Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Murowana Goślina

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwa: Mściszewo, Raduszyn, Starczanowo, Uchorowo, Złotoryjsko.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jacek Zaranek
      282 (56,51%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Dawid Piotr Krauze
      217 (43,49%)

    Okręg 2

    Sołectwa: Białęgi, Białężyn, Długa Goślina, Kąty, Łoskoń Stary, Nieszawa, Trojanowo.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Bogusław Stefan Frąckowiak
      294 (39,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Konrad Mariusz Strykowski
      280 (37,89%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW SZPOT

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Agnieszka Pelagia Somerfeld
      121 (16,37%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wojciech Kazimierz Owczarzak
      44 (5,95%)

    Okręg 3

    Sołectwo Rakownia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Piotr Wiesław Tecław
      153 (44,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Michał Hałas
      140 (40,70%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW SZPOT

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marzanna Tomicka-Galbas
      51 (14,83%)

    Okręg 4

    Sołectwo Przebędowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Grażyna Nawrocka
      338 (68,70%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marek Józef Karasiewicz
      52 (10,57%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW SZPOT

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Zdzisław Szczepan Bromberek
      102 (20,73%)

    Okręg 5

    Sołectwa: Głębocko, Łopuchowo, Łopuchówko, Wojnowo, Wojnówko

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Leszek Andrzej Sommerfeld
      271 (63,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Józef Krugiołka
      154 (36,24%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Boduszewo, Głęboczek, Kamińsko, Zielonka.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Elżbieta Dziel
      207 (50,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Wiesława Maria Stawska
      146 (35,44%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW SZPOT

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marek Michał Perczyński
      59 (14,32%)

    Okręg 7

    Miasto Murowana Goślina: Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Górka, Jeziorna, Jodłowa, Juliusza Słowackiego, Lipowa, Łabędzia, Łąkowa, Marii Konopnickiej, Młyńska, Mściszewska od numeru 15 do końca, Nadwarciańska, Na Stoku, Nowa, Spokojna, Starczanowska, Stefana Żeromskiego, Żurawia.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Magdalena Binięda-Grzebyta
      366 (69,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Joanna Elżbieta Duhr
      79 (14,91%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW SZPOT

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Julianna Aleksandra Leszkowicz
      60 (11,32%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Ryszard Dariusz Nagórski
      25 (4,72%)

    Okręg 8

    Miasto Murowana Goślina: Dworcowa do numeru 9, Kochanowskiego, Mściszewska do numeru 14, Plac Powstańców Wielkopolskich, Podgórna, Poznańska numery 1 - 48, Rogozińska do numeru 52 oraz nr 54, 56 i 58, Strzelecka, Wodna.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Kamil Grzebyta
      225 (52,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Patryk Olszewski
      164 (37,96%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Paweł Stanisław Hanzewniak
      43 (9,95%)

    Okręg 9

    Miasto Murowana Goślina: Bonawentury Graszyńskiego, Dworcowa od numeru 10, Kolejowa, Kwiatowa, Okrężna, Pogodna, Polna, Poranek, Promienista, Promyk, Przelotowa, Rogozińska nr 53 i 55 oraz od numeru 57, Słoneczna, Szkolna, Tartaczna, Tęczowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Andrzej Wojciech Kuźniewski
      318 (59,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Zbigniew Furman
      127 (23,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW SZPOT

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Lech Tadeusz Stern
      60 (11,13%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jacek Jerzy Pol
      34 (6,31%)

    Okręg 10

    Miasto Murowana Goślina: Bernarda Kłosa, Bohuna, Bracka, Brzoskwiniowa, Chabrowa, Czereśniowa, Cześnika, Fiołkowa, Gnieźnieńska, Heleny, Irysowa, Józefa Milewskiego, Kmicica, Konwaliowa, Krokusowa, Krótka, Metalowa, Morelowa, Mostowa, Narcyzowa, Ogrodowa, Oleńki, Oliwkowa, Papkina, Podbipięty, Podkomorzego, Poznańska od numeru 51, Przemysłowa, Rejenta, Różana, Soplicy, Stefana Motylewskiego, Storczykowa, Sylwestra Radomskiego, Śliwkowa, Telimeny, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Za Mostem.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Przemysław Piotr Popiak
      248 (33,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Aleksandra Henclewska
      121 (16,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW SZPOT

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Olga Małgorzata Zaborowicz-Nowak
      82 (10,99%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Katarzyna Anna Bloch
      51 (6,84%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIKOŁAJA GAŁKI

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Mikołaj Gałka
      244 (32,71%)

    Okręg 11

    Miasto Murowana Goślina: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Czeremchowa, Gajowa, Jagodowa numery 1 - 35, Jaśminowa, Jeżynowa, Kłosowa, Leśna, Łanowa, Malinowa numery 1 - 32, Miodowa, Radosna, Sosnowa, Świerkowa, Wiosenna od numeru 16, Źródlana.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Bogumiła Rubach
      155 (29,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Gracjan Kaźmierczak
      234 (44,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW SZPOT

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Maciej Przybylski
      100 (18,90%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Małgorzata Czarnecka
      40 (7,56%)

    Okręg 12

    Miasto Murowana Goślina: Długa numery 1 - 9 i numery nieparzyste 11 - 23, Dolina, Grobla, Jagodowa numery 36A - 42, Kręta numery 1A - 4, Malinowa numer 40, Modrzewiowa, Pochyła, Widok, Wiosenna numery 1 - 15.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Robert Molski
      223 (44,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Agnieszka Małgorzata Ogrodnik
      110 (21,87%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW SZPOT

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Roman Henryk Bromberek
      111 (22,07%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Iwona Bożena Klimaszewska
      59 (11,73%)

    Okręg 13

    Miasto Murowana Goślina: Długa numery parzyste 10 - 24 i numery nieparzyste 25A - 25B, Jerzego Lenartowskiego, Kręta numery 6 - 29, 31, 42, Za Bramą.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Danuta Maria Szczepaniak
      218 (41,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW SZPOT

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Jan Leonard Ilski
      155 (29,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA KANIECKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Wiesław Kaniecki
      149 (28,54%)

    Okręg 14

    Miasto Murowana Goślina: Długa numery 26 - 38, Kręta numery 30, 33 - 41, 43 - 60, Nowy Rynek, Przesmyk, Rogu Renifera.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Wiesław Tadeusz Stankowiak
      192 (29,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jędrzej Mikołaj Kaźmierczak
      123 (18,84%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW SZPOT

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Elżbieta Anna Walczak
      252 (38,59%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Dariusz Paprocki
      86 (13,17%)

    Okręg 15

    Miasto Murowana Goślina: Generała Tadeusza Kutrzeby, Jarzębinowa, Hipolita Cegielskiego, Kalinowa, Księdza Romana Kosteckiego, Leszczynowa, Plac Kasztanowy, Poziomkowa, Raduszyńska, Smolna, Tarninowa, Wrzosowa, Żurawinowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Katarzyna Marita Ziomek
      236 (37,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Mateusz Jewasiński
      106 (16,88%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW SZPOT

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Justyna Radomska
      286 (45,54%)