Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Ulice: ul. Bosmańska, ul. Czatkowska, ul. Szyprów, ul. Kapitańska, ul. Marynarska, ul. Retmańska, ul. Chłopska, ul. Dokerów, ul. Flisaków, ul. Nizinna, ul. Okrętowa, ul. Partyzantów, ul. Pionierów, ul. Portowców, ul. Robotnicza, ul. Rzemieślnicza, ul. Spółdzielcza, ul. Stoczniowców, ul. Wiślana, ul. Za Portem, ul. Kapitana Mamerta Stankiewicza, ul. Elżbiety, ul. Kolejowa, ul. Krucza, ul. Łąkowa, ul. Młyńska, ul. Półwiejska, ul. Prosta, ul. Wierzbowa, ul. Wilcza, ul. Za Dworcem, ul. Żuławska, ul. Wojska Polskiego Nr 1 - 3 i 32 - 35 (do wiaduktu), ul. Jana z Kolna, ul. Kopernika, ul. Królowej Jadwigi, ul. Lecha, Plac Marszałka Piłsudskiego, ul. Strzelecka, ul. Słowackiego, ul. 1 Maja, ul. Kościuszki, ul. Nowa, ul. Obrońców Westerplatte, ul. Sambora, ul. Małgorzaty Samborówny, ul. Ks. Ściegiennego, ul. Chopina, ul. Dominikańska, ul. Garncarska, Plac Św. Grzegorza, Plac Gen. Józefa Hallera, ul. Podmurna, ul. Kościelna, ul. Krótka, ul. Lipowa, ul. Mestwina, ul. Nad Wisłą, ul. Okrzei, ul. Podgórna, ul. Rybacka, ul. Wodna, ul. Zamkowa, ul. Żeglarska, ul. Mickiewicza, ul. Łazienna, ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, ul. Ks. Aleksandra Kupczyńskiego, ul. Stara, ul. Skromna, ul. Kręta, ul. Jarosława Dąbrowskiego, ul. Ogrodowa, ul. Kołłątaja, ul. Ignacego Paderewskiego, ul. Stroma, ul. Wąska;
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
2
Anita Dorota Piepiórka
182
(4,91%)
-
4
Grzegorz Jan Metryka
20
(0,54%)
-
3
Katarzyna Maria Osowska
62
(1,67%)
-
1
Michał Jacek Ciesielski
334
(9,01%)
-
5
Krzysztof Giełdon
69
(1,86%)
-
7
Paweł Andrzej Czerwiński
26
(0,70%)
-
6
Mirela Kliczewska
6
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE NA PLUS
-
7
Józef Marcin Ziółkowski
253
(6,82%)
-
3
Katarzyna Maria Tomczak
46
(1,24%)
-
1
Krzysztof Grzegorz Misiewicz
375
(10,12%)
-
4
Franciszek Zakrzewski
53
(1,43%)
-
6
Dorota Mirotta
60
(1,62%)
-
2
Bożena Anna Chylicka
310
(8,36%)
-
5
Antoni Truszkowski
40
(1,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Andrzej Zblewski
150
(4,05%)
-
4
Bogumiła Janina Dulny
100
(2,70%)
-
1
Józef Cichon
304
(8,20%)
-
3
Robert Mieczysław Draszyński
42
(1,13%)
-
5
Jarosław Szałajda
26
(0,70%)
-
6
Joanna Agnieszka Niedźwiecka
95
(2,56%)
-
7
Lucyna Danuta Urmanin
137
(3,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIADOMY TCZEW
-
1
Piotr Szczepan Czapiewski
46
(1,24%)
-
2
Bartosz Paprot
74
(2,00%)
-
3
Anna Maciejewska
35
(0,94%)
-
6
Paulina Ewa Siewierska
13
(0,35%)
-
5
Natalia Kamila Diller
10
(0,27%)
-
4
Arkadiusz Bronisław Iwanow
13
(0,35%)
-
7
Łukasz Marek Czerniewski
59
(1,59%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Iwona Beata Nitza
451
(12,17%)
-
4
Andrzej Bieniek
25
(0,67%)
-
2
Aleksandra Kobylnicka
62
(1,67%)
-
5
Monika Martyna Działdowska
31
(0,84%)
-
6
Jerzy Stefan Dziąba
18
(0,49%)
-
7
Adam Jerzy Wijas
24
(0,65%)
-
3
Jarosław Winnicki
21
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #TNP
-
7
Kamila Celina Grund
12
(0,32%)
-
2
Barbara Aleksandra Leman-Sienkiewicz
22
(0,59%)
-
1
Aleksandra Kulas
41
(1,11%)
-
3
Małgorzata Szydlik
