Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Konopnica

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    sołectwo Kozubszczyzna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Waldemar Jakubas

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    169 (36,19%)

    Kamil Jacek Piwowarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA PIWOWARCZYKA

    298 (63,81%)

    Okręg 2

    sołectwo Marynin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Targoński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    122 (36,20%)

    Grzegorz Stanisław Wertel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINNE

    215 (63,80%)

    Okręg 3

    sołectwo Konopnica od nr 1 do nr 271

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bożena Maria Kałan

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    156 (23,53%)

    Stanisław Łukasiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINNE

    507 (76,47%)

    Okręg 4

    sołectwo Stasin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Elżbieta Gano-Gęca

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    sołectwo Motycz: od nr 1 do nr 74, od nr 161 do nr 224, od nr 236 do nr 256, od nr 260 do nr 323

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jolanta Makuch-Wróblewska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    138 (29,18%)

    Andrzej Krzysztof Duda

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    335 (70,82%)

    Okręg 6

    sołectwo Motycz: od nr 75 do nr 160, od nr 225 do nr 235, od nr 257 do nr 259, od nr 324 do końca, Konopnica od nr 272 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Lucjan Tomczuk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    77 (18,03%)

    Adam Dariusz Sito

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINNE

    144 (33,72%)

    Ewa Marta Żydek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    206 (48,24%)

    Okręg 7

    sołectwo Motycz-Józefin, sołectwo Motycz Leśny, sołectwo Sporniak

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Anna Sokół

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    111 (32,08%)

    Leszek Mazurek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINNE

    123 (35,55%)

    Dariusz Sobczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    112 (32,37%)

    Okręg 8

    sołectwo Radawiec Duży od nr 1 do nr 143

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Adam Brodziak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    sołectwo Radawiec Duży od nr 144 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Durlak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    208 (62,09%)

    Zdzisława Honorata Jarosz-Madej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINNE

    127 (37,91%)

    Okręg 10

    sołectwo Radawiec Mały, sołectwo Radawczyk Drugi, sołectwo Pawlin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Koper

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    186 (45,93%)

    Krzysztof Jan Żydek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    219 (54,07%)

    Okręg 11

    sołectwo Uniszowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Mieczysław Rybacki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINNE

    194 (58,26%)

    Zbigniew Krzysztof Kosior

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    139 (41,74%)

    Okręg 12

    sołectwo Lipniak, sołectwo Szerokie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Witold Witka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    221 (36,77%)

    Zbigniew Matys

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    380 (63,23%)

    Okręg 13

    sołectwo Tereszyn, sołectwo Zemborzyce Tereszyńskie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Basak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    158 (40,83%)

    Piotr Leon Gołębiowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    157 (40,57%)

    Sławomir Leszek Okrzejski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA OKRZEJSKIEGO

    72 (18,60%)

    Okręg 14

    sołectwo Zemborzyce Dolne, sołectwo Zemborzyce Wojciechowskie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Mędykowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    154 (47,24%)

    Ireneusz Wróbel

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    172 (52,76%)

    Okręg 15

    sołectwo Zemborzyce Podleśne

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Stanisław Zalewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINNE

    194 (68,31%)

    Maciej Janusz Żurek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    90 (31,69%)