)
    3. 3 Ryszard Tadeusz Jamiński
      455 (8,86%)
    4. 5 Stanisław Rudowski
      79 (1,54%)
    5. 2 Anna Maria Zeman
      111 (2,16%)
    6. 4 Daniel Piotr Kleinepahler
      40 (0,78%)
    7. 7 Krystyna Teresa Galińska
      47 (0,92%)
    8. 8 Robert Mariusz Szczygieł
      122 (2,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY 2018”

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jerzy Adam Jałoszyński
      54 (1,05%)
    2. 1 Janina Korzekwa
      60 (1,17%)
    3. 8 Bartosz Kazimierz Grabowski
      12 (0,23%)
    4. 3 Marian Siemieniec
      3 (0,06%)
    5. 4 Krzysztof Jan Klar
      6 (0,12%)
    6. 5 Iwona Musiał
      13 (0,25%)
    7. 6 Katarzyna Teresa Kodlewicz
      4 (0,08%)
    8. 7 Dominik Czesław Kodlewicz
      3 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Henryk Peczeniuk
      15 (0,29%)
    2. 1 Jacek Ryszard Krzysztoń
      68 (1,32%)
    3. 6 Sebastian Łukasz Bem
      36 (0,70%)
    4. 5 Marta Anna Twarogiel
      6 (0,12%)
    5. 7 Adam Jan Herzel
      15 (0,29%)
    6. 4 Zofia Gabriela Uchman
      27 (0,53%)
    7. 3 Dorota Małgorzata Bobrowska
      18 (0,35%)
    8. 8 Marcin Grzegorz Antkowicz
      17 (0,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORDIANA KOLBIARZA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Krzysztof Zajdel
      115 (2,24%)
    2. 1 Kordian Jan Kolbiarz
      980 (19,08%)
    3. 2 Edward Henryk Hałajko
      149 (2,90%)
    4. 3 Dariusz Artur Zięba
      79 (1,54%)
    5. 5 Anna Marta Czarnopolska
      22 (0,43%)
    6. 4 Roksana Krystyna Stanisławczyk
      27 (0,53%)
    7. 6 Marta Justyna Kałętkiewicz
      24 (0,47%)
    8. 8 Przemysław Piotr Dziaduś
      123 (2,40%)

    KOMITET WYBORCZY „LIGA NYSKA”

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Danuta Pasieka
      338 (6,58%)
    2. 8 Ewelina Marcela Janczak
      19 (0,37%)
    3. 7 Franciszek Łopuch
      3 (0,06%)
    4. 4 Monika Wieja-Baczyńska
      6 (0,12%)
    5. 1 Piotr Radosław Wojtasik
      146 (2,84%)
    6. 5 Dominika Anna Wolak
      33 (0,64%)
    7. 6 Piotr Marek Przybyłowski
      23 (0,45%)
    8. 3 Bernard Zbigniew Rudkowski
      29 (0,56%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE HANKUS 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Joanna Agnieszka Borowicz
      11 (0,21%)
    2. 6 Michał Edmund Baraniewicz
      14 (0,27%)
    3. 1 Janina Janik
      122 (2,38%)
    4. 2 Paweł Łukasz Kaszowski
      50 (0,97%)
    5. 5 Anna Anastazja Sadowska
      13 (0,25%)
    6. 3 Leszek Józef Olejnik
      18 (0,35%)
    7. 7 Irena Denise Sendukas
      8 (0,16%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jolanta Elżbieta Trytko-Warczak
      475 (9,25%)
    2. 2 Piotr Aleksander Borzykowski
      181 (3,52%)
    3. 7 Tomasz Połosak
      43 (0,84%)
    4. 3 Henryka Ewa Wołochacz
      161 (3,14%)
    5. 5 Kamila Wiktoria Trubiłowicz
      32 (0,62%)
    6. 4 Magdalena Wacławczyk
      52 (1,01%)
    7. 6 Zenon Józef Kula
      81 (1,58%)

