Wielkie emocje na Olimpii. Pięć goli i kolejny komplet punktów

Olimpia Szczecin
Świetny ekstraligi piłkarskiej kobiet mecz na stadionie przy ul. Bandurskiego. Olimpia Szczecin wygrała 3:2 z AZS Wrocław po golu w doliczonym czasie gry.

Pierwsza połowa meczu 2. kolejki nie zapowiadała takich emocji. Olimpia prowadziła po golu Kornelii Grosickiej. Tymczasem po zmianie stron AZS odpowiedział dwoma golami strzelonymi w dwie minuty. Olimpia postawiła wszystko na jedną kartę i rzuciła niemal całe siły do ataku. Opłaciło się, gole Zuzanny Radochońskiej i Julii Brzozowskiej (ta druga trafiła do siatki w doliczonym czasie gry) pozwoliły cieszyć się z drugiego kompletu punktów w sezonie.

Wygraną piłkarki Olimpii dedykowały koleżance z drużyny Anaidzie Shahbazyan, która w poprzedniej kolejce doznała skomplikowanego złamania i jest już po operacji. W grze najwcześniej zobaczymy ją w nowym roku.

Po dwóch kolejkach Olimpia ma na koncie komplet punktów i jest na trzecim miejscu w tabeli.

Olimpia Szczecin - AZS Wrocław 3:2 (1:0)
Bramki: Grosicka (40), Radochońska (85), Brzozowska (90) - Nowacka (77), Przelicka (78).
Olimpia: Pastusiak - Brodzik, Oleszkiewicz, Witczak (59 Litwiniec), Grosicka (84 Łaniewska), Bińkowska (68 Kalmus), Böhm, Michalczyk, Brzozowska, Ratajczyk (84 Oleksiak), Radochońska.

Pozostałe wyniki: AZS UJ Kraków - KKP Bydgoszcz 7:0, Medyk Konin - Rolnik Biedrzychowice 9:1, UKS SMS Łódź - AZS PWSZ Wałbrzych 0:2, Mitech Żywiec - GKS Katowice 1:2. Czarni Sosnowiec - Górnik Łęczna przełożony.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani