Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Justyna Martyna Turkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(28,32%)
Sławomir Adam Zieliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
243
(71,68%)
Okręg 2
Gawłów, Karwowo.
Pokaż więcej
Monika Orlińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHACZEWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
80
(29,63%)
Mariusz Bogusław Pisarek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(30,37%)
Zbigniew Stanisław Grabowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
108
(40,00%)
Okręg 3
Altanka, Rozlazłów.
Pokaż więcej
Agnieszka Katarzyna Offerczak-Ciura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADZIEJA
241
(63,09%)
Karol Walczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(14,92%)
Mariusz Tempczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
84
(21,99%)
Okręg 4
Kąty, Bronisławy.
Pokaż więcej
Agnieszka Malik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI MALIK
158
(50,32%)
Marzanna Zofia Kołucka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHACZEWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
46
(14,65%)
Oskar Stanisław Jędrzejczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(23,25%)
Andrzej Brodowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(11,78%)
Okręg 5
Rafał Stobiecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(44,96%)
Gabriel Krzysztof Krakowiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
131
(55,04%)
Okręg 6
Władysławów, Lubiejew, Dachowa.
Pokaż więcej
Monika Jadwiga Łażewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(24,67%)
Zdzisław Jan Górecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
171
(75,33%)
Okręg 7
Jadwiga Anna Dymkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
139
(32,78%)
Grzegorz Jerzy Nitek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
285
(67,22%)
Okręg 8
Mokas, Dzięglewo.
Pokaż więcej
Marcin Piotr Pływaczewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
101
(38,70%)
Dominika Misiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
160
(61,30%)
Okręg 9
Chodakówek (Chodakówek, Żelazowa Wola) Nowe Mostki, Orły-Cesin.
Pokaż więcej
Ewelina Stępniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHACZEWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
54
(20,22%)
Waldemar Grzegorz Florczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(26,22%)
Czesław Jan Ćwikliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
143
(53,56%)
Okręg 10
Feliksów, Zosin, Kożuszki-Parcel.
Pokaż więcej
Dorota Borek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
201
(63,01%)
Janusz Stanisław Maciejski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
118
(36,99%)
Okręg 11
Chrzczany (Chrzczany, Kożuszki-Kolonia), Janszówek (Janaszówek, Wyjazd, Bogdaniec), Pilawice, Wymysłów.
Pokaż więcej
Anna Żakowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 12
Wójtówka (Wójtówka, Sochaczew-Wieś), Kaźmierów, Czyste (Czyste, Czerwonka-Wieś, Ignacówka).
Pokaż więcej
Mirosław Robert Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 13
Czerwonka-Parcel.
Pokaż więcej
Rita Sława Nagłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RITY NAGŁOWSKIEJ
0
(0,00%)
Okręg 14
Andrzejów Duranowski (Andrzejów Duranowski, Duranów), Bielice, Janówek Duranowski.
Pokaż więcej
Wiesław Stefan Skóra
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
146
(54,68%)
Tomasz Łukasz Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WIEŚ XXI WIEKU"
121
(45,32%)
Okręg 15
Sielice, Jeżówka, Wyczółki.
Pokaż więcej
Magdalena Krajewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHACZEWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
0
(0,00%)