5
(0,13%)
-
4
Marcin Sebastian Chełstowski
43
(1,16%)
-
5
Roman Stanisław Sawicki
1
(0,03%)
-
6
Krzysztof Andrzej Chełstowski
11
(0,30%)
Okręg 2
Ulice: ul. Zielona, ul. Sienkiewicza, ul. Staszica, ul. Krasińskiego, ul. Parkowa, ul. Wybickiego, ul. Wyspiańskiego, ul. Czyżykowska, ul. Nadbrzeżna, ul. Matejki, ul. Generała Dąbrowskiego, ul. Pułaskiego, ul. Szkoły Morskiej, ul. 30 Stycznia, ul. Kasprowicza, ul. Sportowa, ul. Janusza Kusocińskiego, ul. Gen. Bema, ul. Marii Konopnickiej, ul. Bolesława Prusa, ul. Stefana Żeromskiego, ul. Franciszka Fenikowskiego, ul. Wincentego Pola, ul. Ks. Bernarda Sychty, ul. ks. Jana Twardowskiego, ul. Wybudowanie, ul. Jarosława Iwaszkiewicza, ul. Bałdowska, ul. Jabłoniowa, ul. Wisławy Szymborskiej, ul. Konarskiego, ul. Orkana, ul. Polna, ul. Starowiejska, ul. Nowowiejska, ul. Kochanowskiego, ul. Tetmajera, ul. Orzeszkowej, ul. Ceglarska, ul. Reja, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Lecha Bądkowskiego, ul. Biskupa Konstantyna Dominika, ul. Tadeusza Boya – Żeleńskiego, ul. Ks. Feliksa Bolta, ul. Karola Borchardta, ul. Władysława Broniewskiego, ul. Józefa Czyżewskiego, ul. Adolfa Dygasińskiego, ul. Forsterów, ul. Aleksandra Fredry, ul. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, ul. Konstantego Gałczyńskiego, ul. Bartosza Głowackiego, ul. Józefa Chełmońskiego, ul. Wiktora Jagalskiego, ul. ppłk. Stanisława Janika, ul. Romana Klima, ul. Wojciecha Kossaka, ul. Juliusza Kraziewicza, ul. Czesława Miłosza, ul. Romana Landowskiego, ul. Anny Łajming, ul. Jacka Malczewskiego, ul. Ks. Władysława Młyńskiego, ul. Zofii Nałkowskiej, ul. C. Kamila Norwida, ul. Ks. J. St. Pasierba, ul. Przemysłowa, ul. Juliana Przybosia, ul. Władysława Reymonta, ul. Leopolda Staffa, ul. Jana Stanisławskiego, ul. Spacerowa, ul. Wita Stwosza, ul. Juliana Tuwima, ul. St. Ignacego Witkiewicza, ul. Leona Wyczółkowskiego, ul. Gabrieli Zapolskiej, ul. por. Józefa Dambka, ul. por. Józefa Gierszewskiego, Ks. ppłka Józefa Wryczy, ul. rotm. Witolda Pileckiego, ul. płka Ryszarda Kuklińskiego, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki, ul. Andrzeja Struga, ul. Piaskowa, ul. Tczewskich Saperów, Plac Patriotów, ul. Targowa, ul. Grunwaldzka, ul. Fabryczna, ul. Mieszka I, ul. Księżniczki Dobrawy, ul. Bolesława Chrobrego, ul. Rycerska, ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Piastowska, ul. Świętopełka, ul. Przemysława II, ul. Poligonowa;
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
2
Mirosław Witold Kaffka
149
(2,74%)
-
3
Alicja Barbara Olszewska
80
(1,47%)
-
4
Arkadiusz Brzozowski
123
(2,26%)
-
6
Marta Barbara Czarnecka
54
(0,99%)
-
7
Rafał Szczepan Dietrich
60
(1,10%)
-
5
Danuta Sabina Żywicka
104
(1,91%)
-
1
Łukasz Andrzej Brządkowski
408
(7,50%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE NA PLUS
-
1
Mirosław Augustyn
508
(9,34%)
-
2
Kazimierz Mokwa
715
(13,15%)
-
3
Anna Maria Pawelec
113
(2,08%)
-
4
Piotr Edmund Wojciechowski
92
(1,69%)
-
6
Ewa Barbara Gren
26
(0,48%)
-
5
Danuta Drelak
54
(0,99%)
-
7
Tomasz Gerard Tobiański
556
(10,23%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Tadeusz Adam Dzwonkowski
959
(17,64%)
-
2
Andrzej Abramczyk
77
(1,42%)
-
3
Barbara Maria Mazela
42
(0,77%)
-
4
Dorota Maria Bąk
49
(0,90%)
-
5
Zofia Drozdowska
72
(1,32%)
-
6
Dariusz Piotr Magdoń
16
(0,29%)
-
7
Marian Jan Sarnowski
63
(1,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIADOMY TCZEW
-
7
Barbara Maria Sarnowska
43
(0,79%)
-
3
Alina Anna Urban
40
(0,74%)
-
2
Kamil Marek Sarnowski
47
(0,86%)
-
6
Michał Stanisław Skowroński
16
(0,29%)
-
5
Andrzej Franciszek Nowakowski
1
(0,02%)
-
4
Dominika Dorota Thomas
22
(0,40%)
-
1
Łukasz Mirosław Czerniewicz
44
(0,81%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Marcin Szulc
260
(4,78%)
-
4
Gabriela Zoch
78
(1,43%)
-
5
Marian Mateusz Ormanin
78
(1,43%)
-
1
Brygida Małgorzata Genca
365
(6,71%)
-
3
Waldemar Adam Boniek
31
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #TNP
-
3
Jarosław Wojciech Litka
7
(0,13%)
-
5
Renata Bednarek
13
(0,24%)
-
4
Jonasz Michał Pakizer
20
(0,37%)
-
1
Anna Maria Urban
34
(0,63%)
-
2
Katarzyna Kamila Kuźnik-Bluhm
18
(0,33%)
Okręg 3
Ulice: ul. Gdańska, ul. Południowa, ul. Mostowa, ul. Nowy Rynek, ul. Pomira, ul. Kaszubska, ul. Kozia, ul. Pomorska, ul. Sadowa, ul. Kwiatowa, ul. Malinowska, ul. Jana Sobieskiego, ul. Dworcowa, ul. Północna, ul. Gazety Tczewskiej, ul. Warsztatowa, ul. Jedności Narodu, ul. Chłodna, ul. Saperska, Aleja Zwycięstwa, ul. Niepodległości, ul. Wyzwolenia, ul. Wojska Polskiego od Nr 6 - 31 (od wiaduktu);
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
4
Sylwia Katarzyna Kamień
52
(1,23%)
-
6
Aleksandra Maria Kussowska
73
(1,73%)
-
5
Ewa Kaliszuk
36
(0,85%)
-
7
Bartosz Jakub Kulaszewski
45
(1,07%)
-
1
Jarosław Piotr Bartoszewski
138
(3,28%)
-
2
Grzegorz Franciszek Tyrolski
80
(1,90%)
-
3
Krzysztof Piotr Maj
52
(1,23%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE NA PLUS
-
5
Krystyna Maria Biernacka
57
(1,35%)
-
3
Maciej Wacław Skiberowski
199
(4,73%)
-
7
Ryszard Piotr Brucki
143
(3,40%)
-
1
Mirosław Stanisław Pobłocki
701
(16,65%)
-
6
Katarzyna Magdalena Karnowska
64
(1,52%)
-
4
Marlena Krystyna Mueller
30
(0,71%)
-
2
Czesław Zygmunt Roczyński
135
(3,21%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Ewa Danuta Ziółek - Radziszewska
170
(4,04%)
-
6
Katarzyna Studená
95
(2,26%)
-
3
Michał Stefan Wieczorkowski
92
(2,18%)
-
2
Maria Anna Wons
120
(2,85%)
-
1
Mieczysław Matysiak
416
(9,88%)
-
5
Mieczysław Śliwka
96
(2,28%)
-
4
Zygmunt Drozdowski
117
(2,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIADOMY TCZEW
-
1
Zbigniew Antoni Urban
191
(4,54%)
-
3
Ewa Bogusława Wasiek
11
(0,26%)
-
2
Dorota Anna Warczak - Wyczyńska
34
(0,81%)
-
4
Jacek Mucha
29
(0,69%)
-
5
Roman Szweda
46
(1,09%)
-
6
Marcin Tomasz Osnowski
9
(0,21%)
-
7
Weronika Zuzanna Krasowska
16
(0,38%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Mirosława Danuta Kucharek
144
(3,42%)
-
4
Monika Anna Wajdeman
30
(0,71%)
-
3
Małgorzata Zofia Burczyk
94
(2,23%)
-
5
Rajmund Jan Dominikowski
299
(7,10%)
-
1
Wojciech Stefan Borzyszkowski
344
(8,17%)
-
7
Monika Teresa Węcław
45
(1,07%)
-
6
Karol Mariusz Urbański
8
(0,19%)
Okręg 4
