Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Burzenin

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Część sołectwa Burzenin ul. Kościelna, ul. Polna, ul. Rynek, ul. Sieradzka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisława Gołdyn

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ”

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Część sołectwa Burzenin ul. Armii Krajowej, ul. Broniewskiego, ul. Górzysta, ul. Lipowa, ul. Świerczewskiego, ul. Wincentego Witosa, ul. Wojska Polskiego, ul. Złoczewska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Renata Tomaszewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ”

    74 (55,64%)

    Piotr Paweł Wlazły

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    59 (44,36%)

    Okręg 3

    Część sołectwa Burzenin ul. Boczna, ul. Dojazdowa, ul. Dolna, ul. G. Pstrokońskiego, ul. Krótka, ul. Ogrodowa, ul. Poprzeczna, ul. Rzeczna, ul. Widawska, ul. Zamłynie, ul. Zarzecze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Teresa Palma

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ”

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    Część sołectwa Witów ul. Akacjowa, ul. Bociania, ul. Wspólna od nr 1 do nr 64, ul. Zamkowa, Sambórz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Płaczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ”

    101 (74,81%)

    Michał Piotr Wlazły

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    34 (25,19%)

    Okręg 5

    Część sołectwa Witów ul. Dębowa, ul. Leśna, ul. Wspólna od nr 65 do nr 91, Kopanina

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Pęczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ”

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Strumiany, Antonin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosława Kozieł

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ”

    124 (59,62%)

    Wiesław Stanisław Sztangret

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    30 (14,42%)

    Agnieszka Beata Kubiś

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    54 (25,96%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Ligota, Tyczyn

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Fornalczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    47 (37,01%)

    Ryszard Zbigniew Tworek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD TWOREK

    80 (62,99%)

    Okręg 8

    Sołectwo Strzałki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogdan Patela

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ”

    80 (57,55%)

    Waldemar Andrzej Wajgert

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    59 (42,45%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Szczawno, Majaczewice, Biadaczew

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zdzisław Szmytka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ”

    116 (62,70%)

    Jolanta Werner

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    69 (37,30%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Prażmów, Będków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aleksander Stanisław Kosakiewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Kamionka, Jarocice, Nieczuj

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Beata Płóciennik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ”

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Grabówka, Marianów, Wolnica Grabowska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Edward Wojtyżak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ”

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Niechmirów, Wolnica Niechmirowska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Jadwiga Cłapa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ”

    40 (24,54%)

    Jarosław Stanisław Gruchot

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD TWOREK

    56 (34,36%)

    Krzysztof Wysota

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    67 (41,10%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Wola Będkowska, Świerki, Redzeń Drugi

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Józef Katarzyniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ”

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Gronów, Brzeźnica

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Teresa Janiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ”

    60 (39,74%)

    Monika Beata Szymczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    91 (60,26%)