Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
BOKINY, DANIŁOWO DUŻE, DANIŁOWO MAŁE, GĄSÓWKA-OLEKSIN, GĄSÓWKA-OSSE, GĄSÓWKA-SKWARKI, GĄSÓWKA-SOMACHY, GĄSÓWKA STARA, ŁAPY-DĘBOWINA, ŁAPY-KOŁPAKI, ŁAPY-KORCZAKI, ŁAPY-ŁYNKI, ŁAPY-PLUŚNIAKI, ŁAPY-SZOŁAJDY, ŁUPIANKA NOWA, ŁUPIANKA STARA, PŁONKA KOŚCIELNA, PŁONKA-KOZŁY, PŁONKA-MATYSKI, PŁONKA-STRUMIANKA, ROSZKI-WŁODKI, ROSZKI-WODŹKI, WÓLKA WANIEWSKA, UHOWO I i UHOWO II
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Beata Piekarska
170
(5,86%)
-
1
Maciej Michno
226
(7,79%)
-
2
Marek Gołko
177
(6,10%)
-
6
Anna Sakowicz
95
(3,28%)
-
5
Karol Brzozowski
195
(6,72%)
-
7
Adam Perkowski
15
(0,52%)
-
8
Andrzej Roszkowski
172
(5,93%)
-
4
Edyta Antonina Łapińska
278
(9,59%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
2
Halina Kamińska
89
(3,07%)
-
1
Krzysztof Gołaszewski
227
(7,83%)
-
3
Piotr Kamiński
118
(4,07%)
-
4
Iwona Kitlas
167
(5,76%)
-
5
Krystyna Grabowska
142
(4,90%)
-
7
Barbara Jóźwiak
25
(0,86%)
-
6
Ryszard Jan Roszkowski
92
(3,17%)
-
8
Aldona Ewelina Jamiołkowska
116
(4,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RESTART
-
2
Mariusz Hryc
42
(1,45%)
-
4
Agnieszka Łupińska
76
(2,62%)
-
3
Łukasz Romanowicz
37
(1,28%)
-
1
Mariusz Roszkowski
25
(0,86%)
-
5
Agnieszka Perkowska
7
(0,24%)
-
6
Bartłomiej Dębicki
17
(0,59%)
-
7
Katarzyna Porowska
1
(0,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY
-
1
Klara Iwacyk
170
(5,86%)
-
3
Axel Dariusz Gumkowski
61
(2,10%)
-
8
Anna Kulwicka
13
(0,45%)
-
6
Artur Kamiński
7
(0,24%)
-
2
Piotr Roszkowski
49
(1,69%)
-
4
Elżbieta Wyszyńska
55
(1,90%)
-
7
Robert Grabowski
6
(0,21%)
-
5
Piotr Mieczysław Pietraszko
30
(1,03%)
Okręg 2
ŁAPY: BRAŃSKA, CICHA, DŁUGA, HARCERSKA, POŁUDNIOWA, SŁONECZNA, STALOWA, TĘCZOWA, ŻWIRKI I WIGURY, BAGIŃSKIEGO, CMENTARNA, KONOPNICKIEJ, CZERWONEGO KRZYŻA, MAŁA, PARAFIALNA, GRZYBOWA, 11 LISTOPADA, KASPRZAKA, NADNARWIAŃSKA, NOWOWIEJSKA, PRUSA, SIENKIEWICZA, SZWARCE, ŻURAWIA, BOCIANIA, BOCIAŃSKA, GRANICZNA, JASNA, KRUCZA, NILSKIEGO-ŁAPIŃSKIEGO, OKOPOWA, PIĘKNA, SPOKOJNA, 3 MAJA, WODOCIĄGOWA, WRONIA, HUZARA, GEODETÓW, LANGIEWICZA, JASKÓŁCZA, JASTRZĘBIA, POWSTAŃCÓW STYCZNIOWYCH, CUKROWNICZA, ORLA, PRZEMYSŁOWA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Jarosław Porowski
107
(4,54%)
-
6
Irena Falkowska-Błażewicz
24
(1,02%)
-
3
Janusz Jamiołkowski
96
(4,07%)
-
1
Leszek Paweł Gulewicz
428
(18,17%)
-
2
Urszula Jabłońska
152
(6,45%)
-
4
Adam Karasiewicz
227
(9,63%)
-
7
Agnieszka Maria Onichimiuk
148
(6,28%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
1
Wiesław Szustak
196
(8,32%)
-
5
Marta Wnorowska
10
(0,42%)
-
3
Zenon Borowski
67
(2,84%)
-
2
Roman Falkowski
99
(4,20%)
-
4
Małgorzata Chorodyńska
30
(1,27%)
-
6
Anna Łupińska
5
(0,21%)
-
7
Andrzej Roszkowski
90
(3,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RESTART
-
5
Grażyna Weronika Golon
24
(1,02%)
-
3
Stanisława Piotrowska
11
(0,47%)
-
1
Sylwester Perkowski
26
(1,10%)
-
2
Paweł Ciborowski
30
(1,27%)
-
4
Adam Lewicki
5
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY
-
2
Krzysztof Popławski
31
(1,32%)
-
5
Anna Michalska
6
(0,25%)
-
6
Lidia Werbowska
12
(0,51%)
-
4
Krzysztof Siennicki
91
(3,86%)
-
1
Piotr Łapszo
370
(15,70%)
-
7
Marcin Andrzej Kruszewski
52
(2,21%)
-
3
Alicja Zgajewska
19
(0,81%)
Okręg 3
