Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Rudziniec

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Rudziniec: ul. Dębowa ul. Gliwicka od nr 26 wzwyż (parzyste) od nr 73 do nr 97 (nieparzyste) ul. Kanałowa ul. Kolejowa ul. Leśna ul. Nowa ul. Opolska ul. Osiedleńcza ul. Piaskowa ul. Sosnowa ul. Sportowców ul. Stawowa ul. Stodółka ul. Szkolna, ul. Świętego Michała ul. Tartak ul. Wydzierów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Pęcherzewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    128 (44,76%)

    Henryk Kazimierz Targowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA TARGOWSKIEGO

    158 (55,24%)

    Okręg 2

    Sołectwo Rudziniec: ul. Akacjowa, ul. Brzozowa, ul. Cicha, ul. Gliwicka, od nr 2 do 24 (parzyste) od nr 1 do nr 71 (nieparzyste), ul. Górna, ul. Jaśminowa, ul. Klonowa, ul. Lipowa, ul. Nad Lisim Potokiem, ul. Młyńska, ul. Ogrodowa, ul. Olchowa, ul. Parkowa, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Wierzbowa, ul. Wodna, ul. Zamkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Alojzy Jan Karafioł

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    166 (42,46%)

    Tomasz Piotr Falfasiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”

    225 (57,54%)

    Okręg 3

    Sołectwo Rudno: ul. Dolna ul. Górna ul. Kolejowa ul. Palmowa ul. Polna ul. Potokowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Magdalena Alicja Stochaj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    83 (42,13%)

    Bernadeta Katarzyna Fitzke

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”

    73 (37,06%)

    Marek Jan Wyciślok

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO

    41 (20,81%)

    Okręg 4

    Sołectwo Rudno: ul. Boczna, ul. Dębowa, ul. Gliwicka, ul. Jesionowa, ul. Klonowa, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Morelowa, ul. Pogodna, ul. Słoneczna, ul. Sportowa, ul. Strażacka, ul. Szkolna, ul. Wiśniowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Iwona Anna Nowara

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    114 (37,01%)

    Sebastian Gerard Böhm

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”

    194 (62,99%)

    Okręg 5

    Sołectwo Bojszów: ul. Brzozowa, ul. Kasztanowa, ul. Kościelna, ul. Kościuszki, ul. Leśna, ul. Myśliwska, ul. Nowa, ul. Piwna, ul. Spokojna, ul. Sportowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mateusz Gabriel Frejno

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    69 (28,75%)

    Łukasz Piotr Pietrzyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”

    171 (71,25%)

    Okręg 6

    Sołectwo Bojszów: ul. Dąbrówka, ul. Górna, ul. Palmowa, ul. Sadowa, ul. Słoneczna, ul. Szkolna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Rafał Michał Ruprich

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    76 (41,53%)

    Sabina Irena Gabrysiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”

    107 (58,47%)

    Okręg 7

    Sołectwo: Łącza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sebastian Kancy

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    113 (70,63%)

    Beata Maria Nowak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”

    47 (29,38%)

    Okręg 8

    Sołectwo: Kleszczów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Elżbieta Bucher

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    235 (49,58%)

    Jolanta Konsek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”

    192 (40,51%)

    Adrian Aleksander Szeler

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA TARGOWSKIEGO

    47 (9,92%)

    Okręg 9

    Sołectwo: Rzeczyce, Ligota Łabędzka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Rudolf Józef Steuer

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    61 (20,54%)

    Kinga Katarzyna Lukoszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”

    176 (59,26%)

    Piotr Karplak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA TARGOWSKIEGO

    39 (13,13%)

    Bożena Maria Drózd

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENA DRÓZD

    21 (7,07%)

    Okręg 10

    Sołectwo: Bycina

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sebastian Marcin Kałuża

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    208 (65,82%)

    Elżbieta Marta Jańczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”

    108 (34,18%)

    Okręg 11

    Sołectwo: Taciszów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Barbara Richter

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    145 (72,86%)

    Katarzyna Krystyna Sembok

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”

    54 (27,14%)

    Okręg 12

    Sołectwo: Pławniowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joachim Józef Lisok

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    195 (57,02%)

    Łukasz Marek Czernecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”

    147 (42,98%)

    Okręg 13

    Sołectwo: Poniszowice, Widów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Maria Sztyrc

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    179 (52,49%)

    Regina Katarzyna Wieczorek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”

    162 (47,51%)

    Okręg 14

    Sołectwo: Słupsko, Niewiesze, Niekarmia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Manfred Szołtysik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Sołectwo: Chechło, Łany

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Beata Genowefa Szołtysek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    95 (26,39%)

    Mariusz Strójwąs

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”

    265 (73,61%)