Wilczyce zakończyły rundę ze zwycięstwem

(an)
W ostatnim spotkaniu rundy zasadniczej Wilczyce Morskie pokonały przed własną publicznością MON-POL Płock 50:41.

Emocji w tym spotkaniu nie zabrakło. Pierwsze dwie kwarty meczu przebiegały pod dyktando gospodyń, które zagrały skutecznie w obronie. Do tego wykorzystywały sytuacje rzutowe i do przerwy prowadziły 29:14.

Po przerwie losy spotkania się odwróciły. Płocczanki zagrały strefą, która sprawiła problemy podopiecznym Krzysztofa Koziorowicza. Przyjezdne zaczęły odrabiać straty i na pięć minut przed końcem przegrywały jednym punktem. Końcówka należała jednak do Wilczyc, które odskoczyły rywalkom i zwyciężyły w całym spotkaniu.

Wilki Morskie Szczecin - MON-POL Płock 50:41 (17:5, 12:9, 7:17,14:10)

Wilki: Kotnis 11, Sosnowska 10, Giedrojć (2x3), Radwan (2x3), Stasiuk 7, Kędzia 2, Oses 1, Malczewska, Gajdosz, Maruszczak.