Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kaliska

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    część sołectwa Kaliska: miejscowość Kaliska-ulica: Długa z wyłączeniem nr 45A i 45B

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Czesława Pozorska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY KALISKA"

    93 (67,88%)

    Wojciech Piotr Moczadło

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KALISKA - WSPÓLNA SPRAWA

    44 (32,12%)

    Okręg 2

    część sołectwa Kaliska: miejscowość Kaliska-ulice: Krótka, Nowa, Piaskowa, Przedszkolna, Robotnicza, Szkolna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Janicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY KALISKA"

    88 (67,18%)

    Marek Dariusz Pryba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KALISKA - WSPÓLNA SPRAWA

    43 (32,82%)

    Okręg 3

    część sołectwa Kaliska: miejscowość Kaliska-ulice: Jasna, Malinowa, Nowowiejska, Ogrodowa, Poprzeczna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesława Maria Babińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY KALISKA"

    109 (55,33%)

    Tadeusz Skórczewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KALISKA - WSPÓLNA SPRAWA

    88 (44,67%)

    Okręg 4

    część sołectwa Kaliska: miejscowość Kaliska-ulice: Leśna, Południowa, Północna, Sosnowa, Spacerowa, Wschodnia, Zachodnia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Szarafin

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY KALISKA"

    154 (72,64%)

    Ewa Czeplina

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KALISKA - WSPÓLNA SPRAWA

    58 (27,36%)

    Okręg 5

    część sołectwa Kaliska: miejscowość Kaliska-ulice: Boczna, Bursztynowa, Firmowa, Kolejowa, Krzywa, Łąkowa, Okrężna, Polna, Starowiejska, Wspólna, Zblewska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Benedykt Głodek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY KALISKA"

    141 (73,82%)

    Dariusz Grzegorz Kwiatkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KALISKA - WSPÓLNA SPRAWA

    50 (26,18%)

    Okręg 6

    część sołectwa Kaliska: miejscowość Kaliska-ulice: Dziewięciu z Nieba, dr Floriana Ceynowy, Cicha, Długa 45A i 45B, Dworcowa, Jodłowa, Sportowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Tadeusz Malinowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY KALISKA"

    93 (65,03%)

    Marek Paweł Felski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KALISKA - WSPÓLNA SPRAWA

    50 (34,97%)

    Okręg 7

    część sołectwa Piece: miejscowość Piece-ulice: Działkowa, Krótka, Polna, Północna, Starogardzka, miejscowość Kamienna Karczma

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Andrzej Piotrzkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE PIECE

    46 (38,33%)

    Leon Antoni Nowakowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KALISKA - WSPÓLNA SPRAWA

    23 (19,17%)

    Jacek Bogusław Rola

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    51 (42,50%)

    Okręg 8

    część sołectwa Piece: miejscowość Piece-ulice: 6 - go Marca 1938 r.-numery parzyste, Okrężna, Poprzeczna, Zachodnia, miejscowość Biedaczek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Zdzisław Toporowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE PIECE

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    część sołectwa Piece: miejscowość Piece-ulice: 6 - go Marca-numery nieparzyste, Boczna, Kościelna, Południowa, Słoneczna, Szkolna, Wschodnia, Zielona, miejscowość Trzechowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Romanów

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE PIECE

    114 (69,09%)

    Bożena Grażyna Dzierżak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    51 (30,91%)

    Okręg 10

    sołectwo Czarne: miejscowość Czarne, Czubek, sołectwo Iwiczno: miejscowość: Czechowo Iwiczno, Łążek, Młyńsk

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Franciszek Michał Szandrach

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY KALISKA"

    112 (56,85%)

    Józef Gołuński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    85 (43,15%)

    Okręg 11

    część sołectwa Dąbrowa: miejscowość Dąbrowa, Strych

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Franciszek Pawłowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY KALISKA"

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    część sołectwa Dąbrowa: miejscowość Frank-ulice: Gajowa, Kociewska, Kręta, Osiedlowa, Wiklinowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Teresa Baczkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY KALISKA"

    87 (56,13%)

    Anna Maria Brzezinska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KALISKA - WSPÓLNA SPRAWA

    68 (43,87%)

    Okręg 13

    część sołectwa Dąbrowa: miejscowość Frank-ulice: Brzozowa, Bursztynowa, Lipowa, Różana, Wspólna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marlena Katarzyna Narloch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY KALISKA"

    88 (70,97%)

    Alina Marta Kulas

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KALISKA - WSPÓLNA SPRAWA

    36 (29,03%)

    Okręg 14

    sołectwo Bartel Wielki: miejscowość: Bartel Mały, Bartel Wielki, Wygoninki, sołectwo Studzienice: miejscowość Studzienice, Cegielnia, Kocia Góra, Leśna Huta, Smolnik

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marian Henryk Kujawski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY KALISKA"

    88 (61,54%)

    Grażyna Maria Dera

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KALISKA - WSPÓLNA SPRAWA

    55 (38,46%)

    Okręg 15

    sołectwo Cieciorka: miejscowość Cieciorka, Dunajki, Kazub, Lipska Karczma, Lipski Młyn, Okoninki, Okoniny, Płociczno, Stara Lipa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Jan Pozorski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY KALISKA"

    90 (52,63%)

    Wojciech Tomasz Troka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KALISKA - WSPÓLNA SPRAWA

    81 (47,37%)