Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Sękowa

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Sękowa (część): od granicy z Siarami i Gorlicami, tj. „osiedle za Kościołem”, „osiedle PGR” i „Pańskie Pola” do drogi gminnej przecinającej drogę wojewódzką Tarnów – Konieczna do budynków nr 22, 23 po prawej stronie drogi wojewódzkiej i budynku nr 398 po lewej stronie drogi wojewódzkiej

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Katarzyna Trajdos

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    40 (21,74%)

    Jan Andrzej Krygowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ

    144 (78,26%)

    Okręg 2

    Sołectwo Sękowa (część): od drogi gminnej przecinającej drogę wojewódzką Tarnów – Konieczna od budynku nr 24 po prawej stronie drogi wojewódzkiej i budynków nr 321 i 423 po lewej stronie drogi wojewódzkiej do mostu po obydwu stronach drogi wojewódzkiej oraz wszystkie budynki wzdłuż drogi powiatowej Sękowa – Rozdziele do granicy sołectwa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Damian Piotr Kukuła

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    122 (58,94%)

    Marta Grażyna Bączalska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ

    85 (41,06%)

    Okręg 3

    Sołectwo Sękowa (część): od granicy Siar tj. „Koźleniec”, „Puste Pole”, „Górki”, „Małe Górki”, „Centrum” – do drogi gminnej przecinającej drogę wojewódzką Tarnów – Konieczna tj. do budynku nr 173 po prawej stronie drogi wojewódzkiej i do budynku nr 177 po lewej stronie drogi wojewódzkiej

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jadwiga Książek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    42 (25,93%)

    Eugeniusz Aleksander Połeć

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ

    120 (74,07%)

    Okręg 4

    Sołectwo Sękowa (część): od drogi gminnej przecinającej drogę wojewódzką Tarnów – Konieczna od budynku nr 172 po prawej stronie drogi wojewódzkiej i budynku nr 160 po lewej stronie drogi wojewódzkiej do granicy sołectwa z Ropicą Górną

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Grzegorz Rybczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    88 (40,18%)

    Bogusław Józef Moroń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ

    131 (59,82%)

    Okręg 5

    Sołectwo Siary (część): od granicy z Gorlicami ul. Węgierskiej po obu stronach drogi wojewódzkiej Tarnów – Konieczna, od ul. Łokietka wzdłuż drogi gminnej w „Granicach”, „Szlabant”, następnie po obu stronach drogi powiatowej Siary – Owczary do budynku nr 38 – po prawej stronie i budynku nr 37 po lewej stronie drogi oraz „Zawodzie” od „Szlabantu” do budynku nr 97

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Beata Zofia Stępień

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    56 (29,47%)

    Krystyna Prokop

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ

    134 (70,53%)

    Okręg 6

    Sołectwo Siary (część): po obydwu stronach drogi powiatowej Siary – Owczary od budynku nr 162 po lewej stronie drogi i budynku nr 163 po prawej stronie drogi do granicy sołectwa Siary

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edward Skuba

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    56 (33,33%)

    Anna Halina Bernasińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ

    112 (66,67%)

    Okręg 7

    Sołectwo Owczary

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystyna Renata Nowak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    23 (24,47%)

    Eugeniusz Wal

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ

    71 (75,53%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Bodaki, Bartne

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Julian Felenczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    48 (33,10%)

    Jan Bodak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ

    97 (66,90%)

    Okręg 9

    Sołectwo Ropica Górna (część): od granicy z sołectwem Sękowa w górę po obydwu stronach drogi wojewódzkiej Tarnów – Konieczna do drogi gminnej prowadzącej do świetlicy wiejskiej i do budynków nr 42 i 89

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marta Teresa Deć

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    34 (26,36%)

    Beata Urszula Śliwa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ

    95 (73,64%)

    Okręg 10

    Sołectwo Ropica Górna (część): od drogi gminnej prowadzącej do świetlicy wiejskiej w górę sołectwa wzdłuż drogi wojewódzkiej Tarnów – Konieczna i wzdłuż drogi powiatowej Ropica Górna – Bartne do granicy sołectwa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jolanta Maria Wojteczek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    33 (29,46%)

    Katarzyna Barbara Tokarz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ

    79 (70,54%)

    Okręg 11

    Sołectwo Małastów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bartosz Edmund Dziedzic

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    38 (23,75%)

    Zbigniew Marek Myślicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ

    122 (76,25%)

    Okręg 12

    Sołectwo Krzywa: wsie Krzywa, Wołowiec, Nieznajowa, Czarne, Radocyna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jolanta Agata Kukuła

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    27 (38,57%)

    Maria Połeć

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ

    43 (61,43%)

    Okręg 13

    Sołectwo Męcina Mała

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zenon Wiesław Dusza

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    50 (43,48%)

    Marzena Aniela Liana

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ

    65 (56,52%)

    Okręg 14

    Sołectwo Męcina Wielka (część): od początku tzw. "Góry" oraz budynki od nr 1 po obu stronach drogi powiatowej Sękowa – Rozdziele do budynku nr 15 – po lewej stronie i budynku nr 114 – po prawej stronie drogi

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anita Agnieszka Ziemba

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    53 (53,54%)

    Tomasz Krzysztof Rybczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ

    46 (46,46%)

    Okręg 15

    Sołectwo Męcina Wielka (część): wzdłuż drogi powiatowej Sękowa – Rozdziele od budynku nr 16 – po lewej stronie i od budynku nr 19 po prawej stronie do granicy sołectwa; Sołectwo Wapienne

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Myszkowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    63 (45,99%)

    Robert Wojciech Belczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ

    74 (54,01%)