Wilki wygrywają w pierwszym meczu finałowym!

(rk)
Piotr Pluta (z prawej) był autorem 28 punktów w meczu z Władysławowem.
King Wilki Morskie Szczecin zwyciężyły SMS Władysławowo 88:71 i wygrały pierwsze z finałowych spotkań. Kolejne, być może decydujące o awansie do pierwszej ligi, już w środę.

Pierwsza połowa to gra w kratkę. Gospodarze znakomicie weszli w mecz i zepchnęli rywali do defensywy. Wysoko wygrali pierwszą kwartę. W drugiej jednak odpuścili. Stracili koncentrację i pozwolili przyjezdnym odrobić straty.

Po przerwie Wilki utrzymywały przewagę i rozsądnie konstruowały akcje w ofensywie. Najlepiej punktującym graczem był Piotr Pluta, który uzbierał na swoim koncie aż 28 oczek.

King Wilki Morskie Szczecin - SMS Władysławowo 88:71 (21:12, 15:24, 28:20, 24:15)
Wilki: Pluta 28, Wojdyr 17, Bojko 17, Stokłosa 12, Adamkiewicz 6, Milczyński 5, Koziorowicz 3.