Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Jasiennik Stary, Kolonia Malennik
Pokaż więcej
Zbigniew Antoni Jednacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
20
(12,42%)
Tadeusz Franciszek Krupa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(47,20%)
Wiesław Michał Brzyski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK
65
(40,37%)
Okręg 2
Lipiny Dolne-Kolonia, Lipiny Dolne od Nr 1 do Nr 61
Pokaż więcej
Zbigniew Lewkowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
20
(11,43%)
Renata Maria Małek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(48,57%)
Marek Socha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK
70
(40,00%)
Okręg 3
Lipiny Dolne od Nr 62 do Nr 148
Pokaż więcej
Jolanta Bucior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
21
(11,60%)
Marek Bogdan Pytlarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
111
(61,33%)
Elżbieta Mirosława Pułapa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK
49
(27,07%)
Okręg 4
Lipiny Dolne od Nr 149 do końca numeracji budynków
Pokaż więcej
Jan Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
54
(25,84%)
Henryk Kapica
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
115
(55,02%)
Maria Waliłko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK
40
(19,14%)
Okręg 5
Lipiny Górne-Borowina
Pokaż więcej
Anna Czyż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
36
(14,29%)
Ryszard Edward Dudek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
108
(42,86%)
Zbigniew Adam Małek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK
108
(42,86%)
Okręg 6
Lipiny Górne-Lewki
Pokaż więcej
Damian Jan Deryło
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(52,98%)
Zbigniew Pawelec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK
79
(47,02%)
Okręg 7
Jedlinki, Potok Górny od Nr 1 do Nr 61
Pokaż więcej
Adam Olekszyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
50
(33,56%)
Sylwia Stępniowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(42,95%)
Paweł Golik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK
35
(23,49%)
Okręg 8
Potok Górny od Nr 62 do Nr 160
Pokaż więcej
Józef Eugeniusz Kolbuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
46
(26,14%)
Łukasz Garbacz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
103
(58,52%)
Ryszard Czechyra
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(15,34%)
Okręg 9
Potok Górny od Nr 161 do Nr 237A
Pokaż więcej
Gabriela Katarzyna Węgrzecka-Pych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
29
(17,37%)
Rafał Kycia
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(18,56%)
Stanisław Domański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK
107
(64,07%)
Okręg 10
Potok Górny od Nr 238 do końca numeracji budynków
Pokaż więcej
Piotr Socha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
40
(27,40%)
Andrzej Bogusław Knap
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(21,92%)
Czesława Śniosek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK
74
(50,68%)
Okręg 11
Paweł Ćwikła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
66
(30,41%)
Krzysztof Konieczny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(43,78%)
Mateusz Jacek Majcher
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK
56
(25,81%)
Okręg 12
Mirosław Mateja
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
83
(47,43%)
Henryk Wawrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK
92
(52,57%)
Okręg 13
Szyszków od Nr 1 do Nr 49a
Pokaż więcej
Iwona Beata Bucior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
21
(15,91%)
Halina Krystyna Gorący
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(37,12%)
Mariusz Adam Frąc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK
62
(46,97%)
Okręg 14
Szyszków od Nr 50 do końca numeracji budynków
Pokaż więcej
Leszek Pych
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(47,92%)
Zofia Pisarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK
75
(52,08%)
Okręg 15
Henryk Zbigniew Obara
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(46,28%)
Mirosław Bucior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA POTOK
101
(53,72%)