    Okręg 3

    Miasto Nysa ulice: 11 Listopada, 17 Września, Augustowska, Baczyńskiego, Baligrodzka, Borelowskiego, Boya Żeleńskiego, Broniewskiego, Brzechwy, Bzów, Czarneckiego, Czesława Miłosza, Damrota, Długosza, Dwernickiego, Dygasińskiego, Falskiego, Fałata, Fredry, Gałczyńskiego, Gdańska, Głuchołaska, Gombrowicza, Grunwaldzka, Grzegorza z Sanoka, Gustawa Herlinga-Grudzińskiego, Chabrów, Henryka Pobożnego, Chłopickiego, Chocimska, Iwaszkiewicza, Karpińskiego, Kasprowicza, Kisielewskiego, Kochanowskiego, Komisji Edukacji Narodowej, Konarskiego, Konopnickiej, Korczaka, Korfantego, Kossaka, Kozarzewskiego, Kozielska, Krasińskiego, Krawiecka, Księdza Bończyka, Księdza Skargi, Księdza Ściegiennego, Kusocińskiego, Kwiatowa, Lelewela, Leśmiana, Makuszyńskiego, marszałka Piłsudskiego 44 - do końca, Mickiewicza parzyste: 2 - 22, nieparzyste: 15 - 39, Mickiewicza parzyste: 26 - do końca, nieparzyste: 43 - do końca, Modrzewskiego, Morcinka, Nałkowskiej, Narcyzów, Niezapominajek, , Obrońców Westerplatte, Ojców Werbistów, Opawska, Osmańczyka, Podolska, Pomorska, Prusa nieparzyste: 1 - 3B i parzyste: 2 - 12, Prusa nieparzyste: 9 - do końca, parzyste: 18 - do końca, Przemyska, Przerwy-Tetmajera, Pułaskiego, Reja, Reymonta, Rejtana, Rodziewiczówny parzyste: 4 - 12, Rodziewiczówny nieparzyste: 1 - do końca, parzyste: 12A-do końca, Romana Dmowskiego , Róż, Sandomierska, Sanocka, Sienkiewicza, Słowackiego, Staffa, Stawowa, Stęczyńskiego, Stokrotek, Sudecka 32 - do końca, , Sudecka nieparzyste: 1 - do końca, parzyste: 2 - 30, Szczecińska, Św. Arnolda Janssena, Świętojańska, Tadka Jasińskiego, Tuwima, Unii Lubelskiej, Wańkowicza, Wasylewskiego, Wołyńska, Zapolskiej, Zawiszy Czarnego, Zbaraska, Zwycięstwa, Zygmuntowska, Żeromskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Paweł Jerzy Nakonieczny
      975 (13,62%)
    2. 2 Wojciech Paweł Grubiak
      180 (2,51%)
    3. 3 Janusz Bogusław Chabiński
      170 (2,37%)
    4. 4 Izabela Żarowska
      45 (0,63%)
    5. 8 Paulina Agnieszka Sitarczuk
      37 (0,52%)
    6. 9 Bogusława Wanda Stępniowska
      56 (0,78%)
    7. 6 Józefa Duczkowska
      147 (2,05%)
    8. 5 Lidia Katarzyna Gutowska-Raszczuk
      62 (0,87%)
    9. 7 Rafał Piotr Gacek
      50 (0,70%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY 2018”

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Elżbieta Krystyna Stachnik
      7 (0,10%)
    2. 7 Bogdan Jan Nuckowski
      9 (0,13%)
    3. 6 Halina Elżbieta Gaborska
      11 (0,15%)
    4. 1 Tadeusz Stanisław Sakowicz
      36 (0,50%)
    5. 2 Bogusław Marek Kurczak
      56 (0,78%)
    6. 3 Elżbieta Zdzisława Fiszer
      14 (0,20%)
    7. 4 Maciej Marek Jamborowicz
      10 (0,14%)
    8. 8 Romualda Danuta Fułek
      6 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jacek Paweł Tarnowski
      322 (4,50%)
    2. 3 Maria Anna Czepil
      100 (1,40%)
    3. 6 Bogumił Jan Dąbrowski
      56 (0,78%)
    4. 4 Agata Woźniak
      25 (0,35%)
    5. 5 Wirginia Maria Dziaduś
      95 (1,33%)
    6. 2 Jan Satora
      113 (1,58%)
    7. 8 Helena Bor
      37 (0,52%)
    8. 7 Ewa Krystyna Swierzy
      12 (0,17%)
    9. 9 Tadeusz Skopek
      21 (0,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORDIANA KOLBIARZA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Łukasz Marcin Bogdanowski
      692 (9,67%)
    2. 2 Dariusz Grzegorz Bednarz
      567 (7,92%)
    3. 3 Grzegorz Andrzej Łazowski
      90 (1,26%)
    4. 4 Magdalena Aleksandra Porczyńska
      109 (1,52%)
    5. 5 Monika Alfreda Fornalczyk
      80 (1,12%)
    6. 7 Krzysztof Bronisław Greszczuk
      39 (0,54%)
    7. 6 Bożena Henryka Szlempo
      152 (2,12%)
    8. 9 Patrycja Magdalena Czechowska
      53 (0,74%)
    9. 8 Marcin Marek Trzaska
      53 (0,74%)

    KOMITET WYBORCZY „LIGA NYSKA”

