reklama

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 23 i Senatu, okręg nr 54

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Kto wygrał wybory 2019? Sprawdź listy kandydatek i kandydatów do Sejmu i Senatu i przekonaj się, kto uzyskał najwięcej głosów. Kogo wybrali do Parlamentu w 2019 roku obywatele, których miejsce zamieszkania to obszary powiatów: leżajski, niżański, stalowowolski, tarnobrzeski oraz miasta na prawach powiatu: Tarnobrzeg? Zobacz, kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 23 i będzie nas reprezentować właśnie jako poseł, a kto dostał się do Senatu z okręgu nr 23 i niebawem będzie senatorem. Zobacz, ilu twoich faworytów wygrało wybory parlamentarne 2019.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 23

Granice tego okręgu to część województwa podkarpackiego obejmująca obszary powiatów:

  • dębicki,
  • kolbuszowski,
  • leżajski,
  • łańcucki,
  • mielecki,
  • niżański,
  • ropczycko-sędziszowski,
  • rzeszowski,
  • stalowowolski,
  • strzyżowski,
  • tarnobrzeski
    oraz miast na prawach powiatu:
  • Rzeszów,
  • Tarnobrzeg.

Wyniki wyborów do Parlamentu są już oficjalnie znane. Podajemy je poniżej. Sprawdź, kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 23. Kto będzie cię reprezentował w Parlamencie?

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Tyszka Stanisław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 17 086
  • Procent głosów oddanych na listę: 37,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,9%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: wykładowca akademicki

2. Tarapata Jan Władysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 314
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,9%
  • Miejsce zamieszkania: Tuszów Narodowy
  • Zawód: ekonomista

3. Lada Wiesław Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 016
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,51%
  • Miejsce zamieszkania: Żyraków
  • Zawód: dyrektor

4. Micał Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 462
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: rolnik

5. Bartoszek Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 848
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,48%
  • Miejsce zamieszkania: Wrzawy
  • Zawód: inżynier transportu drogowego

6. Golenia Maria Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 856
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,32%
  • Miejsce zamieszkania: Ropczyce
  • Zawód: położna

7. Borowiec Błażej Stefan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 127
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Nisko
  • Zawód: inspektor ochrony danych osobowych

8. Guzek Sławomir Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 859
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Jasionka
  • Zawód: przedsiębiorca

9. Cieśla Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 845
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnobrzeg
  • Zawód: dyrektor przedszkola

10. Lonczak Stanisław Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 370
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Radomyśl Wielki
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

11. Reguła Andrzej Zygmunt ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 235
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Nagawczyna
  • Zawód: inżynier mechanizacji rolnictwa

12. Leja Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 944
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrowica
  • Zawód: dyrektor szkoły

13. Skowrońska-Ziomek Monika Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 249
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Rzemień
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

14. Magoń Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 675
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Wysoka
  • Zawód: nauczyciel

15. Kaszyca Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 208
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Sonina
  • Zawód: nauczyciel

16. Gumińska Celina Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 229
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Zbydniów
  • Zawód: lekarz dentysta

17. Kudyba Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 322
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Stalowa Wola
  • Zawód: technik ekonomista

18. Koczur Dorota Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 356
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kolbuszowa
  • Zawód: inżynier ekonomiki produkcji i obrotu rolnego

19. Włodyka Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 432
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Wysoka Strzyżowska
  • Zawód: dyrektor szkoły

20. Kosiński Krzysztof Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 654
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Niedźwiada
  • Zawód: nauczyciel

21. Stojańska Joanna Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 152
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Zamość
  • Zawód: ekonomista

22. Wicher Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 205
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Brzeźnica
  • Zawód: emeryt

23. Tutka Henryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 452
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Cygany
  • Zawód: rolnik

24. Błoński Kazimierz Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 276
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kuryłówka
  • Zawód: nauczyciel

25. Bartman Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 521
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Kraczkowa
  • Zawód: rolnik

