Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa : Białe Błota, Trzciniec
Pokaż więcej
Gabriela Maria Żernicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM MAISON
90
(3,23%)
Kamilla Grzelak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM MAISON
165
(5,92%)
Aleksandra Janina Lubońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM MAISON
129
(4,63%)
Kazimierz Jerzy Jadomski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM MAISON
55
(1,97%)
Grzegorz Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM MAISON
81
(2,91%)
Piotr Mateusz Pawlikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM MAISON
106
(3,80%)
Maria Wolsztyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM MAISON
479
(17,19%)
Patryk Dominik Thiede
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM MAISON
87
(3,12%)
Jakub Marcin Truszkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM MAISON
82
(2,94%)
Anna Zawidzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA SYKUTA RAZEM DLA GMINY
53
(1,90%)
Wiesława Danuta Baranowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA SYKUTA RAZEM DLA GMINY
61
(2,19%)
Agnieszka Lau
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA SYKUTA RAZEM DLA GMINY
81
(2,91%)
Sylwia Barbara Stoppel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA SYKUTA RAZEM DLA GMINY
46
(1,65%)
Zbigniew Tadeusz Moroz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA SYKUTA RAZEM DLA GMINY
121
(4,34%)
Piotr Franciszek Mądrzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA SYKUTA RAZEM DLA GMINY
112
(4,02%)
Wojciech Piotr Korytowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA SYKUTA RAZEM DLA GMINY
105
(3,77%)
Robert Piotr Stopa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA SYKUTA RAZEM DLA GMINY
91
(3,27%)
Jacek Tadeusz Krzyżanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ FUNDATOR - ZAFUNDUJ SOBIE LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
113
(4,06%)
Violetta Justyna Drążkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ FUNDATOR - ZAFUNDUJ SOBIE LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
59
(2,12%)
Krzysztof Sławomir Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ FUNDATOR - ZAFUNDUJ SOBIE LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
225
(8,08%)
Bogusław Józef Raatz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ FUNDATOR - ZAFUNDUJ SOBIE LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
29
(1,04%)
Anita Joanna Krzemkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ FUNDATOR - ZAFUNDUJ SOBIE LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
29
(1,04%)
Renata Moroz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ FUNDATOR - ZAFUNDUJ SOBIE LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
61
(2,19%)
Dariusz Kazimierz Fundator
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ FUNDATOR - ZAFUNDUJ SOBIE LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
326
(11,70%)
Okręg 2
Sołectwa : Ciele, Kruszyn Krajeński, Murowaniec, Prądki, Przyłęki, Zielonka
Pokaż więcej
Mariola Brygida Kuczeruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM MAISON
64
(1,83%)
Joanna Maria Schab-Drożdżyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM MAISON
89
(2,54%)
Katarzyna Magdalena Świerczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM MAISON
100
(2,86%)
Krzysztof Wojciech Weiner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM MAISON
118
(3,37%)
Magdalena Sylwia Burdanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM MAISON
191
(5,45%)
Arkadiusz Piotr Dyrała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM MAISON
135
(3,85%)
Krzysztof Piotr Kocikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM MAISON
253
(7,22%)
Łukasz Sebastian Wyszomirski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM MAISON
272
(7,77%)
Ryszard Józef Cader
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM MAISON
86
(2,46%)
Ilona Maria Nowakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM MAISON
215
(6,14%)
Jacek Stoppel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA SYKUTA RAZEM DLA GMINY
129
(3,68%)
Jolanta Siarkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA SYKUTA RAZEM DLA GMINY
26
(0,74%)
Mirella Tyrakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA SYKUTA RAZEM DLA GMINY
73
(2,08%)
Agnieszka Witkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA SYKUTA RAZEM DLA GMINY
50
(1,43%)
Jolanta Biesiada
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA SYKUTA RAZEM DLA GMINY
51
(1,46%)
Henryk Sykut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA SYKUTA RAZEM DLA GMINY
157
(4,48%)
Zbigniew Klimczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA SYKUTA RAZEM DLA GMINY
106
(3,03%)
Tomasz Marek Chyła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA SYKUTA RAZEM DLA GMINY
20
(0,57%)
Marcin Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ FUNDATOR - ZAFUNDUJ SOBIE LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
148
(4,23%)
Sławomir Czesław Ossowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ FUNDATOR - ZAFUNDUJ SOBIE LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
353
(10,08%)
Anetta Joanna Steltmann
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ FUNDATOR - ZAFUNDUJ SOBIE LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
99
(2,83%)
Tomasz Andrzej Andrysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ FUNDATOR - ZAFUNDUJ SOBIE LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
68
(1,94%)
Maciej Bartłomiej Kinal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ FUNDATOR - ZAFUNDUJ SOBIE LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
140
(4,00%)
Karolina Lachowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ FUNDATOR - ZAFUNDUJ SOBIE LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
230
(6,57%)
Magdalena Lucyna Sznajder
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ FUNDATOR - ZAFUNDUJ SOBIE LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
210
(6,00%)
Sławomir Marian Kujawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ FUNDATOR - ZAFUNDUJ SOBIE LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
119
(3,40%)
Okręg 3
Sołectwa: Lisi Ogon, Łochowice, Łochowo
Pokaż więcej
Janina Józefa Remus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM MAISON
65
(2,72%)
Milena Maria Sarnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM MAISON
50
(2,09%)
Leszek Niewiarowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM MAISON
133
(5,56%)
Bronisław Stanisław Balcerowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM MAISON
349
(14,60%)
Patrycja Harczenko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM MAISON
258
(10,79%)
Anna Banaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM MAISON
164
(6,86%)
Marcin Piotr Starba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM MAISON
22
(0,92%)
Agnieszka Elżbieta Górny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA SYKUTA RAZEM DLA GMINY
34
(1,42%)
Jacek Józef Grzywacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA SYKUTA RAZEM DLA GMINY
368
(15,39%)
Marcin Piotr Lis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA SYKUTA RAZEM DLA GMINY
24
(1,00%)
Cezary Piotr Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA SYKUTA RAZEM DLA GMINY
51
(2,13%)
Grażyna Maria Błażejak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA SYKUTA RAZEM DLA GMINY
50
(2,09%)
Katarzyna Donata Rychlewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA SYKUTA RAZEM DLA GMINY
48
(2,01%)
Sławomir Grzegorz Ruge
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA SYKUTA RAZEM DLA GMINY
248
(10,37%)
Mariusz Paweł Grządziela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA SYKUTA RAZEM DLA GMINY
80
(3,35%)
Diana Magdalena Wyciszkiewicz-Bączkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ FUNDATOR - ZAFUNDUJ SOBIE LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
89
(3,72%)
Elżbieta Lewandowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ FUNDATOR - ZAFUNDUJ SOBIE LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
33
(1,38%)
Paweł Stanisław Tracz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ FUNDATOR - ZAFUNDUJ SOBIE LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
69
(2,89%)
Tomasz Stawikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ FUNDATOR - ZAFUNDUJ SOBIE LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
34
(1,42%)
Maciej Malinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ FUNDATOR - ZAFUNDUJ SOBIE LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
30
(1,25%)
Katarzyna Grażyna Tomicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ FUNDATOR - ZAFUNDUJ SOBIE LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
192
(8,03%)