Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Trzydnik Duży
Pokaż więcej
Beata Drewniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZYDNIK DUŻY
89
(52,66%)
Piotr Kazimierz Hawryło
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(47,34%)
Okręg 2
Agatówka, Budki
Pokaż więcej
Jerzy Adam Kot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZYDNIK DUŻY
107
(67,72%)
Marek Kosikowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(32,28%)
Okręg 3
Trzydnik Duży-Kolonia
Pokaż więcej
Ryszard Władysław Serafin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZYDNIK DUŻY
79
(51,63%)
Adam Piotr Jach
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(48,37%)
Okręg 4
Trzydnik Mały
Pokaż więcej
Sylwester Flis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZYDNIK DUŻY
102
(58,62%)
Ewa Gertruda Grab
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(41,38%)
Okręg 5
Dąbrowa, Dąbrowa-Choiny
Pokaż więcej
Joanna Gozdalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZYDNIK DUŻY
10
(6,13%)
Dariusz Szmit
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
95
(58,28%)
Tomasz Krzysztof Żak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(35,58%)
Okręg 6
Łychów Gościeradowski, Łychów Szlachecki
Pokaż więcej
Grzegorz Mariusz Czerwonka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZYDNIK DUŻY
125
(63,13%)
Michał Szot
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(36,87%)
Okręg 7
Liśnik Mały, Olbięcin od nr 1 do nr 136
Pokaż więcej
Joanna Bis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZYDNIK DUŻY
45
(21,23%)
Stanisław Kowalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
101
(47,64%)
Tomasz Wojciech Dyguś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(31,13%)
Okręg 8
Dąbrowa-Kolonia, Dębowiec, Olbięcin od nr 137 do nr 247A, Wólka Olbięcka
Pokaż więcej
Maria Mirodka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(30,65%)
Piotr Wojtan
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
128
(51,61%)
Piotr Mateusz Jach
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
44
(17,74%)
Okręg 9
Owczarnia, Rzeczyca Księża od nr 1 do nr 100
Pokaż więcej
Grzegorz Stanisław Radwan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZYDNIK DUŻY
0
(0,00%)
Okręg 10
Rzeczyca Księża od nr 101 do nr 257
Pokaż więcej
Wojciech Nawrocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT KRAŚNICKI-WSPÓLNA SPRAWA
0
(0,00%)
Okręg 11
Rzeczyca Ziemiańska-Kolonia
Pokaż więcej
Piotr Grzegorz Paździora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZYDNIK DUŻY
43
(43,00%)
Teresa Tupaj
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(57,00%)
Okręg 12
Rzeczyca Ziemiańska od nr 1 do nr 79, i od nr 208 do nr 290
Pokaż więcej
Marzena Maria Frania
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZYDNIK DUŻY
109
(58,29%)
Barbara Anna Wojciechowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(41,71%)
Okręg 13
Rzeczyca Ziemiańska od nr 80 do nr 207, Zielonka
Pokaż więcej
Sebastian Adam Dziedzic
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZYDNIK DUŻY
73
(40,11%)
Włodzimierz Stasiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(39,01%)
Barbara Chmura
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(20,88%)
Okręg 14
Węglin, Węglinek
Pokaż więcej
Damian Mariusz Skwara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZYDNIK DUŻY
51
(20,00%)
Jan Pęzioł
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(19,22%)
Ryszard Dolecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
155
(60,78%)
Okręg 15
Wola Trzydnicka
Pokaż więcej
Michał Herbet
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
106
(63,47%)
Arkadiusz Pikuła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(36,53%)