Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Chrząstowice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Chrząstowice: ul. Cicha, ul. Długa, ul. Dworcowa, ul. Ks. J. Leboka, ul. Kwiatowa, ul. Nowa, ul. Ogrodowa, ul. Ozimska-numery nieparzyste od 1 do 51 i numery parzyste od 2 do 38, ul. Pszczelarska, ul. Stawowa, ul. Wąska, ul. Wiejska, ul. Wspólna, ul. Zwycięstwa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Dariusz Tomasiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Sołectwo Chrząstowice: ul. 1 Maja, ul. Borowa, ul. Brzozowa, ul. Cmentarna, ul. Drzymały, ul. Kopalina, ul. Lawendowa, ul. Leśna, ul. Nowowiejska, ul. Opolska, ul. Ozimska-numery nieparzyste od 53 do końca i numery parzyste od 40 do końca, ul. Turawska, ul. Wrzosowa, ul. Zawadzka, ul. Zielona.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Jerzy Warzecha

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Sołectwo Chrząstowice: ul. Bukowa, ul. Kotorska, ul. Krótka, ul. Młyńska, ul. Olimpijczyków, ul. Paula Hadascha, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Sportowa, ul. Szkolna, ul. Śluzowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Justyna Irena Wieszołek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    Sołectwo Daniec: ul. Dąbrowicka-numery nieparzyste od 13 do końca i numery parzyste od 20 do końca, ul. Dębska, ul. Dębskiej Kuźni, ul. Leśna, ul. Polna, ul. Sadowa, ul. Wąska.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Stanisław Dynowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Sołectwo Daniec: ul. Dąbrowicka-numery nieparzyste od 1 do 11 i numery parzyste od 2 do 18, ul. Jeziorowa, ul. Krótka, ul. Ozimska, ul. Ślepa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Hubert Grabowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Sołectwo Daniec: ul. Boczna, ul. Dolna, ul. Dzierżonia, ul. Krośnicka, ul. Mała, ul. Nowa, ul. Rynkowa, ul. Szeroka, ul. Szkolna, ul. Utracka.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Piotr Wieszołek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Dąbrowice, Falmirowice.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Zasuwa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Sołectwo Dębie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Graczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Sołectwo Dębska Kuźnia: ul. Cicha, ul. Daniecka, ul. Henryka Dąbrowskiego, ul. Ignacego Krasickiego, ul. Młyńska, ul. Podstawie, ul. Polna, ul. Wiejska-numery nieparzyste od 1 do 51 i numery parzyste od 2 do 62, ul. Wolności.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Jerzy Pasoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Sołectwo Dębska Kuźnia: ul. Kolonia, ul. Leśna, ul. Niwecka-numery nieparzyste od 1 do 3 i numery parzyste od 2 do 8, ul. Solarka, ul. Starodębie, ul. Szkolna, ul. Św. Anny, ul. Św. Jadwigi, ul. Wiejska-numery nieparzyste od 53 do 73 i numery parzyste od 64 do 82.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Alicja Maria Malińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Sołectwo Dębska Kuźnia: ul. Borowa, ul. Dębowa, ul. Nowa, ul. Niwecka-numery nieparzyste od 5 do końca i numery parzyste od 10 do końca, ul. Osiedle Podlesie, ul. Ozimska, ul. Sosnowa, ul. Torowa, ul. Wiejska-numery nieparzyste od 75 do końca i numery parzyste od 84 do końca, ul. Wyzwolenia, ul. Zacisze, ul. Zawadzka.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Horst Jan Skowronek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Sołectwo Lędziny.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Szymon Ledwig

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Sołectwo Niwki.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Beata Maria Weinert

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo Suchy Bór: ul. Akacjowa, ul. Cicha, ul. Kasztanowa, ul. Kopernika, ul. Krótka, ul. Leśna, ul. Nowa, ul. Ogrodowa, ul. Pawlety-numery nieparzyste od 1 - 29 i numery parzyste od 2 do 36, ul. Polna, ul. Pszczelarska, ul. Słoneczna, ul. Sosnowa-numery od 1 do 9, ul. Tartaczna.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Lech Kowalski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Sołectwo Suchy Bór: ul. 1 Maja, ul. Chabrowa, ul. Dębska, ul. Fiołkowa, ul. Grudzicka, ul. Łąkowa, ul. Makowa, ul. Niezapominajek, ul. Pawlety-numery nieparzyste od 31 do końca i numery parzyste od 38 do końca, ul. Poziomkowa, ul. Rumiankowa, ul. Sosnowa-numery od 10 do końca, ul. Szkolna, ul. Świerkowa, ul. Wrzosowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Donata Adamska-Wedler

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    72 (36,18%)

    Łukasz Piotr Nowak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    127 (63,82%)