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Mariusz Adam Matejaszek
      7 (0,10%)
    2. 2 Iwona Barbara Skulska
      40 (0,56%)
    3. 6 Renata Magdalena Trepeta
      12 (0,17%)
    4. 3 Dorota Bułdys
      22 (0,31%)
    5. 1 Piotr Smoter
      460 (6,43%)
    6. 8 Marian Edward Woźniak
      17 (0,24%)
    7. 4 Izabela Elżbieta Zając
      16 (0,22%)
    8. 7 Patryk Tomasz Cichy
      21 (0,29%)
    9. 9 Alina Agata Ziółkowska
      9 (0,13%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE HANKUS 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Janusz Maciej Nowak
      4 (0,06%)
    2. 9 Angelika Anna Polonka
      15 (0,21%)
    3. 6 Mirosław Stanisław Lach
      14 (0,20%)
    4. 1 Tomasz Edward Hankus
      342 (4,78%)
    5. 2 Marzena Aleksandra Głogowska-Szukszto
      8 (0,11%)
    6. 5 Agnieszka Maria Kopała
      6 (0,08%)
    7. 4 Marta Joanna Michel
      15 (0,21%)
    8. 3 Julita Magdalena Madera-Łabaziewicz
      26 (0,36%)
    9. 7 Sebastian Krzysztof Iżycki
      20 (0,28%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Agata Krystyna Gach
      41 (0,57%)
    2. 3 Ewa Wiktoria Drewnicka
      223 (3,11%)
    3. 4 Robert Andrzej Kobylański
      145 (2,03%)
    4. 1 Feliks Leonard Kamienik
      463 (6,47%)
    5. 2 Zdzisław Konik
      367 (5,13%)
    6. 8 Katarzyna Karolina Prochownik
      44 (0,61%)
    7. 5 Marek Michał Szabat
      45 (0,63%)
    8. 6 Natalia Anna Kopera
      43 (0,60%)
    9. 9 Andrzej Dariusz Rosa
      247 (3,45%)

    Okręg 4

    Sołectwa: Biała Nyska, Domaszkowice, Głębinów, Goświnowice, Hajduki Nyskie, Hanuszów, Iława, Jędrzychów, Kępnica, Konradowa, Koperniki, Kubice, Lipowa, Morów, Niwnica, Podkamień, Przełęk, Radzikowice, Regulice, Rusocin, Sękowice, Siestrzechowice, Skorochów, Wierzbięcice, Wyszków Śląski, Złotogłowice (wieś Złotogłowice i przysiółek Rochów)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Marian Józef Bąk
      69 (1,25%)
    2. 7 Jagoda Kamila Łaciak
      66 (1,20%)
    3. 6 Adrian Michalski
      54 (0,98%)
    4. 5 Mateusz Przybyszewski
      127 (2,30%)
    5. 3 Mateusz Grzegorz Wilk
      91 (1,65%)
    6. 1 Lilla Maria Cwajna
      332 (6,02%)
    7. 2 Edyta Wąs
      147 (2,66%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY 2018”

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Kazimierz Zając
      13 (0,24%)
    2. 1 Łukasz Józef Konopka
      170 (3,08%)
    3. 4 Janusz Litwin
      171 (3,10%)
    4. 5 Julita Jolanta Tabor
      28 (0,51%)
    5. 3 Honorata Sabina Szpiech
      16 (0,29%)
    6. 7 Marian Zygmunt Renkas
      24 (0,43%)
    7. 6 Wiesława Maria Skoczylas
      22 (0,40%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Robert Jerzy Baraniewicz
      236 (4,28%)
    2. 3 Renata Wilman
      183 (3,32%)
    3. 5 Agnieszka Joanna Dolińska
      63 (1,14%)
    4. 4 Maciej Marcin Gazda
      51 (0,92%)
    5. 2 Jacek Czuchraj
      317 (5,74%)
    6. 6 Joanna Aleksandra Buczkowska-Rams
      32 (0,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORDIANA KOLBIARZA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Stanisław Czepiel
      223 (4,04%)
    2. 2 Damian Tomasz Kwiatkowski
      621 (11,25%)
    3. 3 Jadwiga Teresa Szuszkiewicz
      257 (4,66%)
    4. 5 Mariusz Janusz Listowski
      79 (1,43%)
    5. 6 Kamila Monika Hasiak
      87 (1,58%)
    6. 1 Sebastian Jankowicz
      683 (12,38%)
    7. 7 Barbara Pisarczyk
      85 (1,54%)

    KOMITET WYBORCZY „LIGA NYSKA”

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Alina Janina Furdzik
      16 (0,29%)
    2. 1 Edyta Maria Rajko
      84 (1,52%)
    3. 5 Fabian Sporek
      59 (1,07%)
    4. 2 Leszek Piotr Strama
      18 (0,33%)
    5. 6 Zofia Maria Sojka
      3 (0,05%)
    6. 3 Paweł Ireneusz Drozd
      39 (0,71%)
    7. 7 Joanna Agata Michel
      27 (0,49%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE HANKUS 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Agnieszka Katarzyna Paralusz
      7 (0,13%)
    2. 4 Patrycja Jadwiga Czechor
      2 (0,04%)
    3. 1 Krystyna Maria Hankus
      31 (0,56%)
    4. 2 Grzegorz Tomasz Paczwa
      10 (0,18%)
    5. 5 Tomasz Janik
      9 (0,16%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Teresa Krawiec
      32 (0,58%)
    2. 6 Joanna Kazimiera Sługocka-Lak
      22 (0,40%)
    3. 2 Artur Pieczarka
      234 (4,24%)
    4. 1 Joanna Barbara Bosak
      434 (7,86%)
    5. 4 Grzegorz Krzysztof Pytliński
      15 (0,27%)
    6. 3 Sylwester Jan Kożuch
      92 (1,67%)
    7. 7 Piotr Paweł Walach
      138 (2,50%)