26. Opioła Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 159
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Brzezówka
  • Zawód: krawiec

27. Kotlińska Marzena Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 177
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: sekretarka

28. Zaręba Marek Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 363
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Stalowa Wola
  • Zawód: kierownik ds. kontroli jakości

29. Paryś Krystyna Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 365
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Wielopole Skrzyńskie
  • Zawód: nauczyciel

30. Nicpoń Henryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 111
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: dziennikarz

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Sobolewski Krzysztof ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 38 912
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,61%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: administratywista

2. Leniart Ewa Maria ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 36 305
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,17%
  • Miejsce zamieszkania: Dylągówka
  • Zawód: prawnik

3. Hrynkiewicz Józefa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 173
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,05%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: nauczyciel akademicki

4. Szlachta Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 15 115
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,57%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: parlamentarzysta

5. Wróblewska Krystyna Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 12 738
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,16%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: nauczyciel

6. Moskal Kazimierz Marian ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 17 444
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,96%
  • Miejsce zamieszkania: Ropczyce
  • Zawód: nauczyciel

7. Buczak Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 10 429
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,77%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: inżynier mechanik

8. Gołojuch Kazimierz Edward ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 18 306
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,11%
  • Miejsce zamieszkania: Zalesie
  • Zawód: inżynier mechanizacji rolnictwa

9. Chmielowiec Zbigniew Michał ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 20 634
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,5%
  • Miejsce zamieszkania: Kolbuszowa
  • Zawód: inżynier środowiska

10. Weber Rafał ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 26 746
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,54%
  • Miejsce zamieszkania: Stalowa Wola
  • Zawód: prawnik

11. Warzecha Jan Marek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 18 913
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,21%
  • Miejsce zamieszkania: Dębica
  • Zawód: ekonomista

12. Paul Jerzy Stanisław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 16 094
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,73%
  • Miejsce zamieszkania: Sarzyna
  • Zawód: inżynier ogrodnictwa

13. Miazga Mieczysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 149
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,55%
  • Miejsce zamieszkania: Górno
  • Zawód: inżynier rolnictwa

14. Szydełko Halina Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 511
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,94%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: radca prawny

15. Kruczek Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 344
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,42%
  • Miejsce zamieszkania: Futoma
  • Zawód: inżynier elektryk

16. Kapinos Fryderyk Sylwester ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 18 450
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,13%
  • Miejsce zamieszkania: Mielec
  • Zawód: dyrektor marketingu

17. Kalinka Kamil ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 540
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,62%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnobrzeg
  • Zawód: politolog

18. Bednarz Robert Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 421
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,26%
  • Miejsce zamieszkania: Jeżowe
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

19. Godek Robert Czesław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 791
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,15%
  • Miejsce zamieszkania: Stępina
  • Zawód: pracownik samorządowy

20. Frysztak Bernadeta Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 11 120
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,89%
  • Miejsce zamieszkania: Sędziszów Małopolski
  • Zawód: nauczyciel

21. Łączak Czesław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 113
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,7%
  • Miejsce zamieszkania: Zawierzbie
  • Zawód: ekonomista

22. Fijołek Marcin Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 262
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,89%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: politolog

23. Tłusta Helena Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 152
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Alfredówka
  • Zawód: nauczyciel religii w szkole podstawowej

24. Bartkowicz Magdalena Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 789
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Mielec
  • Zawód: specjalista zdrowia publicznego

25. Krzek Agata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 911
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Stalowa Wola
  • Zawód: nauczyciel

26. Trawińska Anna Franciszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 597
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Krzątka
  • Zawód: przedsiębiorca

27. Kuś Ewelina Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 705
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,46%
  • Miejsce zamieszkania: Dębica
  • Zawód: ekonomista

28. Fołta Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 763
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Sarzyna
  • Zawód: nauczyciel

