Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Biszcza

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Bukowina od nr 1 do nr 30 i od nr 196 do nr 241

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Adam Fus

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    8 (6,45%)

    Jan Śmieciuch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ

    47 (37,90%)

    Grażyna Lidia Kita

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO

    69 (55,65%)

    Okręg 2

    Sołectwo Bukowina od nr 242 do nr 312 + Wola Kulońska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Adam Kornak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ

    67 (52,34%)

    Marzena Bulicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO

    61 (47,66%)

    Okręg 3

    Sołectwo Bukowina od nr 31 do nr 117

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Barbara Krzeszycha

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    30 (21,43%)

    Lucjan Józef Dziedzicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ

    30 (21,43%)

    Adam Pisarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO

    80 (57,14%)

    Okręg 4

    Sołectwo Bukowina od nr 118 do nr 193

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Adam Kukiełka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    11 (10,78%)

    Adam Klecha

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ

    22 (21,57%)

    Tadeusz Wawrzyniec Kożuszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO

    50 (49,02%)

    Kamil Stanisław Kucharski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA

    19 (18,63%)

    Okręg 5

    Sołectwo Biszcza od nr 1 do nr 63 A i od 1 do 10 / Kolonia Biszcza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Dyjak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    21 (14,48%)

    Mieczysław Stangret

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ

    78 (53,79%)

    Piotr Paweł Blicharz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO

    46 (31,72%)

    Okręg 6

    Sołectwo Biszcza od nr 90/1 do nr 90/6 i od nr 1 do nr 15 /Biszcza Osiedle

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Beata Garbacz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    19 (19,79%)

    Eugeniusz Jan Szeniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ

    39 (40,63%)

    Andrzej Aleksander Kowal

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO

    38 (39,58%)

    Okręg 7

    Sołectwo Biszcza od nr 64 do nr 133A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Jan Mazurek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    26 (19,40%)

    Marek Edward Kuliński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ

    46 (34,33%)

    Krzysztof Krzywiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO

    62 (46,27%)

    Okręg 8

    Sołectwo Biszcza od nr 134 do nr 200

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Karol Mazurek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    50 (39,06%)

    Stanisław Ciosmak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ

    39 (30,47%)

    Henryk Zań

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO

    39 (30,47%)

    Okręg 9

    Sołectwo Biszcza od nr 201 do nr 251

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Paweł Szabat

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    48 (43,24%)

    Grzegorz Ciosmak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO

    63 (56,76%)

    Okręg 10

    Sołectwo Biszcza od nr 252 do nr 315

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Arkadiusz Żyła

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    14 (13,59%)

    Krzysztof Myszak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ

    60 (58,25%)

    Henryk Kniaź

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO

    29 (28,16%)

    Okręg 11

    Sołectwo Biszcza od nr 315A do nr 370

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Kiszka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    21 (22,83%)

    Piotr Cyc

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ

    22 (23,91%)

    Agnieszka Buła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO

    49 (53,26%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Wólka Biska – Żary i Budziarze-Suszka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Małek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ

    48 (50,53%)

    Józef Teofil Mękal

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO

    47 (49,47%)

    Okręg 13

    Sołectwo Gózd Lipiński od nr 1 do nr 58

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiktor Stanisław Socha

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    18 (17,82%)

    Bernarda Dąbska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ

    22 (21,78%)

    Marzena Pych

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO

    61 (60,40%)

    Okręg 14

    Sołectwo Gózd Lipiński od nr 59 do nr 114

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aleksander Józef Pyć

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ

    18 (16,22%)

    Tadeusz Kmieć

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO

    93 (83,78%)

    Okręg 15

    Sołectwo Gózd Lipiński od nr 115 do nr 167

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aneta Szwedo

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    10 (9,80%)

    Arkadiusz Adam Mateja

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY GÓRNEJ

    35 (34,31%)

    Angelika Małek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PYCZKO

    57 (55,88%)