Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Siemiatycze

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Słochy Annopolskie, Wólka Nadbużna, Turna Mała.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Pyzowski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    69 (44,81%)

    Grażyna Zofia Wilczyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

    85 (55,19%)

    Okręg 2

    Czartajew: ulice Białostocka, Długa do numeru 100, Leśna, Polna, Sosnowa, Spacerowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Stankowiak

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    40 (25,16%)

    Zygmunt Poletyło

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

    119 (74,84%)

    Okręg 3

    Czartajew: ulice Długa od numeru 101, Kolonia Czartajew Podleśny, Kolonia Czartajew Sitniki, Szkolna.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Zdzisław Kubeł

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

    48 (46,60%)

    Adam Krzysztof Kamiński

    KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

    55 (53,40%)

    Okręg 4

    Kłopoty-Bańki, Kłopoty-Bujny, Kłopoty-Patry, Kłopoty-Stanisławy, Wólka Biszewska.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Olszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

    42 (26,92%)

    Łukasz Twarowski

    KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

    114 (73,08%)

    Okręg 5

    Grzyby-Orzepy, Krasewice-Czerepy, Krasewice-Jagiełki, Krasewice Stare, Kułygi, Lachówka, Moczydły, Zalesie.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Adamczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

    73 (55,30%)

    Mieczysław Orzepowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA GMINA

    59 (44,70%)

    Okręg 6

    Baciki Bliższe, Baciki Średnie.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Walentyn Romaniuk

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    77 (39,90%)

    Andrzej Mędrycki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

    116 (60,10%)

    Okręg 7

    Baciki Dalsze, Romanówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Filip Umiastowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Kajanka, Ossolin, Tołwin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sebastian Nogieć

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    61 (41,22%)

    Leszek Tołwiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

    87 (58,78%)

    Okręg 9

    Klekotowo, Krupice, Ogrodniki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiaczesław Buchowiec

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    68 (51,91%)

    Jan Kondraciuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

    63 (48,09%)

    Okręg 10

    Klukowo, Rogawka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Grzyb

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Boratyniec Lacki, Boratyniec Ruski, Szerszenie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Emilia Boratyńska

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    51 (37,50%)

    Leoncjusz Karpiuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

    85 (62,50%)

    Okręg 12

    Olendry, Siemiatycze-Stacja

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Sacharczuk

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    25 (21,37%)

    Artur Borkułak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

    92 (78,63%)

    Okręg 13

    Anusin, Turna Duża

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Łuczko

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    96 (50,26%)

    Andrzej Gawryś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

    95 (49,74%)

    Okręg 14

    Laskowszczyzna, Leszczka, Wiercień Duży, Wiercień Mały, Wyromiejki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Michał Boguszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Cecele, Korzeniówka Duża, Korzeniówka Mała, Skiwy Duże, Skiwy Małe

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adrian Tadeusz Kuczyński

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    82 (58,16%)

    Agnieszka Stępkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

    59 (41,84%)