Ulice: ul. Armii Krajowej, ul. Romualda Traugutta, ul. Obrońców Tczewa, ul. Generała Bora-Komorowskiego, ul. Generała Leopolda Okulickiego, ul. Hanny Hass, ul. Harcerska, ul. Władysława Jurgo, ul. Gryfa Pomorskiego, ul. Działkowa, ul. Generała Grota-Roweckiego, ul. Jodłowa, ul. Jaworowa, ul. Jarzębinowa, ul. Brzozowa, ul. Kasztanowa, ul. Topolowa, Aleja Solidarności, ul. Akacjowa, ul. Żwirki, ul. Jakuba Jasińskiego, ul. Kilińskiego, ul. Suchostrzygi Dworzec, ul. Władysława Jagiełły, ul. Władysława Andersa, ul. Stefana Batorego, ul. Królowej Bony, ul. Kazimierza Jagiellończyka, ul. Jagiellońska, ul. Lotnicza, ul. Królowej Marysieńki, ul. Janusza Korczaka, ul. Rejtana, ul. Skarszewska, ul. Zygmunta Starego, ul. Gen. Władysława Sikorskiego, ul. Suchostrzycka, ul. Wigury, ul. Christiana Andersena, ul. Jana Brzechwy, ul. Czerwonego Kapturka, ul. Braci Grimm, ul. Jasia i Małgosi, Aleja Kociewska, ul. Piotrowo, ul. Kubusia Puchatka, ul. Pinokia, ul. Szewczyka Dratewki, ul. Rokicka;
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
1
Wojciech Leszek Drzeżdżon
343
(4,06%)
-
2
Witold Jacek Chamski
319
(3,77%)
-
9
Magdalena Anna Ratajczak
26
(0,31%)
-
4
Daniel Włodzimierz Piechowski
51
(0,60%)
-
6
Paweł Artur Herold
49
(0,58%)
-
3
Mariusz Portjanko
141
(1,67%)
-
10
Marcin Paweł Kussowski
373
(4,41%)
-
7
Wioleta Katarzyna Justa - Grzesik
28
(0,33%)
-
5
Barbara Teresa Driewit
33
(0,39%)
-
8
Ewa Anna Stojałowska
13
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE NA PLUS
-
3
Kazimierz Ickiewicz
637
(7,53%)
-
1
Zenon Bronisław Drewa
678
(8,02%)
-
2
Gertruda Janina Pierzynowska
724
(8,56%)
-
4
Krzysztof Marian Bejgrowicz
298
(3,52%)
-
5
Katarzyna Barbara Żurawska
39
(0,46%)
-
8
Aleksandra Irena Gluth
25
(0,30%)
-
6
Krystian Marek Cieśnik
309
(3,65%)
-
7
Adriana Maria Chabowska
70
(0,83%)
-
9
Marek Byczkowski
60
(0,71%)
-
10
Michał Marian Bollin
257
(3,04%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Piotr Eugeniusz Antczak
786
(9,30%)
-
6
Anna Maria Krykowska
127
(1,50%)
-
5
Dawid Walerian Giełdon
99
(1,17%)
-
3
Wojciech Stanisław Korda
472
(5,58%)
-
4
Agnieszka Maria Bielecka
110
(1,30%)
-
2
Jerzy Włodzimierz Bredau
69
(0,82%)
-
7
Radosław Wojciech Wiecki
41
(0,48%)
-
8
Joanna Maria Gołyńska
59
(0,70%)
-
10
Marcelina Elżbieta Gowin
160
(1,89%)
-
9
Sławomir Stanisław Zyganowski
48
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIADOMY TCZEW
-
1
Wiesława Anna Quella
176
(2,08%)
-
4
Andrzej Artur Kulla
47
(0,56%)
-
10
Tomasz Klimczak
220
(39,29%)
-
3
Agnieszka Karolina Kołek
37
(0,44%)
-
2
Jakub Andrzej Kruszyński
96
(1,14%)
-
8
Monika Królikowska
14
(0,17%)
-
5
Patryk Jacek Saczuk
39
(0,46%)
-
9
Grzegorz Piotr Glinka
20
(0,24%)
-
7
Tomasz Ryszard Wójcik
53
(0,63%)
-
6
Paulina Barbara Jaskulska
25
(0,30%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Roman Janusz Kucharski
553
(6,54%)
-
3
Rafał Zbysław Barcikowski
89
(1,05%)
-
2
Waldemar Stanisław Kuniszewski
145
(1,71%)
-
6
Jacek Grundman
58
(0,69%)
-
9
Alicja Handke-Owsiak
328
(3,88%)
-
4
Janina Teresa Rosa
84
(0,99%)
-
5
Alicja Jolanta Grala
128
(1,51%)
-
8
Piotr Maciej Irzyk
20
(0,24%)
-
7
Anna Trutkowska
17
(0,20%)