Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Ceków-Kolonia

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Część sołectwa Ceków-Kolonia–domy od nr 1 do 19 oraz od nr 26 do 60

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Halina Mosiniak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Część sołectwa Ceków-Kolonia – domy od nr 20 do 25 oraz od nr 61 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bożena Maria Pawłowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHOJNACKIEGO

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Sołectwo Ceków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Katarzyna Marczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    39 (32,50%)

    Halina Szczecińska

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    81 (67,50%)

    Okręg 4

    Sołectwa: Gostynie, Nowe Prażuchy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Jan Hoffmann

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Sołectwa: Kosmów, Kosmów-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Antoni Majewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Kuźnica, Stare Prażuchy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Sylwester Różański

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    92 (75,41%)

    Magdalena Teresa Grzywacz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI NASZA KUŹNICA

    30 (24,59%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Nowa Plewnia, Plewnia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Jadwiga Koniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHOJNACKIEGO

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Przedzeń, Szadek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Józef Pasternak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    58 (43,94%)

    Joanna Agnieszka Chojnacka

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    74 (56,06%)

    Okręg 9

    Sołectwo Podzborów i część sołectwa Morawin-domy od nr 67 do 86A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Zygmunt Mroziński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    36 (33,03%)

    Aleksandra Małgorzata Szymfel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHOJNACKIEGO

    73 (66,97%)

    Okręg 10

    Część sołectwa Morawin: domy od nr 1 do 66 oraz od nr 87 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Karpisiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHOJNACKIEGO

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Sołectwo Beznatka oraz części sołectwa Kamień: Bystrek, Cierpiatka, Kamień-Kolonia, Orzeł, Magdalenów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Józef Ukleja

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Część sołectwa Kamień-domy od nr 1 do nr 70A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Maślak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    104 (63,80%)

    Kazimierz Kowalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHOJNACKIEGO

    59 (36,20%)

    Okręg 13

    Część sołectwa Kamień-domy od nr 71 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agata Hubert

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHOJNACKIEGO

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo Przespolew Kościelny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Dorota Jaworska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHOJNACKIEGO

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Sołectwo Przespolew Pański

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aldona Banko

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    16 (17,02%)

    Robert Wojciech Nowicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHOJNACKIEGO

    78 (82,98%)