Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Zbójna

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Zbójna ul. Łomżyńska numery nieparzyste od 1 do 41 ul. Leśna ul. Kościelna ul. Zagórze ul. Kol. Dziedzice ul. Kol. Parzychy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Lutrzykowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    43 (36,44%)

    Anna Teofila Parzych

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA

    75 (63,56%)

    Okręg 2

    Zbójna ul. Łomżyńska numery parzyste od 90 do końca, numery nieparzyste od 43 do końca ul. Mleczarska ul. Kwiatowa ul. Kol. Budniki ul. Kol. Czarny Kąt ul. Kol. Dłużewo ul. Kol Dukat

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Noruk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    35 (23,49%)

    Kazimierz Trzcinka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

    44 (29,53%)

    Andrzej Jan Lemański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA

    70 (46,98%)

    Okręg 3

    Zbójna ul. Łomżyńska numery parzyste od 2 do 88 ul. Sadowa ul. Mostkowa ul. Nowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agata Kamińska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    48 (37,21%)

    Milena Parzych

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA

    81 (62,79%)

    Okręg 4

    Zbójna ul. Łąkowa ul. Krótka ul. Tartaczna ul. Kol. Suchy Borek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Kopeć

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Jurki Dębniki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Jan Kulas

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    39 (36,45%)

    Renata Szewczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

    41 (38,32%)

    Józef Kania

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA

    27 (25,23%)

    Okręg 6

    Laski

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Pianka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    64 (62,14%)

    Tadeusz Piaścik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA

    39 (37,86%)

    Okręg 7

    Gawrychy Popiołki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mieczysław Karpiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Piasutno Żelazne Dobry Las od numeru 1 do numeru 92

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Grzymała

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    14 (11,57%)

    Henryk Brzóska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

    16 (13,22%)

    Andrzej Serafin

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA

    50 (41,32%)

    Marcin Kosakowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    41 (33,88%)

    Okręg 9

    Dobry Las od numeru 93 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Konikiewicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    36 (38,30%)

    Andrzej Grzymała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA

    58 (61,70%)

    Okręg 10

    Poredy Siwiki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Banach

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    63 (48,84%)

    Paweł Korwek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM

    66 (51,16%)

    Okręg 11

    Kuzie od numeru 1 do numeru 77

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Witold Cekała

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    81 (72,97%)

    Tadeusz Piaścik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA

    30 (27,03%)

    Okręg 12

    Kuzie od numeru 78 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Charubin

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    71 (52,59%)

    Eugeniusz Ksepka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA

    64 (47,41%)

    Okręg 13

    Wyk

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Dryżba

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    56 (44,44%)

    Witold Cekała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA

    70 (55,56%)

    Okręg 14

    Bienduszka Stanisławowo Gontarze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Grzyb

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    74 (73,27%)

    Grzegorz Gawrych

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA

    27 (26,73%)

    Okręg 15

    Pianki Tabory Osowiec Ruda Osowiecka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Marczuk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    59 (47,58%)

    Krzysztof Pianka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA

    65 (52,42%)