29. Tymuła Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 346
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,42%
  • Miejsce zamieszkania: Gawłuszowice
  • Zawód: pracownik administracyjny

30. Warchoł Marcin Józef ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 28 495
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,84%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: adwokat

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Buż Wiesław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 605
  • Procent głosów oddanych na listę: 40,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,65%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: socjolog

2. Sztuk Michał Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 478
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,42%
  • Miejsce zamieszkania: Kielnarowa
  • Zawód: specjalista ds. Public Relations

3. Itner Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 505
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,6%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: doradca klienta

4. Ozimek Julian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 522
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,43%
  • Miejsce zamieszkania: Nisko
  • Zawód: ekonomista

5. Filipek Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 225
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: prawnik

6. Krasnopolska Bożena Marta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 064
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Dynów
  • Zawód: doradca klienta

7. Tofil Bronisław Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 396
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Stalowa Wola
  • Zawód: inżynier mechanik

8. Jasiński Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 807
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Łańcut
  • Zawód: rencista

9. Kacała Natalia Ludmiła ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 674
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Mielec
  • Zawód: specjalista do spraw finansowych

10. Łuczaj Kamil ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 570
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Kielnarowa
  • Zawód: nauczyciel akademicki

11. Skawiński Stanisław Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 231
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Dębica
  • Zawód: administratywista

12. Jeleń Wiesław Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 630
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Blizna
  • Zawód: rolnik

13. Krzemiński Kamil Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 326
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Grabiny
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

14. Irzyk Martin Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 288
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Dobrzechów
  • Zawód: programista aplikacji

15. Zając Marzena Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 680
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnobrzeg
  • Zawód: handlowiec

16. Stącel Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 363
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Nowa Sarzyna
  • Zawód: syndyk

17. Fietko Ireneusz Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 205
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Gorzyce
  • Zawód: politolog

18. Zych Ala ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 801
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Krzaki
  • Zawód: nauczyciel

19. Winiarski Damian Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 265
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Głogów Małopolski
  • Zawód: specjalista ds. promocji

20. Lubera Teresa Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 369
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Cmolas
  • Zawód: pielęgniarka

21. Rżany Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 546
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Mielec
  • Zawód: socjolog

22. Przyboś Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 134
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Hyżne
  • Zawód: prawnik

23. Ożóg Barbara Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 395
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Nienadówka
  • Zawód: operator sklejarek płyt stolarskich

24. Kuźmicz Marek Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 109
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: przedsiębiorca

25. Brzykowska Patrycja Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 147
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: ekonomista

26. Noga Andrzej Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 177
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: dyrektor ds. sprzedaży

27. Dziągwa Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 227
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: technik budowlany

28. Cichy Mateusz Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 303
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: student

29. Ostrowska Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 555
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Stalowa Wola
  • Zawód: nauczyciel

30. Gacek Kazimierz Leszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 220
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Rydzów
  • Zawód: kierownik projektu

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Braun Grzegorz Michał ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 31 148
  • Procent głosów oddanych na listę: 64,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,29%
  • Miejsce zamieszkania: Stara Wieś
  • Zawód: reżyser

2. Buczek Tomasz Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 639
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,62%
  • Miejsce zamieszkania: Kolbuszowa Górna
  • Zawód: inżynier budownictwa

3. Żygadło Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 010
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Gwizdaj
  • Zawód: przedsiębiorca

4. Zych Witold Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 231
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnobrzeg
  • Zawód: historyk sztuki

5. Kroll Gabriel Czesław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 366
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Strzyżów
  • Zawód: przedsiębiorca

6. Surowaniec Anna Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 842
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Stalowa Wola
  • Zawód: handlowiec

7. Kusz Kamil Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 593
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Łańcut
  • Zawód: technik elektronik

8. Kumorek Dariusz Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 399
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Lutcza
  • Zawód: lekarz

9. Lipiński Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 293
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: publicysta

