Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatAdama Mickiewicza, Aleksandrowska, Bolesława Prusa, Fryderyka Chopina, Juliusza Słowackiego, Pastorczyk, Kolonie pod Zabielem, 1 Maja, Henryka Sienkiewicza, Stefana Żeromskiego, Tadeusza Kościuszki, Wojska Polskiego część od Placu Wolności do nr 65 włącznie bez numeru 26, 28, 30, 36, 38a, b, c, d, e, f, g, h, i.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Armii Krajowej, Marii Konopnickiej od nr 6, Stanisława Krupki, Św. Floriana.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Boczna, Czysta, Konstytucji 3 Maja, Łąkowa, Stefana Okrzei, Polna, Stanisława Staszica, Strażacka, Zielona, Żurawia.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Słoneczna, Jana Sobieskiego, Marsz. Józefa Piłsudskiego, Krótka, Sadowa, Senatorska, Szkolna, Wesoła, Zacisze, Zakole.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Jana z Kolna, Kościelna, Księcia Janusza I, Łabno Małe, Pl. Kard. Stefana Wyszyńskiego, Plac Wolności.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Grunwaldzka, Kolonie pod Janowem, Łabno Duże, Łazienna, Mikołaja Kopernika, Ogrodowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
11 Listopada nr 12, 14, 16, 18.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Teofila Kubraka, Marii Konopnickiej 2, 3, 3a, 4, 5, 11 Listopada 20, Wojska Polskiego 26, 28, 30.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sportowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Ciepła, Fabryczna, Handlowa, Kolejowa, Kolonie pod Rupinem, 11 Listopada nr 1, 6, 7, 8, 10, 15, 17, Przemysłowa, Składowa, Targowa, Towarowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Gen. Władysława Sikorskiego nr 4, 5, 6, 8, 10.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Gen. Władysława Sikorskiego nr 2, 3, 3a, 3b, 3c, 11 Listopada 3, Stanisława Milewskiego, Wojska Polskiego nr 36, 38a, b, c, d, e, f, g, h, i.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Ks. J. L. Grajewskiego, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Sosnowa, Świerkowa, Wincentego Witosa nr 1, Wojska Polskiego nr 67, 67a, 69, 69a.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Wincentego Witosa nr 3, 3a, 5, 7, 9, 11.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Marii Dąbrowskiej, Wincentego Witosa nr 13, 15, 17, 19, 21, 23.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów