Wpadka Wilków Morskich. Przegrana z Treflem

(rk)
Niespodziewana porażka Wilków w meczu wyjazdowym.
Wilki Morskie są liderem drugiej ligi mężczyzn. Jednak dziś przydarzyła im się wpadka i przegrali wyjazdowe spotkanie z Treflem II Sopot 62:73.

Pojedynek był bardzo wyrównany, jednak tylko w pierwszej połowie. Obie drużyny nie pozwalały sobie na to, aby tracić punkty seriami.

W trzeciej kwarcie gospodarze zaczęli nakręcać swoją grę. Dzięki temu udało im się wyjść na minimalne prowadzenie.

Jednak kluczem do zwycięstwa była dobra dyspozycja w ostatniej części meczu. Wilki były bezradne i, dość niespodziewanie, przegrały spotkanie ligowe w Sopocie.

Trefl II Sopot - Wilki Morskie Szczecin 73:62 (18-19 11-12 23-18 21-13)

Wilki: Milczyński 14, Nowacki 13, Stopierzyński 12, Koziorowicz 12, Wojdyr 5, Kujawski 4, Bojko 2.