10. Korwin-Mikke Dominika Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 451
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,42%
  • Miejsce zamieszkania: Otwock
  • Zawód: teatrolog

11. Wołoszyn Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 477
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: lekarz

12. Zarębski Waldemar ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 349
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kolbuszowa
  • Zawód: lekarz

13. Ochał Katarzyna Kinga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 459
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Zagorzyce
  • Zawód: dziennikarz

14. Zięba Tomasz Sylwester ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 332
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kopki
  • Zawód: przedsiębiorca

15. Pracownik Teresa Jadwiga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 371
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Ulanów
  • Zawód: nauczyciel

16. Salwa Małgorzata Kazimiera ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 320
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Strzyżów
  • Zawód: nauczyciel

17. Kotowicz Mariola Ksenia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 365
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Krasne
  • Zawód: technik farmaceutyczny

18. Dąbek Damian Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 478
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Rakszawa
  • Zawód: inżynier budownictwa

19. Strzałka Albert Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 222
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Niedźwiada
  • Zawód: kierowca

20. Lis Aleksandra Mirosława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 308
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Cierpisz
  • Zawód: kierownik do spraw marketingu

21. Jedynak Dariusz Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 187
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Dębica
  • Zawód: elektronik

22. Wacyra Paulina Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 165
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Derylaki
  • Zawód: przedsiębiorca

23. Fila Piotr Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 409
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Mielec
  • Zawód: logistyk

24. Środoń Monika Paulina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 217
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Gwoźnica Górna
  • Zawód: nauczyciel

25. Zapałowska Monika Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 128
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Przemyśl
  • Zawód: pracownik administracyjny

26. Batora Marcin Mateusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 455
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Dębica
  • Zawód: logistyk

27. Broż Robert Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 53
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Ulanica
  • Zawód: przedsiębiorca

28. Bielecka Karolina Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 251
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Stalowa Wola
  • Zawód: kucharz

29. Flis Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 318
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Wola Zarczycka
  • Zawód: monter konstrukcji aluminowych

30. Mazur Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 764
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Rudna Wielka
  • Zawód: ekonomista

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Poncyljusz Paweł Janusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 23 312
  • Procent głosów oddanych na listę: 27,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,96%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: technik ekonomista

2. Gawlik Zdzisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 14 305
  • Procent głosów oddanych na listę: 16,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,43%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: prawnik

3. Skowrońska Krystyna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 16 903
  • Procent głosów oddanych na listę: 19,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,87%
  • Miejsce zamieszkania: Mielec
  • Zawód: administratywista

4. Butryn Renata Celina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 978
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,85%
  • Miejsce zamieszkania: Stalowa Wola
  • Zawód: nauczyciel

5. Kubas-Hul Teresa Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 174
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,37%
  • Miejsce zamieszkania: Lipie
  • Zawód: ekonomista

6. Gdański Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 469
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,42%
  • Miejsce zamieszkania: Budy Łańcuckie
  • Zawód: technik elektronik

7. Pitra Krzysztof Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 443
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Siedleszczany
  • Zawód: menedżer kultury

8. Ustrobiński Marek Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 593
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,78%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: inżynier budownictwa

9. Karyś Jakub Bartłomiej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 212
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: reżyser

10. Zych Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 500
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnobrzeg
  • Zawód: pielęgniarka

11. Jurzysta Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 858
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Czudec
  • Zawód: nauczyciel

12. Stępień Danuta Waleria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 071
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: nauczyciel

13. Deręgowski Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 979
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: informatyk

14. Bąk Dominik ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 455
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Bratkowice
  • Zawód: doradca finansowy

15. Ożóg Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 701
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Wólka Niedźwiedzka
  • Zawód: ekonomista

16. Kopyto Jakub Albert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 323
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Stalowa Wola
  • Zawód: politolog

17. Lipczyński Krzysztof Romuald ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 117
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Straszęcin
  • Zawód: nauczyciel

18. Krajewska Aneta Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 394
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Gnojnica
  • Zawód: nauczyciel

