Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Wasilków

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Wasilków ulice: Białostocka, Ciemna, Dworna, Gajna, Tadeusza Kościuszki, Kryńska od nr 50 do 66

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WASILKÓW - CZAS NA ZMIANY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Łukasz Marcin Bojanowski
      193 (53,61%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WASILKÓW WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Adam Żukowski
      167 (46,39%)

    Okręg 2

    Wasilków ulice: Bagienna, Bociania, Edwarda Godlewskiego, Kryńska od nr 1 do 49, Adama Mickiewicza, Nowa, Jana Pawła II, Pogodna, Rynek Kilińskiego, Słoneczna, Wincentego Witosa, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Zaułek

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WASILKÓW WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Piotr Adam Półtorak
      0 (0,00%)

    Okręg 3

    Wasilków ulice: Cechowa, Chabrowa, Dolna, Elektryczna, Łukasza Górnickiego, Jakimy, Kolejowa, Kupiecka, Łazienna, Przejazdowa, Rzemieślnicza, Spożywcza, Stanisława Staszica, Wielobranżowa, Wojtachowska, Grzegorza Wołowicza, Wspólna, Żwirowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WASILKÓW - CZAS NA ZMIANY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Irena Godlewska
      165 (30,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WASILKÓW WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Michał Król
      224 (41,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Jarosław Leszko
      151 (27,96%)

    Okręg 4

    Wasilków ulice: Grodzieńska, Kościelna od nr 1 do 61, 63, 64, 66, 68, 70, 72, Supraślska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WASILKÓW - CZAS NA ZMIANY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marcin Kanon
      75 (26,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WASILKÓW WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Anna Pszczółka
      159 (55,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Mateusz Marczukiewicz
      53 (18,47%)

    Okręg 5

    Wasilków ulice: Grzybowa, Jagodowa, Klonowa, Łąkowa, Olszowa, Piaskowa, Polna, Projektowana, Rolna, Wiśniowa, Żurawia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WASILKÓW - CZAS NA ZMIANY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marek Ignatowski
      169 (49,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WASILKÓW WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Rafał Czaplejewicz
      78 (22,87%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Grzegorz Czarnecki
      94 (27,57%)

    Okręg 6

    Wasilków ulica: Emilii Plater

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WASILKÓW - CZAS NA ZMIANY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Agnieszka Szóstko
      106 (33,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WASILKÓW WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jerzy Wierchanowicz
      68 (21,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marek Kojło
      144 (45,28%)

    Okręg 7

    Wasilków ulice: Błękitna, Cisowa, Czysta, Dereniowa, Jurowiecka, Kamienna, Leśna, Nadawki, Nadrzeczna, Ogrodowa, Piasta, Produkcyjna, Przemysłowa, Przytorowa, Henryka Sienkiewicza, Skrzatów, Stawowa, Torfowa, Zachodnia, Zakładowa, Zielona

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WASILKÓW - CZAS NA ZMIANY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Andrzej Augustynowicz
      198 (44,59%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WASILKÓW WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Andrzej Semeniuk
      142 (31,98%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Paulina Radziwońska
      104 (23,42%)

    Okręg 8

    Wsie: Dąbrówki, Nowodworce

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WASILKÓW - CZAS NA ZMIANY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Wojciech Norbert Winogrodzki
      206 (31,64%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WASILKÓW WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Agnieszka Sańczyk
      195 (29,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Monika Targońska-Dakowicz
      250 (38,40%)

    Okręg 9

    Wsie: Horodnianka, Studzianki Kolonie: Ożynnik, Zapieczki.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WASILKÓW - CZAS NA ZMIANY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jarosław Aleksander Zalejski
      182 (44,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WASILKÓW WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Mirosława Jadwiga Bezdziel
      147 (35,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Kamil Gawryluk
      80 (19,56%)

    Okręg 10

    Wsie: Jurowce, Osowicze, Sielachowskie.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WASILKÓW - CZAS NA ZMIANY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Janusz Kozłowski
      433 (72,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WASILKÓW WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Krzysztof Gryżenia
      167 (27,83%)

    Okręg 11

    Wsie: Katrynka, Rybniki, Sochonie wraz z gajówką Burczak, Woroszyły, Wólka-Przedmieście, Wólka Poduchowna. Kolonie: Mostek, Zaścianek.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WASILKÓW - CZAS NA ZMIANY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Halina Strociak
      140 (24,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WASILKÓW WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Tadeusz Pochodowicz
      144 (25,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SOCHONIE WSPÓLNE JUTRO”

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Magdalena Jakuć
      286 (50,18%)

    Okręg 12

    Wasilków ulice: Akacjowa, Borsucza, Brzozowa, Cedrowa, Dębowa, Jałowcowa, Jaworowa, Jesionowa, Kasztanowa, Leszczynowa, Lipowa, Lisia, Magnoliowa, Modrzewiowa, Orzechowa, Panerka, Podleśna, Ks. Wacława Rabczyńskiego, Sosnowa, Świerkowa, Wierzbowa, Wiewiórcza, Zajęcza.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WASILKÓW - CZAS NA ZMIANY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Adrian Łuckiewicz
      194 (45,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WASILKÓW WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Adam Szmurło
      184 (42,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Piotr Skiepko
      52 (12,09%)

    Okręg 13

    Wasilków ulice: Ignacego Daszyńskiego, Marii Dąbrowskiej, Romana Dmowskiego, Marii Konopnickiej, Krzywa, 11 - go Listopada, Ignacego Paderewskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Prosta, Bolesława Prusa, Równoległa, Gen. Edwarda Rydza-Śmigłego, Gen. Władysława Sikorskiego, Juliusza Słowackiego, Gen. Kazimierza Sosnkowskiego, Sportowa, Ukośna, Stefana Żeromskiego.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WASILKÓW - CZAS NA ZMIANY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Kazimierz Hapoń
      153 (38,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WASILKÓW WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Marek Bućko
      70 (17,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Tomasz Sawicki
      179 (44,53%)

    Okręg 14

    Wasilków ulice: Kościelna 62, 62/1, 65, 65A, 65B, 65C, 65D, 65E, 67, 69, 71

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WASILKÓW - CZAS NA ZMIANY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marcin Woroszyło
      59 (17,51%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WASILKÓW WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Anna Rogalewska
      119 (35,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Karol Krakowiecki
      159 (47,18%)

    Okręg 15

    Wasilków ulice: Krucza, Orla, Sokola.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WASILKÓW - CZAS NA ZMIANY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Justyna Nosorowska-Makarewicz
      68 (13,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WASILKÓW WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Magdalena Angelika Szymańska-Smarżewska
      120 (23,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Robert Lewkowicz
      332 (63,85%)