Wilczyce nie dały szans zespołowi z Rybnika

(an)
Wilczyce pozwoliły rywalkom na zdobycie jedynie 31 punktów.
Wilczyce pozwoliły rywalkom na zdobycie jedynie 31 punktów. Andrzej Szkocki
King Wilczyce Morskie Szczecin pokonały Basket ROW Rybnik 56:31. Świetna druga kwarta szczecinianek była kluczowa w odniesieniu zwycięstwa

Pierwsza kwarta meczu należała do gości, ponieważ Wilczyce miały problemy ze skutecznością. Jednak od drugiej ćwiartki nasze panie zagrały zdecydowanie lepiej, górując nad rywalkami w każdym elemencie gry. Szczególnie dobrze zaczęła funkcjonować defensywa, która skutecznie zablokowała drogę pod szczeciński kosz. Taki poziom gry Wilczyce utrzymały do końca i zasłużenie zwyciężyły w tym spotkaniu.

King Wilczyce Morskie Szczecin - Basket ROW Rybnik 56:31 (8:14, 20:5, 15:7, 13:5)

Wilczyce: Kaczmarczyk 12, Radwan 11, Erving 8, Swanier 7, TecleMariam 7, Stasiuk 3, Adamowicz 2, Kotnis 2, Mrozińska 2, Sosnowska 2 oraz Cebulska.