ŁAPY: ASNYKA, KOLEJOWA, KOŚCIELNA, LENARTOWICZA, LEŚNA, LETNIA, SOKOŁOWSKA, SOSNOWA, SURAŻSKA, WARSZAWSKA, WITOSA, CYBISA, DUNIKOWSKIEGO, GŁUCHA, GOŹDZIKOWSKA, MATEJKI, MOKRA, OGRODOWA, PŁONKOWSKA, SŁAWIŃSKIEGO, W. STWOSZA, SZKOLNA, WYSPIAŃSKIEGO, WYSZYŃSKIEGO, ŻABIA, BOH. WESTERPLATTE, GIERYMSKIEGO, GROTTGERA, KORCZAKA, KOSSAKA, MACZKA, MAKOWSKIEGO, MICHAŁOWSKIEGO, SZPITALNA, TUWIMA, CHEŁMOŃSKIEGO, FAŁATA, GŁÓWNA, ZDROJOWA, KRAŃCOWA, MALCZEWSKIEGO, NIKIFORA, PANKIEWICZA, STRAŻACKA, WITKACEGO, WYCZÓŁKOWSKIEGO, BUKOWA, DĘBOWA, GRABOWA, JAWOROWA, JESIONOWA, KLONOWA, NOWA, POLNA (PARZ. OD 46 DO KOŃCA, NIEPARZ. OD 31 DO KOŃCA), TOPOLOWA, ŚWIERKOWA, GRUNTOWA, WYGWIZDOWO, DOLNA, NOWY RYNEK, PRZECHODNIA, ŚLISKA, ŚREDNIA, JAŚMINOWA, KONWALIOWA, MAKOWA, RÓŻANA, PIASKOWA (OD NR 1 DO NR 9), STOKROTKOWA, BAGNO, GĘSIA, SIKORSKIEGO (OD NR 51 DO KOŃCA), CHABROWA, DALIOWA, HIACYNTOWA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Piotr Pułkośnik
309
(14,44%)
-
4
Wojciech Grodzki
222
(10,37%)
-
2
Marek Ołtarzewski
95
(4,44%)
-
3
Adam Perkowski
124
(5,79%)
-
5
Emilia Malinowska
186
(8,69%)
-
6
Antonina Szpakowska
98
(4,58%)
-
7
Katarzyna Zakrzewska
38
(1,78%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
6
Danuta Wojciuk
3
(0,14%)
-
3
Rafał Michałowski
71
(3,32%)
-
4
Jolanta Dorota Sak
25
(1,17%)
-
5
Jacek Piszczatowski
40
(1,87%)
-
2
Piotr Kurzyna
153
(7,15%)
-
1
Andrzej Witold Mojkowski
207
(9,67%)
-
7
Ewa Łapińska-Bekisz
20
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RESTART
-
1
Krzysztof Łapiński
25
(1,17%)
-
5
Karolina Łapińska
11
(0,51%)
-
3
Andrzej Warciński
17
(0,79%)
-
4
Halina Sokół
10
(0,47%)
-
2
Mateusz Duchnowski
27
(1,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY
-
4
Regina Murawska
29
(1,36%)
-
1
Stanisław Żochowski
261
(12,20%)
-
3
Robert Starnawski
18
(0,84%)
-
6
Krzysztof Kozłowski
57
(2,66%)
-
2
Ewa Sakowicz
68
(3,18%)
-
5
Irena Maria Gąsowska
26
(1,21%)
Okręg 4
ŁAPY: SIKORSKIEGO (OD 1 DO 50), CZELADNICZA, KRZYWA, LEŚNIKOWSKA, ŁĄKOWA, MOSTOWA, RZEMIEŚLNICZA, SPÓŁDZIELCZA, WĄSKA, GÓRNA, KOPERNIKA, OSIEDLOWA, POLNA (PARZYSTE OD 2 DO 44, NIEPARZYSTE OD 1 DO 23), ARMII KRAJOWEJ, PIŁSUDSKIEGO, BOCZNA, GLINIANA, ORZESZKOWEJ, SŁOWACKIEGO, BARWIKOWSKA, PUCHALSKIEGO, WODZICKIEGO, PIWNA, HANDLOWA, PLAC NIEPODLEGŁOŚCI, CYGAŃSKIEGO, SIEDLECKIEGO, KŁOSOWA, PARKOWA, ŻYTNIA, PIASKOWA (OD NR 10 DO KOŃCA), ZACHODNIA, PÓŁNOCNA, KRASZEWSKIEGO, ŁANOWA, ODLEGŁA, ŻNIWNA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Małgorzata Perkowska
125
(5,45%)
-
2
Marianna Kaczyńska
129
(5,62%)
-
1
Sławomir Jan Maciejewski
304
(13,25%)
-
3
Dariusz Wincenciak
155
(6,75%)
-
5
Wanda Danuta Modzelewska
35
(1,53%)
-
6
Radosław Wiesław Zaremba
55
(2,40%)
-
7
Henryk Łupiński
58
(2,53%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
2
Barbara Łapińska
131
(5,71%)
-
1
Barbara Ekiert
172
(7,49%)
-
6
Stanisław Płoński
8
(0,35%)
-
3
Karol Józef Kaczyński
7
(0,31%)
-
5
Halina Kazimiera Łupińska
6
(0,26%)
-
7
Joanna Kozicz
146
(6,36%)
-
4
Janusz Cwaliński
28
(1,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY
-
1
Przemysław Jaroszewski
183
(7,97%)
-
6
Agnieszka Krystyna Bokiniec
38
(1,66%)
-
4
Magdalena Falkowska
17
(0,74%)
-
5
Andrzej Rogowski
124
(5,40%)
-
7
Kamila Klim
71
(3,09%)
-
3
Piotr Krawczyk
29
(1,26%)
-
2
Joanna Micota
474
(20,65%)