19. Omietońska Jolanta Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 183
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: administratywista

20. Kolano Jolanta Stanisława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 194
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kończyce
  • Zawód: technolog żywienia

21. Olchawa Artur Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 70
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Radomyśl Wielki
  • Zawód: pedagog

22. Przybył Przemysław Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 173
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Ropczyce
  • Zawód: adwokat

23. Sawic Ewa Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 190
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Dębica
  • Zawód: nauczyciel

24. Kaniszewska Augustyna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 122
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Furmany
  • Zawód: administratywista

25. Owsiany Urszula Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 165
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Łańcut
  • Zawód: technik budownictwa

26. Płodzień Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 243
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kielnarowa
  • Zawód: technik produkcji drzewnej

27. Paluch Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 322
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnobrzeg
  • Zawód: nauczyciel

28. Rogowska Anna Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 416
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: lekarz weterynarii

29. Żmuda Dariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 232
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrówka Pniowska
  • Zawód: nauczyciel

30. Pazdan Paweł Leopold ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 606
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Przecław
  • Zawód: socjolog

Lista kandydatów nr 9: KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA

1. Szlęzak Andrzej Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 150
  • Procent głosów oddanych na listę: 32,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Stalowa Wola
  • Zawód: historyk

2. Stelmach Krzysztof Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 249
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrowa Rzeczycka
  • Zawód: przedsiębiorca

3. Bator Bernadeta Aneta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 307
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: kierownik działu kadr

4. Mryczko Artur Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 164
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Mielec
  • Zawód: ekonomista

5. Drewniak Tomasz Wiesław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 126
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Futoma
  • Zawód: rolnik

6. Grabek Joanna Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 93
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: nauczyciel

7. Mazurek Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 129
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: przedsiębiorca

8. Wiktor Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 109
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Głogów Małopolski
  • Zawód: dietetyk

9. Kosiorowski Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 128
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kupno
  • Zawód: programista aplikacji

10. Opałka Marcin Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 151
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: muzyk

11. Jarosz Renata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 118
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: pracownik administracyjno-biurowy

12. Wielgosz Marek Konrad ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 72
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Stobierna
  • Zawód: inżynier materiałowy

13. Grzesiak-Kosiorowska Monika Izabela ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 67
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kupno
  • Zawód: koordynator obsługi naziemnej statków powietrznych

14. Godek-Kowalska Joanna Dominika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 83
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Podleszany
  • Zawód: księgowa

15. Bujak Marta Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 158
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnobrzeg
  • Zawód: sprzedawca

16. Gorczyca Artur Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 105
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Poręby Furmańskie
  • Zawód: kierownik produkcji

17. Szostek Karol Franciszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 80
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: nauczyciel akademicki

18. Matłosz Mariusz Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 241
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Strzyżów
  • Zawód: kontroler jakości

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 54

Granice tego okręgu to obszary powiatów:

  • leżajski,
  • niżański,
  • stalowowolski,
  • tarnobrzeski
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Tarnobrzeg.

Znamy już wyniki wyborów parlamentarnych 2019! Zobacz, kto dostał się do Senatu z okręgu nr 54. Zobacz, kto będzie cię niebawem reprezentował w Senacie.

Błądek Lidia ❌

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 40 556
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 27,07%
  • Miejsce zamieszkania: Nisko
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: prawnik

Kardasińska Marzena ❌

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓCIĆ PRAWO

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 14 650
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 9,78%
  • Miejsce zamieszkania: Stalowa Wola
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: pedagog

Sagatowska Janina Zofia ✔️

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 94 603
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 63,15%
  • Miejsce zamieszkania: Stalowa Wola
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: radca prawny

Dowiedz się więcej

Żłobki tylko dla szczepionych

Wideo

Materiał oryginalny: Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 23 i Senatu, okręg nr 54 - Echo Dnia Podkarpackie

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3