Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wilków

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo: Wilków ulice: Długa od nr 58 do końca, Jabłoniowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Reczuch

    KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

    71 (50,71%)

    Aleksandra Małgorzata Dymek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK

    5 (3,57%)

    Artur Roman Noga

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ARTUR NOGA

    64 (45,71%)

    Okręg 2

    Sołectwo: Wilków ulice: Długa od nr 1 do nr 57, Kościelna. Przysiółek: Wilkówek (Barski Dwór)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edward Szulakowski

    KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

    58 (52,25%)

    Paweł Zdzisław Dowolski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    7 (6,31%)

    Piotr Mętel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK

    18 (16,22%)

    Bogdan Środoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ARTUR NOGA

    28 (25,23%)

    Okręg 3

    Sołectwo: Wilków ulice: Akacjowa, Aleja Róż, Brzozowa, Chabrowa, Kalinowa, Kolejowa od nr 1 do nr 16, Liliowa, Makowa, Parkowa, Słoneczna, Tulipanowa, Wrocławska, Zbożowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Bronisław Polakiewicz

    KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

    49 (36,57%)

    Rafał Smoleń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK

    51 (38,06%)

    Sławomir Głodek

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    34 (25,37%)

    Okręg 4

    Sołectwo: Wilków ulice: Dworcowa, Krótka, Kolejowa od nr 17 do końca, Stawowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Błaszczyk

    KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

    104 (75,91%)

    Zygmunt Roman Pniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK

    33 (24,09%)

    Okręg 5

    Sołectwa: Dębnik, Lubska.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Piotr Piątek

    KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Młokicie, Pielgrzymowice.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Stanisława Szymczyk-Bęben

    KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Sołectwo: Wojciechów.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Lesław Wachowski

    KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

    67 (46,21%)

    Jan Piotr Binerat

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK

    78 (53,79%)

    Okręg 8

    Sołectwo: Bukowie z przysiółkiem Chrząstów ulice: Jesionowa, Kwiatowa, Lipowa numery nieparzyste od nr 1 do nr 61, Lipowa numery parzyste od nr 2 do nr 88, Topolowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Józef Mozgowiec

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    51 (34,00%)

    Irena Stefania Marszałek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK

    99 (66,00%)

    Okręg 9

    Sołectwo: Bukowie ulice: Kasztanowa, Klonowa, Lipowa numery nieparzyste od nr 63 do końca, Lipowa numery parzyste od nr 90 do końca, Wierzbowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Magdalena Józefa Łambucka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Sołectwo: Pszeniczna.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Przemysław Marek Bałachowski

    KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

    62 (89,86%)

    Karolina Barbara Piątek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK

    7 (10,14%)

    Okręg 11

    Sołectwo: Pągów z przysiółkiem Pągówek.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Andrzej Szkudlarski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    124 (74,25%)

    Paulina Katarzyna Supernak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK

    43 (25,75%)

    Okręg 12

    Sołectwo: Idzikowice od nr 1 do nr 39, Słoneczna.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Jan Podyma

    KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

    66 (52,80%)

    Maria Wiktoria Staniec

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    59 (47,20%)

    Okręg 13

    Sołectwo: Idzikowice osiedle od nr 40A do końca.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Dariusz Bochniak

    KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

    106 (56,38%)

    Maciej Szczepan Simlat

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SIMLAT

    82 (43,62%)

    Okręg 14

    Sołectwo: Jakubowice.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Józef Hubicki

    KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

    55 (51,40%)

    Maciej Szymon Binerat

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    52 (48,60%)

    Okręg 15

    Sołectwo: Krzyków.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Stanisław Kraus

    KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

    0 (0,00%)