Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Łuków

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Aleksandrów, Kownatki, Suchocin, Zarzecz Łukowski

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Fronc

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

    170 (35,05%)

    Zbigniew Strzyżewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    194 (40,00%)

    Sławomir Zarzycki

    KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ

    121 (24,95%)

    Okręg 2

    Dąbie, Żdżary

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Krystyna Dynek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

    250 (46,30%)

    Jacek Kuc

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    290 (53,70%)

    Okręg 3

    Dminin, Gołąbki, Jadwisin, Jeziory, Podgaj, Rzymy-Las, Rzymy-Rzymki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogumiła Józefa Rozwadowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

    279 (50,45%)

    Agnieszka Domańska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    274 (49,55%)

    Okręg 4

    Gręzówka, Gręzówka-Kolonia, Nowa Gręzówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Stefan Federczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Krynka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Durka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Gołaszyn

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Bernard Borkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

    151 (35,45%)

    Maciej Piotr Rola

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    44 (10,33%)

    Jarosław Skrzyszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW SKRZYSZEWSKI GOŁASZYN JEST WAŻNY

    231 (54,23%)

    Okręg 7

    Biardy, Klimki, Ławki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Beata Durka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

    203 (51,39%)

    Małgorzata Henryka Gałach

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    192 (48,61%)

    Okręg 8

    Łazy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Antoni Szaniawski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

    328 (61,89%)

    Agnieszka Wysokińska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    202 (38,11%)

    Okręg 9

    Strzyżew, Turze Rogi, Wagram

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Mirosław Dębiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

    307 (65,60%)

    Piotr Tomasz Kędziora

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    161 (34,40%)

    Okręg 10

    Czerśl, Ryżki, Sięciaszka Trzecia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zdzisław Antoni Fejtko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

    233 (41,76%)

    Jarosław Michalak

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU RYŻEK „RYŻKOWIACY”

    325 (58,24%)

    Okręg 11

    Malcanów, Szczygły Dolne, Szczygły Górne, Świdry

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marianna Bogumiła Łukasik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

    263 (44,58%)

    Marcin Kożuchowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    327 (55,42%)

    Okręg 12

    Zalesie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisława Elżbieta Matejuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

    349 (78,96%)

    Piotr Michalik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    93 (21,04%)

    Okręg 13

    Sięciaszka Druga, Sięciaszka Pierwsza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Janusz Dybciak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

    207 (50,12%)

    Ewa Stępniewska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    206 (49,88%)

    Okręg 14

    Karwacz, Suleje

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Sulej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

    223 (62,29%)

    Elżbieta Izdebska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    135 (37,71%)

    Okręg 15

    Role, Wólka Świątkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Sławomir Radomyski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM - TWOJA GMINA

    219 (50,81%)

    Anna Prokop

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    50 (11,60%)

    Wacław Śledź

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW SKRZYSZEWSKI GOŁASZYN JEST WAŻNY

    162 (37,59%)