Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wilkołaz

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Pułankowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Jan Szkałuba

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    104 (52,00%)

    Roman Józef Ciołek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WILKOŁAZ 2018

    96 (48,00%)

    Okręg 2

    Rudnik-Kolonia, Rudnik Szlachecki od nr domu 60 do nr domu 80

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Marian Latos

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    132 (65,02%)

    Zenobia Tęsna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WILKOŁAZ 2018

    61 (30,05%)

    Monika Ronduda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AGNIESZKA SERAFIN

    10 (4,93%)

    Okręg 3

    Wólka Rudnicka, Rudnik Szlachecki od nr domu 1 do nr domu 59

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Piotr Nakielski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    79 (50,97%)

    Bogdan Kuśmierz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WILKOŁAZ 2018

    76 (49,03%)

    Okręg 4

    Wilkołaz Trzeci

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jarosław Skrabucha

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    144 (63,72%)

    Krystyna Barbara Kołtun

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WILKOŁAZ 2018

    47 (20,80%)

    Robert Sławomir Wróbel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AGNIESZKA SERAFIN

    35 (15,49%)

    Okręg 5

    Zalesie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Irena Stanisława Janczarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY WILKOŁAZ

    47 (27,01%)

    Renata Maria Kurzyna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WILKOŁAZ 2018

    52 (29,89%)

    Krzysztof Sokal

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WILKOŁAZ 2018” NASZA GMINA

    33 (18,97%)

    Izabela Szwarnowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AGNIESZKA SERAFIN

    42 (24,14%)

    Okręg 6

    Wilkołaz Drugi

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mieczysław Cezary Lisiecki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    125 (55,56%)

    Łukasz Stec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WILKOŁAZ 2018

    41 (18,22%)

    Krzysztof Koper

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AGNIESZKA SERAFIN

    59 (26,22%)

    Okręg 7

    Wilkołaz Dolny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ludwik Stanisław Sabeł

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    59 (59,60%)

    Agnieszka Wrona

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WILKOŁAZ 2018

    28 (28,28%)

    Małgorzata Maria Pałka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AGNIESZKA SERAFIN

    12 (12,12%)

    Okręg 8

    Marianówka, Obroki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Karol Cichoń

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    33 (24,81%)

    Radosław Przybycień

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WILKOŁAZ 2018” NASZA GMINA

    66 (49,62%)

    Justyna Magdalena Sołtys

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AGNIESZKA SERAFIN

    34 (25,56%)

    Okręg 9

    Wilkołaz Górny od nr domu 2 do nr domu 60, Wilkołaz Pierwszy od nr domu 206 do nr domu 223

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Michał Ciołek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    67 (56,78%)

    Sylwia Nagajek-Sagan

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    40 (33,90%)

    Magdalena Mazur

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AGNIESZKA SERAFIN

    11 (9,32%)

    Okręg 10

    Wilkołaz Pierwszy od nr domu 1 do nr domu 139

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Wnuczek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    119 (50,00%)

    Marcin Łukasik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WILKOŁAZ 2018

    99 (41,60%)

    Magdalena Katarzyna Janczarek-Kuśmierz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AGNIESZKA SERAFIN

    20 (8,40%)

    Okręg 11

    Wilkołaz Pierwszy od nr domu 140 do nr domu 205

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Radosław Wnuczek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    89 (57,79%)

    Józef Gałęzowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    49 (31,82%)

    Joanna Wojewoda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AGNIESZKA SERAFIN

    16 (10,39%)

    Okręg 12

    Wilkołaz Górny nr domu 1, Wilkołaz-Stacja Kolejowa, Zdrapy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Kazimierz Rachwał

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    140 (75,68%)

    Roman Kozak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WILKOŁAZ 2018

    45 (24,32%)

    Okręg 13

    Ewunin, Ostrów od nr domu 53 do nr domu 98

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Zdzisław Szumny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY WILKOŁAZ

    80 (58,82%)

    Jakub Mikołaj Plota

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WILKOŁAZ 2018

    56 (41,18%)

    Okręg 14

    Ostrów-Kolonia od nr domu 28 do nr domu 96

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Wojtak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    44 (39,64%)

    Leszek Roman Pawlak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WILKOŁAZ 2018

    67 (60,36%)

    Okręg 15

    Ostrów od nr domu 1 do nr domu 52, Ostrów-Kolonia od nr domu 1 do nr domu 27

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Alina Maria Grządka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    65 (55,08%)

    Michał Kwiatek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    43 (36,44%)

    Michał Antoni Chudzik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AGNIESZKA SERAFIN

    10 (8,47%)